Puiuti de Randunici 2008!! (149)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Si Oana scadeeee! Miha, ai auzit??
Aveam 69, aproape 70 si acum m-am cantarit si am 67,5 (imbracata)
Hai Oana!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Oana,da,asa e cand e vb de copilu tau...dar eu sper ca DD ma va ajuta inca o data!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

HAIDE OANA

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:



Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

noi am fost la concert electoral ca a venit "Fara zahar" si fi-miu e fan

-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida

Maria cea mai fericita mamica de bebe Tudor Stefan (26.02.2008)

POZE

minunea mea

asa creste strumful mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Haide Oana!!!! Si felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Salutare randunime...am vazut pozici frumoase cu fete cucuiete Tea si Antonia si filmulet cu Mufa fara nas Mama ce veselie acolo
Simoosafiebine,osafiebine...nu v-a zis sa faceti nimic pana in ianuarie...sa-l legi mai strans , sa nu planga, sa ceva acolo? ofof...grea e asteptarea asta dar o sa fie bine, o sa vezi {dual]
Tuchifir-ar service-ul masii cand te aud "ma vad" pe mine acu' 15 ani MEREU Si uite ca am supravietuit Mai e bautura de la botez, ca eu am trecut pe Campari Orange
Gudindeciteam eu acolo ca s-a invinetit glezna si ziceam in gand: Hepatrombin, hepatrombin,....si vad imediat ca te duci sa iei Hepatrombin Pe toate le stii tu, ca un om mare
Arielastia dintosii lu' fi'tu , precis! Aveti voi dintoi cu radacini babane in neam, da Doamne sa iasa greu dar macar sa fie sanatosi pana la adanci batranete Da-mi domne poze cu hainutele alea, sa vaz ca poate mai cumpar ceva ...ca nu ma mai opresc
Mihaf buna ideea, numai sa stii exact ce fel de oameni iei ...Doamne fereste ce meserie ai si tu
Bububravo pt scadere la mai multe Eu am gatit azi ca la balamuc
Ursulicatu doar apari, faci capitol si nik nu zici...DE CE?
Alicenu suna "roz" descrierea fetii, un cocktail de temut Si eu vrea sa vad poze
Clau,Luny baiatul meu a inceput sa se zvarcoleasca iar la schimbat si la masa (uitase o vreme ) si mereu ma gandesc cum o fi cu puterea aia sa te mai traga si de tzatze ...o mama

Olgut s-a facut seara
La multi ani bebei sarbatoriti azi
Revin...



Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Bubu,ce de banet pe tine!Sigur dintii il supara..asa procedeaza si Tea,se scoala urland.
Tocmai am mai descoperit un ciot de dinte jos..deci,al 7 lea!!!

Si,HAI OANA! Dar,VLEAU SI EU!
Numa ca azi nu stiu ce am avut,dar am bagat la dulciuri,nu ma mai controlam..

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Ma uit pe B1 TV. Pana acum a fost ok. A venit un oncolog care ... ma calca pe nervi! Nu am retinut exact cum il cheama Bacila, Bancila ... ceva cu B, dar vorbeste cu o auto-suficienta si cand ma ia cu ce pregatire are nu-stiu' cine ... imi vine sa intreb: eu sunt economist, basca un MBA, el si-ar da pe mana mea toata agoniseala de-o viata sa o investesc doar pt ca eu am diploma de business, no questions asked?

Hai ca m-am enervat! Daca nu as sti prin ce a trecut o vecina in sectia de oncologie si ce se petrece pe acolo poate nu as fi reactionat asa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

mimo sunt in butoi



tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput