Gasca de Constanta (102)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Gabi multumesc!




1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi




Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Cu drag Cami



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu'Bodo

Varsta lui BB2

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

salutare, fetelor!
noi suntem prinsi in tot soiul de pregateli si alergaturi, ca mai toata lumea, dealtfel, in perioada asta. diseara sper sa reusesc sa finalizez costumul de bradut al lui vlad pt serbare, si cand ziceam ca scap de o grija, azi dimineata m-a anuntat d-ra educatoare ca ii da si un rol de mag, ca va lipsi un baietel sper sa reusesc sa pun si poze, pt cine va mai avea nevoie de idei de costumatie pe viitor, dar nu promit, ca am avut de gand sa pun si poze de la mos nicolae si n-am reusit
poate ma ajutati si pe mine, cu un pont, unde as putea sa gasesc www.carrefour.ro/index.php?pg=vcatalog&catalog=008" target="_blank">un birou pt copii , ca l-am ratat la carrefour, au avut si la metro ceva asemanator, nu mai au, la real nu am gasit, n-am ajuns la selgros; am mai gasit ceva asemanator prin oras, dar era un porcoi de bani copilu' mic e in plin avant de scris si colorat si casuna pe biroul mirunei. asa ca, please, dati-mi un semnal daca mai aveti drum prin carrefour sau metro si au mai primit, ca eu mi-am cam incheiat cumparaturile tocmai ca sa evit imbulzeala si nu pot sa ma duc in fiecare zi in toata nebunia din magazine numai ca sa vad daca au primit masuta.
multumesc si spor la treburi!

Edit: biroul e la pag. 27 in oferta, nu stiu de ce nu mi-a luat link-ul corect.

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

vladis,nu stiu daca te ajuta prea mult,dar am gasit un link....
http://forum.desprecopii.com/forum/classDetail.asp?id=16267,aduce la comanda,din cate am citit eu,si vazusem si in real,daca mai am drum si gasesc te anunt!spor la treburi!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

mihaela, multumesc!

daca aveti nevoie de modele de scrisori de la mos craciun pt copilasi, trimte-ti-mi PM cu adresa de mail,sa va scutesc de o grija, ca destul m-a chinuit pe mine talentul;nu le postez aici, sunt in format word(scrisoarea) si jpg(plicul), asteapta doar sa fie printate si puse la cutia postala chiar si miruna s-a bucurat cand a gasit-o la posta, chiar daca stie cum sta treaba, i-am spus ca va fi copil atata timp cat crede in mos craciun

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psiho_log spune:

[green]buna sunt si eu interesata de scrisori de la mos craciun.[poate ma inspir si imi mai vin si alte idei....pentru fetita mea de 9 ani ...astazi fetita cea mica implineste 11 luni....multumesc mult... burlaculeny@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

La multi ani pt bebelina! Ti-am trimis

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Constanta

Cum sunteti?!
Noi azi am avut serbarea de MOs,nu va pot spune ce fericire caci a vorbitt Mosul cu el.






Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu'Bodo

Varsta lui BB2

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

poze si de la noi de la serbare.suntem cu coiful argintiu.
http://s124.photobucket.com/albums/p28/nastasie_adriana/serbare%20craciun%202008/

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna!
Felicitari pentru reusitele de la serbari!
Frumos "Anul nou" Adriana!
Noi avem serbarea in seara asta, sunt tare curioasa ce va iesi fiindca d-nele noastre trag una hais alta cea.

Vladis vreu si eu scrisorele, iti trimit adresa pe Pm!



1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi




Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput