Dulceturi si papanashi de sept-oct 2007 (241)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

Nu mai sunt dali, sunt ale primariei,poate n-au schimbat placutza.


.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
Filme Ghighi

ajutoarele lui Mos Craciun


pai si cartelele sunt imprimate tot cu dalli

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

eu azi sunt harnica , ii fac sotului un fular adica l-am inceput de vreo saptamana dar tricotez doar dupa ce doarme printesa mostenitoare si am pus si de o supa cu galusti, poate reusesc si eu sa mananc ceva, e buna pana la urma raceala asta , face bine la silueta

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

si eu sunt harnica, am inceput un botosel pt ghighi asta-primavara intre timp am cumparat mute perechi.....

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
Filme Ghighi

ajutoarele lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

CArpatina, au intrat,multumim, pupici

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
Filme Ghighi

ajutoarele lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

roxana,e o idee buna,sa stii
poate niste perdele sau draperii faine,o sa o trag de limba,poate ii scapa ceva,de obicei imi zice ca are de toate,dar vad eu cum ma descurc mai greu e ptr barbati,


pozici

Ebonee (02.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Eu, cand cineva-mi zice ca are de toate, il cred pe cuvant

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Dani,poti sa mai faci un album cu poze recente cu Ebonee, cu voi. Sau un tablou tot asa( e chicios ???) .

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
Filme Ghighi

ajutoarele lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Buna seara!

Vad ca sunteti care mai de care mai harnice! Si la noi a gatit bichi numai bunatati. Daria va fi super rasfatata!!!

Am facut jumatate din bagaj, mai am de arnjat prin casa dupa ce adoarme Daria, ceva beautification miine dimineata si apoi plec.

Daria s-a trezit azinoapte pmingind. Azi dimineata am vazut ca ii iese celalat premolar de jos. Astazi a ros la tot ce a prins si a dormit si foarte putin la amiaza. In rest a mincat binisor, vorbeste mereu cu sunete noi si interesante si e cuminte. Mai cauta ea prin unele dulapuri interzise dar inchide cind ii spun.

Aaaa, are simtul umorului. Ride tare la fazele cind aluneca Bambi pe gheata sau acum la Ping si Pinga.

Ca mi-am amintit Maruntzica, asa e normal , deloc Tv pina la 3 ani dar eu ii dau voie la citeva programe favorite.

SabinaY. ma bucur ca si-a revenit Erika. Imi e dor de programele TV din Japonia. Cit depsre contoalele medicale, Japonia e tara in care mersul la medici e o datorie si o onoare. Vei astepta miine cu doamnele de 70 de ani care isi fac si ele acelasi control.

Daca gasesc o postare din jurnalul meu in care descriam sistemul medical si cum e organizata o clinica am sa o scriu si aici.

Yaia bafta la licitatie.

Danielle cum mai mai spus e grea decizia ta. Cred ca trebuie sa gasesti solutia care iti da echilibrul intre ce crezi ca e mai bun pentru Ebonee, ce te face pe tine fericita si ce vrea sotul.

Nu stiu daca ti-am mai dedicat www.youtube.com/watch?v=TZtiJN6yiik" target="_blank">asta dar cind ma gindesc la fetita ta imi vine in minte acest cintec.

-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Citat:
citat din mesajul lui carpatina

Eu, cand cineva-mi zice ca are de toate, il cred pe cuvant

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

si scapi de cheltuit banii,nu??!1


pozici

Ebonee (02.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

Dani,poti sa mai faci un album cu poze recente cu Ebonee, cu voi. Sau un tablou tot asa( e chicios ) .

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
Filme Ghighi

ajutoarele lui Mos Craciun

nu e rea ideea,sa stii,
poate chiar o rama misto cu mai multe poze dea fetii in alb negru
uite...incepe sa imi fete mintea puiuti noroc cu voi


pozici

Ebonee (02.10.2007)

Mergi la inceput