Endometrioza ne-a unit in lupta pentru BEBE cap42

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fireyes spune:

Lucia, fumeie, m-ai speriat rau! Incepe si tu alta data cu: Suntem bine amandoi, dar stai sa va zic ce s-a intamplat..."
Bine ca a fost OK in final si menajeaza-te absolut de acum incolo! si pe tine si pe mazarel...

still counting...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Lucialu, Ralu_t, Ana_Alexia, Alexia28, Mada23, Magdita, va multumesc frumos pentru urari dragelor!
Fireyes i-ti multumesc frumos pentru surpriza tie si tuturor fetelor care mi-ati facut ziua minunata ieri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Ioana,scumpa mea,sa ma ierti ca nu te-am felicitat ieri,dar am avut si eu una bucata sot de sarbatorit si...am fost toata doar a lui!.Dar te iubesc,ma gandesc la tine si iti doresc tot binele din lume si implinirea marelui vis!!!LA MULTI ANI,draga mea!!!
Lucic ,sa nu ne mai dai socuri de-astea!Eu nu le mai pot duce...Vreau si eu sa aud de bine...Lasa baiatul sa stea acolo cumintel si nu-l mai zgaltai cu plansul!Vezi ca iar m-ai sarit la pupat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Fire,Aerlilian nu am vrut sa sperii pe nimeni,nici macar pe mine :))
Tocmai ca am facut introducere cu glumite,fete zamberete...credeam ca suficient de nepanicant.Ma simt mai bine,insa nevoia de pauza de multe treburi,culmea inca exista!Suntem bine sper(eu una ok,printre oaca oaca la toaleta) nu mai sangerez.Cred ca asta micu' vrea sa-si gaseasca o meserie inca dinainte de venirea pe lume.Prima data a fost sudor...a lucrat la uterul meu mai bine de o saptamana, ca sa se instaleze cum a vrut dansul..acum a vrut sa se faca aviator/astronaut si si-a dat seama probabil ca nu prea are unde decola inca multe luni de acum incolo,asa ca vaz ca a abandonat ideea.Sunt curioasa urmatoarea idee pe care o va avea daca e mai pasnica.
Cu faza ca e baiat asa simt nu ca asta imi doresc neaparat.Fetele imi fac mai tare cu ochiul,singura rezerva e endometrioza mea,sa nu sufere ca mine.Sunt tare curioasa daca instinctul meu e bun si la culoarea caraciorului.Pana acum a fost tare bun cu conditita sa fiu calma si sa ignor paranoile produse de furtunile hormonale,zic eu...m-am scos
Va pupesc si nu uitati sa aveti mereu incredere in voi si in DD!
KISSES


my little sunshine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Lushic..dragutz ma bucur ca nu mai sangerezi, sa zambesti cand faci oaca, oaca ca prea mult ai asteptat bebelinul asta, sa te bucuri de orice stare neplacuta ca si cum ar fi cea mai tare zi din viata ta nu are cum sa fie decat mofturos la cat a asteptat sa vina, sa vezi bebelinul meu ce fel va fi zgubi rau
Flacarica... tu cum esti? ce planuri ai, facem galerie ceva, ma mananca palmutzele sa mai trec o gravidutza pe prima pagina


poop la toate fetele, mii de

madutz


www.tickercentral.com/view/a68k/2.png" target="_blank">days
asa de optimista sunt:
www.pregnancy-layouts.com/style-Binky-Catalina%20Maria.jpg" target="_blank">www.pregnancy-layouts.com/style-Belly-Catalina Maria.jpg" target="_blank">www.pregnancy-layouts.com/countdown/images/index-Month-9-Year-2009-Day-21-ImageID-4-String-Catalina%20Maria.jpg" target="_blank">www.pregnancy-layouts.com/countdown/images/index-Month-9-Year-2009-Day-21-ImageID-0-String-%20Catalina%20Maria.jpg" target="_blank">

"Te simti neincrezator, ingrijorat si nu esti sigur pe ce drum s-o apuci? Lasa-L pe Dumnezeu sa te calauzeasca. El cunoaste drumul. "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

Sunt asa de suparata din TOATE punctele de vedere!!!!Oare va rasari soarele si pe strada mea vreodata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliraluca spune:

Lucia,

Ce tare ma bucur ca esti bine. Ma gandesc la voi sa fiti bine si sa ne dati numai vesti bune. Sa incepi cu smiles ca e avem emotii.

Despre mine nimic nou, sunt in asteptarea cm dupa ultima injectie facuta pe 23 decembrie si a unei intalniri cu domnul doctor sa vedem ce facem mai departe.

pe toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Aerlilian multumesc iubita
Lucialu te pupic dulce si pe tine si pe "aviatorul tau" si-l rog sa nu mai decoleze, ca inca nu a venit momentul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianaFi spune:

fetelor mele dragi si numai bine tuturor!

..azi z.1 dupa o intirziere de 7 zile...ma gindeam deja ca cine stie ce minune adusesem cu mine din Tailanda...nu a fost sa fie....ceea ce ma mira...e ca chiar daca mi-e frica sa fiu gravi...sper inca sa fiu...eu nu credeam ca in subconstient dorinta/speranta e inca atit de prezenta....vacanta a fost frumoasa....sabatorile la fel...fara multe ginduri de bebei,doar asa razlet,dar azi z 1...m-a readus la realitatea stresanta a infertilitatii...in cautarea unei clinici pt un ultim fiv...etc

Sa speram ca v-a fii un an mai norocos..cu multe beta + + +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyamy spune:

Buna fetelor
In primul rand vreau sa va urez un La muti ani si ff multi bebe. Nu o sa va uit niciodata si sa fiti optimiste in continuare. Fetita mea a facut 1 an si o luna si e f jucausa. Ce sa va mai spun ca s-ar parea sa apara si bebe 2 si sunt un pic speriata. Inca nu am facut testul dar a fost un mic semn ca la bebe1. Oricum am sa va tin la curent, bine...
Povestea mea e pe prima pagina daca nu va mai aduceti aminte de mine
Va pup
dyamy

Mergi la inceput