FIV 206

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Muffinuta partea buna a tuturor lucrurilor e ca te-ai mai linistit. Oricine se poate insela si am vazut atatea fete care jurau ca le vine CM-ul si de fapt erau gravidute...de nu am degete la mana. Asa ca niciodata sa nu spui niciodata! Ai incredere in sansa ta si ce-o fi o fi!! Eu cel putin asa gandesc si am trecut si eu prin multe...Dupa ce s-a oprit din evolutie sarcina de la FIV-ul trecut si , am crezut ca timpul s-a oprit in loc, insa nu a fost deloc asa. Iata-ma din nou optimista pe baricade! Si stiu ca intr-o zi Dumnezeu i-si va intoarce fata si spre mine, poate chiar acum, poate nu...cine stie...!!
Sarrah multa bafta sa creasca endometrul si sa faci ET-ul in curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Sorinake, nu ne dai nicio veste despre FIv-ul tau? Vad ca ne citesti sau mai bine zis ne votezi. Am observat de asemenea ca in opinia ta FIV 205 a fost mai slab decat FIV 204 ca ai scazut nr. de stele de la 3 la 1. Oare capitolul acesta cate meritam?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Nu observa nimeni steluta mea albastra???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

muffi, in legatura cu plata, la Wels se face factura in ziua ET si tu o poti achita cand ajungi in tara. Noi eram pregatiti cu cash, dar ne-a zis ca o putem plati linistiti de acasa prin internet banking.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffinuta spune:

buna seara din nou,fetelor!

Moniland

Multumesc mult pentru raspunsuri si pentru suport.mai e maine,Moni...la tine ma gandesc,eu cumva nu ma mai gandesc,acum parca nici nu imi mai vine sa fac analiza de sange mai aman putin incertitudinea
i-am tradus si sotului meu raspunsul,nu am evitat dojenelile fetelorm-a mustruluit si el bine,asa ca mi-am luat portia..gata cu testele nu le mai fac in veci..
,Moni.

Ioanatugs
Multumescpentru sfaturi..ar fi bine sa ascult..ce mai,sunt catastrofa!Daca iese invers decat ma astept,Doamne nici nu indraznesc sa sper..atunci Ioana merit o cearta..
Nu sunt stresata deloc,sunt suparata nu ma intelege gresit pe doctorul meu,am citit undeva ca de ex.dr.zadori le raspunde fetelor care ii scriu unele chiar zilnic..adica ii pasa macar de paciente..eu nu am pretentia asta,oricum i-am scris cu clasa nicidecum cu suparare desi nu am ascuns dezamagirea,la urma-urmei de ce as face-o.Putea un sfat macar sa imi dea..asta este.Move on..tot mai incerc.
Ioana,si mult noroc sa fie cum iti doresti tu de data aceasta!

Huski,sper ca nu te-ai perindat prea mult prin oras..ti-au trecut durerile de cap..eu i-am facut o cina super lui barbatu-meu,mi-a tot repetat(v-am spus ca una din pasiunile mele e gatitul) cat de mult ma iubesteasta asa sa ma mai incurajeze...

Noapte buna fetelor si multumesc tuturor care s-au gandit la noi,la mine..

Muffinuta

Ai reusit?Continua!Ai esuat?Continua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Ioanatugs felicitari draguta pentru steluta albastra. Poate de data asta va fi cu noroc

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui muffinuta


Ai reusit?Continua!Ai esuat?Continua!


foarte frumos motto-ul tau

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sarrah spune:

ioanatugs - multumesc ! din suflet va doresc tuturor numai reusite !

cate o pentru fiecare !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Betty78 multumesc frumos
Muffinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Ioana iti tin pumnii de data asta nu are cum sa fie altfel decat cu ochisori.Felicitari pt steluta!

Muffina nu mai face teste dauneaza la psihic,eu am facut si mi-a iesit negativ desi eram gravida, testul de sange e "sfant".Bafta multa!

Betty esti activa pe aici sa inteleg ca urmeaza un fratior/o surioara ceva sau de ce nu doi?

Va tin pumnii sa ajungeti cat mai curand la odisee toate!

Madalina de Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...
www.petitieonline.ro/petitie/semneaza/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html?msg_ok=1" target="_blank">Semneaza petitia pt introducerea procedurilor de reproducere asistata
in Programul national de Sanatate!

Mergi la inceput