Mladite si mugurasi de mai-iunie 2008 (52)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adriana_78 spune:

Cleo, nu vine fiecare cu paturica sub brat, numai daca nu s-o mai putea deslipi de paturica preferata.
Nicole aduce una, inca una e sufiecnt. mai am si paturi normale prin casa, in caz ca nu sunt suficiente.
Nicole, astazi a fost mai bine cu locurile de parcare, nu stiu ce sa -ti spun, de ce anume depinde - insa daca te invarti pe stradute se mai gasesc; ideea e ca aici au multi garaje, ca sunt mai mult case, blocuri mici si nu stii unde sa parcezi, sa nu blochezi garajul vreunuia.

Simonacip, Elenuca, da de ce v-ati razgandit, asa in ultimul moment???

Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada79 spune:

Aimee hai ca ti le trimit eu, tot de la Miss le am! Chiar si eu ma intrebam ce e cu ea??????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Adriana, pai Mateiut al meu inca mai tuseste razlet. Nu e nimic grav, nu are mucisori, e ok, totusi n-as vrea sa dau cuiva de gindit.Plus ca parca mi-e si teama de bb al meu sa-l scot inca afara..oserv ca imediat ce-l scot apare tusea. Oof, imi pare rau ca nu va vad.

Simona, mami de baieti

David (10 nov 2004)si
Matei (24 aprilie 2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=73230cba168c08670e90d4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Simona, si mie imi pare rau ca nu vii tu si Elenuca. Dar adevarul e ca fiind asa multi bebelusi la un loc, e foarte usor sa isi dea raceala unul la altul. O sa mai gasim ocazii. Data viitoare facem intrecere de mers de-a busilea


Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Gabitzam, asa e, data viitoare oricum nu ratam concursul de-a busilea
Ca_eric, pt semnatura, intri in profil personal, editeaza profil, apoi in josul paginii ai optiuni profil si un +, intri acolo si-ti pui ce semnatura vrei.
Iar cu pozicile, iti creezi un cont pe webshots de ex si pui linkul in semnatura, dupa modelul explicat mai sus. Succes!

Simona, mami de baieti

David (10 nov 2004)si
Matei (24 aprilie 2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=73230cba168c08670e90d4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefany_p spune:

Andrada, multumim pentru site..foarte dragut, acum ascultam povesti, dupa ce-am dormit impreuna o ora si jumatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Ca_eric profilul personal il gasesti in coloana din stinga paginii de forum

Simona, mami de baieti

David (10 nov 2004)si
Matei (24 aprilie 2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=73230cba168c08670e90d4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada79 spune:

Am terminat si eu calendarele. Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! Mai am la coperta de lucrat! Pt cine vrea sa se uite:
http://www.flickr.com/photos/11325519@N07/?saved=1

Sper sa va placa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuca spune:

buna fetele,

Adriana, tare rau imi pare si mie ca nu mai venim, Lizuca a fost maraita azi, a si vomat, nu are temperatura dar nu e in apele ei . Nici nu am iesit azi afara, uof... sper sa nu fie un inceput de raceala.
Va pup si speram sa ne vedem la primavara cand nu o sa mai fie pericol de virusi.


Elenuca mami de Lizuca 29 Mai 2008

Povestea nasterii

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=764a9751ec8c1ae5d54413&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Lizuca's History (slideshow)

www.elizadiamandescu.ro" target="_blank"> Eliza's WebPage uite ce mare sunt !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ca_eric spune:

merci simonacip
am gasit si am editat deocamdata doar un text apoi mai incolo dupa ce pun poze pun si linkul si povestea.


Mami de Ericut
javascript:insertsmilie(''); Eric 30.06.2008

iubirea si viata noastra

Mergi la inceput