Pestisori... pestisori... (28)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Dany multumim Sa stii ca si eu dintotdeauna am vrut fetita si asa a si fost.. E stiut ca intuitia functioneaza foarte bine la pesti..
Si cum zici,ca nu mai cumpara lumea mobila?Pai luna trecuta ne-am luat doua fotolii de la Lems

Eliana cum sunt masutele alea cu activitati? Baga acilea un link sa vada si baba...merci

Miru azi a luat carpa si s-a apucat sa stearga un geam,dupa ce m-a vazut pe mine...ce mai,am ajutor de nadejde


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Am uitat sa zic,i-am luat si ei un ponei destul de marisor,ca l-a vazut in Kaufland si a plans dupa el...acum nu-i mai trebuie


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

www.crazytoys.ro/jucarii/Jucarii-interactive-24/LeapFrog-2006/5498/Masuta-educationala-LeapStart.html" target="_blank">Masuta educationala LeapStart

Brad - natural... dar nu cred ca in ghiveci, pt. ca sunt. f.f. scumpi si nici n-am unde sa-l duc dupa... ar fi fost frumos sa ii poti duce inapoi dupa sarbatori... stiu ca in alte tari asa se face

Dany tin pumnii sa iasa bb cat mai repede



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Danuta36 , ai dreptate , avem aceasta calitate foarte bine dezvoltata " intuitia " la mine chiar functioneaza si inca ceva , din vise percep anumite mesaje , adika sunt vise care s-au adeverit sau au prevestit ceva .

Referitor la mobila in Bucuresti sunt f f multi si lumea are de unde sa aleaga ...si cand nici nu e tocmai ok sau la timp se duc naibii vanzarile- ca marea majoritate a clientilor vin si din recomandari ....noroc ca se mai castiga licitatii si supravietuim..

Referitor ca te ajuta Miru la curatenie vreau sa zic ca fetita vecinei face la fel, ia carpa sterge praful zice " e mizerie ..curatenie ' ......sa vedem daca si cand se fac mari vor presta ...

Sa stapaneasca sanatoasa poneiul




Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Ely , ce faina e masuta .Asa vreau si eu sa cumpar din astea dar o sa iau si eu candva ...multumesc de sustinere !


Serbanica , unde esti ? Ce face Serban ?

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Citat:
citat din mesajul lui elyanne

www.crazytoys.ro/jucarii/Jucarii-interactive-24/LeapFrog-2006/5498/Masuta-educationala-LeapStart.html" target="_blank">Masuta educationala LeapStart

Brad - natural... dar nu cred ca in ghiveci, pt. ca sunt. f.f. scumpi si nici n-am unde sa-l duc dupa... ar fi fost frumos sa ii poti duce inapoi dupa sarbatori... stiu ca in alte tari asa se face

Dany tin pumnii sa iasa bb cat mai repede



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena #8211; iubita noastra | De 3x... mamica



Eliana,multumim inca o data de pont,am comandat-o si eu...mi-a parut tare interesanta,acum sa vedem cum o sa reactioneze pitica,cand o vedea-o..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna dimineata!

Trezirea!

O cafelutza sau un vin fiert ca sa va incalziti

Eu sunt la servici si este un vant afara de te ia pe sus ....si ma doare si capul ...sper sa imi treaca sa nu fi racit ca nu imi place deloc, bag un ceai imediat.

Voi ce faceti ? Pregatiti bradul


Pupici si pe mai tarziu!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Hello!

Dany,multam de cafea si la noi a batut vantul toata ziua,dar a iesit si soarele un pic.
Sper ca ti-a trecut capul si n-ai racit,si eu am avut niste dureri de cap persistente,dar le-am pus pe seama CM...
Bradul nu-l facem asa repede,de obicei in ajun de Craciun.

Xandrutza,voi ce mai faceti?

Dar ceilalti pestisori??In ce ape va scaldati?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns serbanica spune:

Buna pestisori mei!Azi am avut un super copil,a fost un cuminte,eu am facut curat in camera si el a stat in pat ,nu i-a trebuit in brate nu a mirit.Oare creste?
Va spun eu miine!!la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

la toti pestisorii!!!

DANY,bafta la facut bebe,sa dea Doamne Doamne sa vina cat mai repede...si eu baiat am vrut si eram sigura ca baiat am sa fac...intuitia


Noi am facut bradutul de pe la inceputul lunii si e asa de frumusel,:) http://good-times.webshots.com/photo/2650977370066546584lZxVtF... acum ascultam colinde si ne gandim cu groaza camaine poimaine vine Craciunul si s-a mai dus un an...mai imbatranim un pic...uffff...eu ador aceasta sarbatoare si asa melancolica devin...as vrea sa tina mai mult

Weekend placutla toata baltuta




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput