Gasca de Constanta (102)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna!
Am reusit sa pun poze si aspecte de la serbare, sa ne laudam cu mandrele noastre. A iesit bine, copii si-au spus rolurile.

O zi buna!



1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi




Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

fulguletii de nea cunoscuti



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu'Bodo

Varsta lui BB2

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

Am vizionat copiii frumosi la serbari! Ce mari s-au facut!
Cami, ma uimesti cat poti fi de eficienta, imediat cu poze si activa pe forum, mai da-ne si noua un pont de organizare a timpului, mai ales cu 2 copii mici Eu tot promit poze, dar nu gasesc timp sa le descarc, iar la serbare aparatul a facut figuri , noroc ca avem filmarea. A fost emotionant (prima serbare, deh), dar si distractiv, va dati seama, serbare de grupa mica, unii voiau la mama, la bunica, altora le curgea nasucul si strigau in gura mare, altii voiau la olita dar totusi au invatat o groaza de poezii si colinde pt varsta lor.

O duminica frumoasa!

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TatianaS spune:

Buna dragelor,
si noi am avut serbarea la gradi.Nu este aici ca acasa, dar cu toate astea, a fost emotionant s-o vad pe gaza mea cum canta colinde.
Noi am petrecut un frumos sfarsit de saptamana iar acum deja ne pregatim pentru o noua saptamana de munca.Tare repede mai trec zilele libere. Cu toate astea sunt tare fericita ca voi avea o mini vacanta de Craciun. Va fi un Craciun frumos anul asta, voi avea si eu timp sa pregatesc bucate alese, si voi fi acasa cu familia, petrecand impreuna.

Daca nu voi mai reusi sa intru zilele astea, va doresc tuturor Craciun fericit! Sa aveti parte de petreceri frumoase alaturi de cei dragi voua!

Craciun Fericit!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Buna fetelor!

Pupici de la noi.

Eu am intrat in concediu si sper sa am mai mult timp zilele astea si sa va mai spun una alta despre noi. Suntem oarecum in carantina: Stefan are varicela, Maria tuseste urat si face febrta de vreo trei zile. Nu m-am panicat pana acum. Sper sa nu ajungem de sarbatori la doctor.

Va doresc tuturor Craciun fericit!



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
www.flickr.com/photos/cornelianis/" target="_blank">poze; poze2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna!
Cornelia multa sanatate micutilor!

Cum stati cu pregatirile? gospodinele si nu numai!


Va dorim sa aveti Craciun fericit alaturi de cei dragi, sa primiti cadouri multe si frumoase!


Multa sanatate...aveti grija sa nu faceti excese.



1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi




Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Craciun Fericit!
numai bine,sanatate si tot ceea ce va doriti.





Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu'Bodo

Varsta lui BB2-EDY

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

Cornelia, asta da Craciun de neuitat bolnaviorilor, iar lui stefan recuperare grabnica!

CRACIUN FERICIT IN CLINCHET VESEL DE CLOPOTEI!
si de la noi o portie de www.dropshots.com/vladis#date/2008-12-24/17:53:45" target="_blank"> tort de nuci pentru toata lumea va dau voua sa il incercati, ca este prima oara cand il fac
si va mai promiteam o mostra de www.dropshots.com/vladis#albums/craciun%202008" target="_blank"> bradut, pozele le-am facut acasa, langa bradul adevarat, la serbare ne-a lasat aparatul

Sa fiti cuminti, sa va aduca Mosul tot ce va doriti!

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

am terminat tot.mai am acum de dat un aspirat si de sters pe jos si gata.am terminat vinetele, ciupercile, tortul si icrele care mi s-au taiat dar le-am dres eu pana la urma.nu sunt multe dar tortul si icrele sunt cele mai migaloase.si nu mai zic cu razvan sus pe masa care cand facea pipi cand trebuia sa-l schimb ca se juca la chiuveta si era ud.
oricum va pup pe toate, va doresc un Craciun fericit alaturi de cei dragi si sa va fie masa imblesugata si petreceri frumoase.


adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Am vazut si eu poze:
Fetele frumoase ale Cameliei (Alexandra e fooarte frumoasa!!!) si Andrada la fel de finutza si frumoasa (dar muult mai inalta!!!), si un baietel cu coif, Razvan!!!
Am vazut-o si pe Maria (Cornelia), domnisoara...(ce trece timpul!!!!)

Va uram si noi Sarbatori Fericite, un Craciun cu bucurii si impliniri!!

Noi suntem tare fericiti si mama la noi in vizita, am fost in plimbari deja, acum ne pregatim de petrecere mare cu comunitatea romanilor, unde va sosi si Mos Craciun, maine avem petrecere acasa la noi (ne-am luat o casuta), sper sa ne descuracam..avem "doar" 20 de invitati plus copiii din dotare!!!!





“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze,



Mergi la inceput