Puiuti de Randunici 2008!! (149)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Mercic fetele de aprecieri.
Miha,bineinteles ca e buna ideea.
Luny,a inceput, mai, sa stea si Tea in fundic,dar sta ff putin,nici un minut macar,tot supi sunt din cauza asta.
Am gasit un link despre fimoza,nu stiu daca l-ai citit: http://www.cirp.org/library/treatment/phimosis/index_ro.html
Nicolunul e leganut,celalat e scaun sau bouncer.
Cuscra,of,alta belea.Si pe mine ma doare in zona aia.La mine e de la rinichi cred,dar cred ca si anexita pe care o am de la 18 ani,am tot tratat-o dar de durere nu am scapat nici pana acum.Imi zicea si la eco ca poate fi si anexita.

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Mersi ,Cuscra!asa cred si eu ca e vb de anexita...pana acum nu am avut asa ceva!dar,toate au un inceput

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

http://www.lady4ever.ro/articol/205_1/Imbaierea-bebelusului.html
mai sunt si in partea dreapta filmulete

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Simo, si pe mine ma doare de multe ori in acea zona, si cel mai des are legatura cu scaunul! Adik daca sunt constipata sau balonata!
evident ca in stanga mai jos poate fi si durere de ovar( ori anexita ori ovulezi- in a cata zi de cm esti?)

Clodute, m-am speriat rau, ca n-am vazut decat primul mesaj, la tv nu m-am uitat, cu el nu vorbisem azi....
l-am sunat repede si m-am linistit! Oricum, foarte ciudat ce s-a intamplat!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian (30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Tuchi,

Sper ca tatal tau e ok si n-a fost afectat de spray.

Bietii copii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clodute spune:

Scuze , eram entuziasmata ca am vazut si eu pe cineva pe care "cunosc" si am scris din viteza... am crezut ca mai prinzi..desi a fost pe scurt.
Oricum tot a iesit ceva bun din asta ai vorbit cu tati tau
Scuze inca odata .



Clodute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

‘Na seara!

Fetelor, eu am fost zombie, azi-noapte nu prea am dormit, s-a trezit Stef de n'spe mii de ori…plangea, se perpelea…de la 4 la 5 jum l-am tinut in brate, in pat, iar in brate…da-i lapte, da-i ceai…nu mai stiam
Si acum am dormit cu el la amiaza, de la 4 la 6 jumate si mi-am mai revenit putin.
Pe Vlad l-a luat socrela la pranz si sunt putin mai linistita.

Aseara, dupa baita l-am decalotat pe Stef, singurica . A iesit ditamai capul, l-am sters cu rivanol, nu avea secretie stransa. Bine, in jos, pe putzica tot lipita e pielicica.
Concluzia mea este ca la Vlad nu am stiut cum sa fac si mi-era frica. Nu am tras deloc tare acum, doar ca stiam cum! Ce inseamna experienta asta, domne

Si inca una: am primit de la service bonuri cadou de 5 mil pt. ca am facut 5 ani de cand sunt in companie Din astia doar doi am lucrat pe bune, in rest cu copiii acasa

Simo, imi pare rau de sperietura ta. Eu stiu un baietel operat de hernie, de seama lui Vlad si e f. bine, s-a recuperat usor…dar cand e vorba de copilul tau e normal sa intri in panica…hai ca o sa fie bine!

Zoze, sanatate lui Mihaita!

La multe lunisoare Luca de Cami, Davin de Delphin si Bianca de Pucca!

Alice, ma mai ajuta bona cu astia mici in timpul zilei si mai fac una-alta…in we soacra il ia pe Vlad la ea…of, si voi cu treziri nocturne?? Si Stef se zbate rau de tot cand il imbrac, el incepe de la pulovaras si la geaca e durere

Am vazut-o pe Antonia super scumpa, bucalata si delicata(plus suriara din dotare frumoasa foc, grasuta si ea- fetele lui tata clar ) si pe Andrutza utza-utza, ce rimeaza

Clau, am vazut si eu azi-noapte cum e sa nu dormi…ce te mai inteleg…si pe Luny la fel…Stef s-a trezit din ora in ora si mai des…de la 4 la 5 jumate n-a dormit, a plans si marait…apoi a dormit pana la 9…si tot eram zombie
Ce bine ca l-a luat socrela pe Razvan, acum vad si eu ce bine e!!
Vlad se simte super la ea, ma suna sa ma intrebe daca are voie sa pape cine stie ce, soacra-mea ma intreaba ce sa-i faca de mancare, Vlad doarme singur si acolo, la ei in camera si ei se muta in sufragerie. Si-a luat dvd-uri cu desene, carti de colorat, jucarii are si-acolo. E super!

Olgutza, tare l-a chinuit pe Stef primul lopatar…si acum se vede al doilea si incisivii laterali…pana nu ies nu cred ca o sa doarma bine…

Ariel, ce rau imi pare..si la voi cu plasete…sigur i-a crescut temperatura de la plans...

Luny, macar cand rade Mufa si va distreaza uiti de noaptea nedormita! Mie mi-a zis randunoiul dimineata daca pot sa ma supar pe el si Stef tocmai radea si vorbea de nu mai putea

Stela, ce scumpica e Teo! Cam seamana cu a Lianei, cu falcute bune de rontait

Miha, e super de tot idea cu detinutele!




Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

stela citesc..
bubu nasol cu frichineala de aseara, pot spune ca inteleg..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Daca va intereseaza, pe B1 la Trenul Vietii se dicuta vacinul pt cancerul de col.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Tuchi,mersi de raspuns..sunt cam in a 12 zi dupa Cm!nu sunt balonata!cred ca e anexita....

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput