Gravidute&Mamici de IASI (74)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Poze de ieri si azi ...

Azi am avut din nou musafiri! Again!

Multumim pentru urari!

Kristinuz,bine ati venit!

Lacramioara,e tare simpatica Stefy,cum face ea gogosele.Ai ajutor de nadejde mey... Si cu palarie e bestiala.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinuz spune:

super pozele!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_oana26 spune:

Kristinuz,
dr Cojocaru e la clininca a 2 a, eu am nascut acolo la sfarsitul lunii septembrie, dupa cateva luni de stat internata la clinica respectiva, daca te pot ajuta cu ceva informatii, cu mare drag
Intru destul de rarut pe DC, printesele mele imi ocupa tot timpul, asa ca daca raspund cu intarziere sa nu fie cu suparare







Mamica fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Kristinuz bine ai venit.Conditiile din maternitate nu sunt foarte bune stim cu toate asta dar uitam repede pt ca acolo am petrecut clipe minunate alaturi de puiutii nostri

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinuz spune:

Buna dimineata!!!!
oana_oana26 nu ma supar daca raspunzi mai greu ...imi dau seama ca bebelinele ocupa mult timp
moldoveanca asa e...toate mamicile spun ca dupa ce iti vezi copilul uiti tot...
O zi frumoasa la toata lumea!!!
La mult ani!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Salutare si o pentru toata lumea.

Aseara am fost cu ea la vot si mi-a aratat unde sa pun stampila... si apoi la plimbare. Am ajuns langa Mitropilie si am intrat si noi putin. Am ramas uimiti, ca ea s-a dus sub o icoana si s-a asezat in genunchi cu manutele impreunate si spunea "A-min, A-min"

alice, Emma, multumim.

Kristinuz, bine ai venit la noi. Sarcina usoara in continuare.
A nascut la Cuza pe 13 noiembrie o graviduta de la noi si a zis ca s-au schimbat mult conditiile si ca e foarte bine.

Miha, multumim. Dar ce printesa frumoasa....Doamne ce dulce e. Si ce cavaleri pe langa ea... Si sunt toti motati... si ea asa lipita de nanul.... Bunatati, torturi... ca doar ieri a fost si ziua lui Robert.... Ce frumosi sunteti si ce mult o iubesc ei pe mami...

vacanta la mare
Poze din august-septembrie
Poze din Copou
Lacramioara (08.12.1975) mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Neata!

Miha ce printesa eleganta am vazut si ce de-a bunatati si de-a motati

Lacramioara ce ajutor de nadejde ai

Kristinuz bine ai venit la noi si sarcina usoara in continuare.



Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Fetelor sper ca nu v-ati razgandit cu petrecerea de Mos, nu? Cand stabilim si noi niste detalii? Inchiriem Mos pana la urma? Ca sa stiu ce sa le spun vecinilor mei.

Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice_is spune:

Neata, multumim de cafea
Kristinuz bine ai venit si sarcina usoara
Miha ai copii frumosi, sa-ti traiasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionik76 spune:

Buna fetele! Eu sunt la dr. Ciupilan. Am cunoscut-o cu ocazia unui eveniment nu tocmai fericit din viata mea, cand a trebuit sa renunt la o sarcina pt ca facusem varicela in sapt. 8 si am fost f. multumita de felul in care m-a tratat si intelegerea de care a dat dovada in momentele acelea groaznice pt. mine. Am decis sa raman la ea in eventualitatea unui nou bb si iata-ma!
As dori sa mai aflu cateva pareri, am inteles ca mai sunt mamici care au nascut cu dumneaei.

Mergi la inceput