Mladite si mugurasi de mai-iunie 2008 (49)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Poze de azi cu baietii si tortul www.dropshots.com/gabitzam4#date/2008-11-30" target="_blank">aici.


Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Gabitza super poze!

Daria ce fain ca sunteti cu tati!

Fetele va multumesc ptr mesaje! Asta cu fa-i praf e mortal...l-am vazut azi in Madagascar 2.
Am fost cu Cri la cinema la film...pe la jumatate se cam plictisise, dar a rezistat eroic pana la final.

Eric Sebastian!

Va pupacim!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

Multumesc din nou tuturor fetelor care mi-au scris legat de imbracat. M-am mai gandit si eu…atata vreme cat el este cald la manute, picioruse…nu cred ca ingheata.

Aaaa si mai am o problema. Lui David ii apar bubite in jurul gurii…o multime…nenumarate. Si am observant un fenomen: bebe e bine si fara bubite in timpul saptamanii cat este doar cu mine si tati, de cate ori are contact cu o noua persoana, ii apar bubite….sa fie oare o coincidenta ? Am fost atenta la ultimele 4 aparitii ale bubitelor si acestea au aparut la maxim 1 ora de la contactul cu o persoana starina. Cand zic contact, ma refer la a-l lua in brate si eventual la al pupa pe caput, rar pe obrajori…
Sa fie chiar asa sensibil puiul meu sau am eu gargauni incap… Nu mai stiu ce sa zic…sau poate sunt doar coincidente….

Daria Ioana – ma bucur ca esti bine. Mai povesteste-ne despre voi cand aveti timp.
Gabitzam – frumoase poze, frumos tort, dar mai ales frumosi puiuti.


Poze
Evolutie David
Bebe David Adrian 16.06.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Nicole, poate cand e in contact cu persoane straine este el mai nelinistit si isi baga degetutele mai mult in gura, le roade si saliveaza mai mult? Altfel nu-mi explic chestia asta. Nu stiu...

Exista o crema pentru regiunea periorala, special pt. bubitele facute de la saliva, www.efarma.ro/products.php?id=2418" target="_blank">aceasta. Eu am folosit-o destul de des la Raducu in jurul boticului.


Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violet_eyes spune:

La multi ani Andreilor si Andrelelor! Sa va traiasca si sa vi se implineasca visele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vianne spune:

La multi ani pt Andrei de Gabitza, Andrei de Mihbut, Andrei de Alysh (daca nu ma insel), Andrei de leeloo, Andrei de Andrada, Andrei de Anacurn, Andrei de Danutza77, Andrei de anuta-maria si Andrei de lcazangiu!!!
Sper ca nu am uitat pe nimeni
Si La multi ani si celor care implinesc azi lunisoare: Vlad, Julia, Sara Maria de alex@sara, Robert de Silvia Pop!

Sa fiti sanatosi, veseli si papaciosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vianne spune:

dubla


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Daria Ioana, bine ai revenit! Sunt convinsa ca ti-ai incarcat bateriile in vacanta cu sotul...

gabitzam, super poze, super tortuletul, m-ai complexat definitiv!

Mai fetelor, va recomand cu caldura - cand aveti chef si timp - sa intrati pe blogul asta, pe care eu il citesc regulat cu o mare placere:

http://cuzubella.blogspot.com/

Fata asta e taaare desteapta si introspectiva... mi-ar place s-o cunosc!


Eu am avut o dupa-amiaza frumoasa, am lipsit 2 ore si un pic de acasa, am fost cu Antoanela la Offenbach si am mancat romaneste, ne-am intretinut putin cu un cuplu de nemti la vreo 90 de ani, tare simpatici si prietenosi dar mai ales foarte tineri in spirit, iar in final am facut o multime de poze cu mobilul meu. Printre 20 de rebuturi (imi tremura mana de ras), au iesit si cateva mai putin oribile: aici. Da, stiu, trebuie neaparat sa-mi tund claia


Felicia - cea mai fericita mama a celui mai iubit dintre Racusori - bebe David (24.06.2008)
Poze cu noi

Povestea nasterii *** www.onetruemedia.com/shared?p=7248d8e682f97e03a2212a&skin_id=1602&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Slide show David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Miss, dar ce crezi ca e facut de mine tortul ala?? Nuuu, eu stiu doar sa cumpar tort foarte bun, nu sa si fac Retetele mele de mancare sunt putine si ma invart cumva in jurul lor, cu mici variatii. Si fac doar chestii care se fac repede-repede. Ca nu-mi place deloc sa stau in bucatarie.


Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

Fetelor trebuie sa ma plang si eu de babystuff, de fapt gresesc, de mothercare...
Am comandat produse acum 2 saptamani si au ajuns doar o parte. Costumul de mos craciun au uitat sa-l trimita in comanda, iar o pereche de pantalonasi, cadou pt nepotica mea, cu toate ca mi-au confirmat ca au pe stoc, acum nu-l mai au....
Am cerut banutii inapoi.
Ce neseriosi astia de la mothercare...
Sunt dezamagita de comenzile on line...

Poze
Evolutie David
Bebe David Adrian 16.06.2008

Mergi la inceput