FIV 206

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Madalina28ce mai faci? Mai are putin si Sofia face 1 an....
De Aniastce ne mai spui? In cate luni este? Poate le spui tu povestea lui Aniastsi fetelor mai noi care nu o cunosc!
Te pupam si te mai asteptam la inatalniri cu Sofia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Buna dimineata tuturor...

ma bucur sa vad ca sunteti f active, Muffinuta dar tu parca le depasesti pe toate,...ce face dragostea din om... si mai zici ca barbatelul tau este "mai rece". Ai mare grija de tine, ..de el, ..tot impreuna treceti peste bune, mai putin bune... Ma bucur ca ti-ai insusit criticile din partea lui, era si cazul...
Stai cumintica...si ai incredere in tine,...suntem alaturi de tine..

Am ajuns si eu ieri la BIOS pt CARIOTIP,(e posibil sa ne fi intalnit ...vb de fetele careu au ajuns cu partenerii loreu am vazut 2 randuri de cupluri inaintea mea intrand la dr Luca)si ma gindeam??? Cine o fi??? insa adimiram fiecare cuplu in parte...
Korapop ma bucur de impresia pe care ti-a lasat-o dr Luca, ...si sa fie cu noroc in 9 Ianuarie...atunci astept si eu rezultatul.

Fetelor multa energie pozitiva va transmit, ...mult calm, sa mai lasam grijile si in voia Domnului...
Va astept cu teste pozitive...
tuturor

cat sau ank

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffinuta spune:

Buna dimineata,fetelor!

Betty78,
Merci,motto-ul nu e chiar asa,nu mi-l amintesc exact l-am primit pe vremea cand eram la liceu..si l-am tot tinut minte dupa aceea,mai ales in momente grele cand esti tentat sa renunti..iar acum ca sunt pe site printre voi cred ca prinde bine sa il am in fata ochilor..

Madalina78stii,nu atat testul stupid ,ca nici macar nu am fost suparata cand l-am facut nu ma asteptam la"doua"liniute ma refer,dar e o chestie legata de corpul pe care si eu ca voi toate fetele ne cunostem corpul si cred ca am esuat.Nu am renuntat o clipa,Madalina,nu ma intelege gresit,atata numai ca nu mai vreau sa fiu entuziasmata ca la primul FIV cand am crezut ca.cu 3 embrioni super e imposibil sa nu se intample,am fost extrem de suparata,de abia mi-am revenit,a fost aproape ca atunci cand am pierdut sarcina..

Catankstiu ca ma iubeste,ca doara de aia stau cu el chiar dc ii spun din cand in cand,asta ca sa mai radeti putin:
"honey how you guys,the englishmen can be so cold like a sauer cucumber?"..cred ca ii place si stilul meu de gatit,si eu "colorata" de numai altfel s-ar plictisi
Si,Cata,site-ul asta creeaza dependenta,cum deschid ochii sunt la calculator,cu cafeaua fara cofeina,bineinteles..sunt mai activa ca am timp deocamdata si am stat asteptand sa treaca zilele mai mult pe acasa..fara sa fac efort..

dar azi,fetelor,sunt iar la shopping mai avem putin si terminam de decorat un loc super pe care la- achizitionat barbatu-meu..iar dc mergem impreuna e chiar bine,mai iau cate ceva pt casa..dupa-masa am fost invitati de uniii dintre prietenii nostri la braai,asa le spun aici la gratare..asa ca azi nu voi mai scrie prea mult..e mai usor,mai ales ca maine fac analizele..mi-e si groaza!

Moniland,bafta maine sa vezi bebeii tai ai 2 iti spune baba omida

Elenada,sper ca nu gresesc dar parca si tu esti pe maine,nu,la eco?scuze dc gresesc..

