Gravidute&Mamici de IASI (74)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:

buna dimineata
iulia mersi de ... o savurez la mesajele voastre.

noi nu am intrat ieri ca am fost plecati : la manastire, la cumparaturi, la VOT, si in vizita la socri.
de ieri Darius papa bananuta... nu multa un pic ... si sa va spun cum sa intamplat: eu si sotul ne beiam cafeluta dimineata si faceam programul ... Darius facea nani.. de pina la 8.30 ... cand sa trezit a papat lapticul si dupa aia statea de vb cu taticul ... i-am adus sotului o babana sa pape si Darius la el se uita si mima cum papa din biberon ... si iam zis sotullui ca ma duc sa ii aduc o farfuriuta si lingurita lui sa ii dau ca ii e pofta ... a papat tot ( de cu dat si din gurita afara si la inceput stanbatura) si azi la fel a inceput sa ii placa.

oare e prea devreme pt banana? eu de sapt viitoare incep cu supita.

ma duc sa cit din urma... si revin


Alina mamica lui Darius Gabriel (29/07/2008)
http://community.webshots.com/user/Anilansa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca0234

ca o ironie a sortii , din maternitate, tot in maternitate m-am intors (pe stagiu de ati in obstetrica si gineco). m-am intalnit cu dra doctor mihalceanu care e la fel de amabila ca intotdeauna. am citit povestea ta, anilansa, si vreau sa iti zic ca seaman destul de bine cu a mea.
nu mai stiu ce sa mai zic. daca vreti sa mai stiti ceva va rog sa ma intrebati



pina imi termin sunt cam in legatura cu mesajul ... sper sa imi revin ... de sunt si dupa o noapte nedormita ... am pus povestea mea pe undeva si eu nu imi mai aduc aminte

Alina mamica lui Darius Gabriel (29/07/2008)
http://community.webshots.com/user/Anilansa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinuz spune:

fetelor va multumesc pentru primirea facuta...
iulia-stefy sper din tot sufletul sa fie bine la spital..sincer nu am mai stat in spital din copilarie...mie cam groaza...dar in fine
pentru puiul meu o sa incerc sa fiu curajoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinuz spune:

ma puteti ajuta si pe mine sa imi pun semnatura?pls

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice_is spune:

Citat:
citat din mesajul lui kristinuz

ma puteti ajuta si pe mine sa imi pun semnatura?pls


Intri in contul tau, editeaza profil, iti cere parola, apoi la semnatura scrii ce vrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinuz spune:

alice_is cred ca am reusit!!!!

28+ bebe Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns byu spune:

Buna fetelor...
Va multumim mult pt urari , am sa pun cateva poze de la aniversare, care nu a fost cine stie ce...

Byucu CASIAN ANDREI

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Salutare si de la noi!
La multi ani celor care poarta numele de andrei si andreea,noi am fost ieri plecati si nu am avut cum sa intram sa va felicitam
Bine ai venit alaturi de noi Kristinuz
Miha am admirat prinetesa ta ,foarte frumoasa la fel si printisorul sa-ti traiasca si sa ai parte numai de lucruri bune din partea lor!

Ella mamica fericita de BIANCA ANTONIA (02.02.2008)

poze

http://b1.lilypie.com/Xdg1p3.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Daniela, multumim.
Si eu voiam sa intreb despre Mos cum facem?

Alina, mie pediatrul mi-a spus ca banana contine amidon, si ca ar fi bine sa o introduc abia dupa 7 luni. Cel mai bine intreaba.

Kristinuz, la mine a fost a doua oara cand am stat in spital. Prima data am stat 2 zile dupa ce mi-am scos apendicele, iar a doua oara a fost cand am nascut. In legatura cu semnatura, vad ca ai rezolvat.



vacanta la mare
Poze din august-septembrie
Poze din Copou
Lacramioara (08.12.1975) mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns byu spune:

Am pus niste poze...

LA MULTI ANI CU INTARZIERE PT TOTI CEI CARE SI-AU SARBATORIT NUMELE, CA NOI NU AM AVUT TIMP IERI

Bun venit fetelor noi...
Ce liniste e azi pe aici, pe semne ca sarbatoreste romanul...

Byucu CASIAN ANDREI

Poze

Mergi la inceput