La 40 de ani gravida

La 40 de ani gravida | Autor: goldi

Link direct la acest mesaj

Este vorba de Daniela Gyorfi, pe care am mai auzit-o si inainte ca isi doreste mult un copil.
Felicitari, Daniela!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

un link,ceva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

si eu ma bucur din toata inima ca daniela este insarcinata.felicitari daniele!!!!bebe sanatos si sarcina usoara!!!!

cred totusi ca nu are 40 de ani impliniti,are 39 din cate stiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Lunna, uite www.ziare.ro/1227825843-Daniela_Gyorfi_insarcinata_in_doua_luni" target="_blank">aici un link mai pe larg despre povestea asta. Am inteles ca a recunoscut la Teo in emisiune parca. Sa-i dea Dzeu sanatate sa duca sarcina la termin fara probleme si sa aiba un bebe sanatos si frumos!

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras70 spune:

daca Dumnezeu i-a dat copil acum,bravo! si eu o sa fac miine poimiine 40,dar am forta de 30,chip de 24 si suflet de copilas.Numai doctorii sint cu filozofiile astea ca la 40,la nu stiu cit e prea tirziu..Eu as vrea tare mult sa fiu mamica la 39,sincer.Si abia astept sa seia vreun doctor de mine,ca-i arat statistica de acum,de la medicina,care e alta fata de au invatat ei pina in revolutie.Se nasc copii sanatosi si mai tirziu..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Mama avea 37 de ani cand a ramas gravida cu mine... si mai am un frate mai mare cu 10 ani. Mi-a zis ca sarcina a fost grea, dar nu stiu daca a fost din cauza varstei ei sau ca pur si simplu eram eu greu de stapanit pe vremea aia . Si eu zic ca daca i-a dat Dumnezeu sarcina acum inseamna ca e de bine. Sper sa fie usoara, iar bebe, dupa cum ziceam, sanatos tun!

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

stiu ca isi dorea de mult un bb - mai tineti minte faza aia de prost gust de la Bahmutanu )parca) cand si-a facut in direct un test de sarcina din urina.
ca are 40 de ani scria pe net, in Can-can

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras70 spune:

pai la emisiunea aceea vezi prostii muuuuuuuuuuuule,ce mai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Am vazut-o odata cu cata emotie spunea ca isi doreste un copil...acum visul i se implineste.Chiar nu cred ca e asa batrana sa faca un copil.



Mami de Razvan si de Maria
Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Ma bucur pt. ea, felicitari si sarcina usoara!Si eu sunt de parere ca varsta nu conteaza cand iti doresti din suflet un bb.

Anto
"Cea mai mare iluzie este ca oamenii au limite!"

www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

http://www.click.ro/Vedete/gyorfi-e-disperata-risca-sa-piarda-sarcina

Sa speram ca se termina totul cu bine!

Mergi la inceput