Huskisa vedem cum stam maine "dupa"?mult noroc



Muffinuta

Ai reusit?Continua!Ai esuat?Continua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Buna dimineata!!!! Sa veti o zi usoara, plina de caldura ca afara sunt -4 grade.
Muffi, eu sper sa fie ceva acolo cu activitate cardiaca. Am emotii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Huski , Muffi - valori mari pt beta va doresc !
Ali, Ioana - va pup fetelor si fie ca toate sa fim binecuvantate!


pupci si bafta tuturor

Asteptand a doua binecuvantare de la Tine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns huski spune:

Buna dimineata fetelor!

In primul rand va multumesc din suflet pentru sustinere. Conteaza enorm pentru mine sa va stiu alaturi
Daca e sa ma intrebati cum ma simt acum, nici eu nu stiu ce sa mai cred. Sunt asa confuza...nu ma mai doare nimic, nu mai simt aproape nimic....asa ca ziua de azi va fi una pregatitoare (psihic) pentru un "eventual" esec...mai ales ca am fost cat am putut eu de optimista pana acum...

Va multumesc si va de mii de ori pe toate.
Maine va fi ziua cea mare. Vom vedea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Muffinuta asa este maine am ecografie. abia astept. am niste emotii cat casa. Apropo de teste eu le urasc sunt niste porcarii. Eu mi-am facut un test dupa ce mi-am facut BHCG ul care a iesit pozitiv si sa stii ca a doua liniuta se vede dar nu e asa de vizibila ca prima liniuta. Si am avut o valoare destul de mare la bhcg. In concluzie testul de sange e sfant asa ca tu spera in continuare si crede in sansa ta.
Ioana felicitari pt steluta sa dea Domnul sa fie una norocoasa si sa vina bebelusul sau bebelusii mult asteptati.
Moniland maine ai sa auzi doua inimioare puternice. Ai sa vezi.
Pup toate fetele si multa multa bafta sa auzim numai rezultate pozitive.

elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LAVINUTZA spune:

Buna ziua- la mine azi e ziua cea mare - in jur de 14 primesc rezultatulHuski - te inteleg perfect - eu luni am f super optimista, ieri m-am dat de ceasul mortii ca nu mai simteam nimic , iar azi sunt jumi-jumaoricum am niste emotii cum n-am avut in viata mea!asa ca - nu imi ramane decat sa sper ca Dumnezeu mi-a ascultat rugile si imi va face un cadou frumos!
Va pup si bafta la toata lumea
L

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florela30 spune:

Buna dimineata, fetelor.
Muffi si huski, sus moralul si sa dea Domnul sa veniti cu rezultate bune, sa facem chef in capitolul asta.
moniland, ce emotii trebuie sa ai. Te pup
Fetelor, azi i-am tras o cearta sotului meu de mi s-a facut mila de
el acum. M-a sunat de dimineata sa vada ce fac si sa ma intrebe daca mi-a venit CM, ca el inca spera sa nu vina. Si m-am enervat fetelor, i-am zis ca spune numai tampenii, ca la valoarea minima care mi-a iesit nu se mai poate intampla nici o minune, chiar daca era ziua 12 de la ET. Ce mai l-am facut cu ou si cu otet. Sa-mi fie rusinica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

Lavinutza doamne ajuta sa vii cu rezultatul pozitivati tin pumni sa fie bine.
Fetelor va rog frumos toate sa veniti cu rezultatul pozitiv
Florela iubita mea te inteleg perfect eu am facut 3 fiv-uri si la fiecare aveam rez Beta 0.1 si sotul meu lafel zicea spera pana in ultimul momen incercam sa al aduc pe linia de plutire dar degeaba o tine pe a lui si eu sangeram si el nimic tot pe a lui o tine erea bolnav sarcu nu ai mai aredea de nimic. stiu si eu am facut gresala de la-m facut cu ou si cu otel dar cand am vazut cat poate sa sufere mia parut tare rau si nu am mai repetat gresala. Te pup.

Cu ajutorul Bunului Dumnezeu si al Maicutii Domnului voi reusi







Mergi la inceput