LMA spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (307)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Manca-l-ar mama pe el de baiat a desenat primul cerc din viata lui E un soare pe hartie, desenat de mine, vad ca s-a luat dupa model

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Angelo a cazut aseara din patut rau de tot, pe spate si cu capul de lemnul sifonierului( e o margine ca si o bordura sa zicem ) Acum daca se comporta normal, ar trebui sa mergem la dr. cu el pt o tomografie ceva?

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

am venit si noi acasa.
Am luat cadou nasicului mic si cam atat. Inca un utilaj de la BtB pt. marco.
Am luat copil de la gradi si la Mall cu noi, la KFC, caci de ieri pofteam la puiul ala.

Ana da si la noi e Iulius mall, anul trecut iar aveam la fel decoratiunile, am vazut pe pozele lui Anymony.
Felicitari d-na pt. kg.60!!!! pune poze sa vedem silueta de mamica.
Maraki super ca vine Giorgios acasa, doamne ajuta sa fie bine.
Cristina bine ca e cumintel razvan si nu are nici febra. sper sa-i placa trenuletul.
irinatunza mersi. Super ca ai scapat de disponibilizare. dar cum de esti in concediu pana in febr? din cauza ca nu aveti de munca? sau ti-ai luat tu? Cred ca sabina e o fericita ca o va avea atata timp acasa pe mami a ei.
Cosmi ce sa inteleg? nu a trimis nimeni bani?
pacat ca nu ne putem strange sa facem ceva impreuna.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Cosmi eu nu am trebui sa ma bag pt ca nu am cum sa trimit bani, dar: de ce sa lasi ideea neterminata? Conteaza banutii chiar si de la 2 persoane, de o pereche de cizme si o geaca de iarna s.ar strange sigur. Copilul se va bucura, nu lasa totul balta...


la mine e dezastru in bucatarie, socroseniu stiu ca nu se pricepe si acum vrea sa desfunde tevile dar mai rau s.au infundat

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

sunt f suparata, merg la vaslui la taicameu, m-a sunat maicamea ca e la reanimare, dr nu-i dau mari sanse.of d-ne ajuta-ne.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

aaoleoo.....anasol putere si speranta!!! Sansele alea mici de care spun dr. este important ca exista Sanatate tatalui!

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oachi_79 spune:

buna seara dragi mamici si multa sanatate celor bolnaviori!
Eu bolesc, trag cu o raceala, Razvan tuseste si el saracutul, azi la gradi cica nici nu prea a dormit din cauza tusei. In rest toate bune, avem miercuri serbare; sper sa-si spuna poezia, sa nu se fisticeasca.

Vedeti ca miine e sarbatoare, Sf Spiridon. Stiu de la maica-mea, care nu le tine decit pe alea importante. Cica e pericol de boala. Asa ca mai ales ca noi avem copii mici, ar trerbui sa stam linistite.

V-am pupat. Va urmaresc mereu.

Oana si Razvan-Stefan (13.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

seara buna

pe la 7 am ajuns acasa de la curs...super interesant ce sa zic,ma asteptam as fie plictisitor dar ....m am inselat

tin sa ma laud ca ieri am primit acordul conducerii pt salariul de merite primul an cand mi am depus cerere si se pare ca a fost cu noroc....tare bucurie am avut mai ales pt ca acolo se bat mamutii din domeniu

GIOVA buana papa la kfcsper ca te simti mai bine...cat despre banuti nu ma asteptam sa aiba mare succes demersul asa ca am hotarat sa le cumpar eu cadourile...la baieti cate o masina cu telecomnada si la fete o papusa aare canta,plange...luni merg sa el iau ac miercuri avem serbare....tb sa ma duc sa mi iau si o costumatie ceva...un personajsa fiu

MARAKIbine ca vine sotul tau ....cred ca ai avut o stare

ANASOL DOAMNE AJUTA pentru tatal tau


asadar asmbata la 12 vin copiii la petrecre...am dat comanda azi al tort cu 101 dalmatieni ca asa a vrut fataam dat comnada de 3 kg ...o fi de ajuns pt 21 de copii???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oachi bine ca ne-ai anuntat. eu chiar vroaim sa pun la spalat...asa le nimeresc.
Insanatosire grabnica, aveti grija de voi.
Anasol of doamne.... pt. tatal tau, sa dea domnul sa-si revina cat mai repede.
Maraki vai de curul tau...asta iti mai lipsea acum. mai bine cheama un instalator, macar stai linistita ca nu se intampla ceva.
a venit Giorgios? cum e?
Cosmi unde faceti cheful fetei? acasa?

ieri mi-am luat bomboane de pom, mai multe gusturi, tare bune sunt.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Cosmi acum am vazut ca ai scris. cred ca ajung 3 kg, parca tot atatea am luat si eu pt. 30 copii de gradi. ei mananca mai putin, oricum.
In ce te costumezi?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput