Condica Salajencelor [68]

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bimilit
Citat:
citat din mesajul lui silvana_salajanBia, macar pentru criza asta ai putea sa te lasi si tu. pune fata banii la ciorap, in loc sa ii arunci in vant.
bey,da n-am ciorap.si acu cu criza nu-mi permit sa-mi cumpar.Bimilit - soacra cu DOUA nurori!
Apropo de ciorap. Tre sa va zic una ca e prea tare sa o tin numai pt mine. Colegu o zis, vorba Biancai, ca nu is cu toate tiglele pe casa Aseara, pt ca ma durea rau in piept, am zis ia sa imi incalzesc eu sarea ce o am intr-un ciorap pt asa ceva. Si buuun. Da oare ce se intampla daca o pun la micro? Of cource cu ciorap cu tot. 1 min. se incalzeste putin. Mai zic, da tre sa fie fierbinte. Inca 2 min la putere maxima. Sa va ma zic? Abia am apucat sa arunc ciorapul in curte ca luase foc. Deci se duse dreac si incercarea mea de a sta cu sarea pe piept. Noi nimic, ca deseara incerc iar. Numai ca amu o incalzesc in oala ca oamenii normali. Sper sa nu fac iar o nebunie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

elvira, cum esti azi? hai la un ceiut cu multa lamaie.

giulia, drum bun la capitala.fa soro neste poze la casuta , sa vedem si noi unde ti-ai investit banii.

adriana, va ajunse criza si va taiara netu.

la mine a ajuns deja criza.deja saptamana asta ne-au oprit 2 zile gazu de la 9-17.facem economie ce mai.urmeaza sa ne dea apa si curent cu portia.tineti minte vremurile apuse?

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...


www.helpsonia.com/" target="_blank">SONIA, are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvana_salajan

Citat:
citat din mesajul lui Bimilit

Citat:
citat din mesajul lui silvana_salajan

Bia, macar pentru criza asta ai putea sa te lasi si tu. pune fata banii la ciorap, in loc sa ii arunci in vant.




bey,da n-am ciorap.si acu cu criza nu-mi permit sa-mi cumpar.

Bimilit - soacra cu DOUA nurori!


Apropo de ciorap. Tre sa va zic una ca e prea tare sa o tin numai pt mine. Colegu o zis, vorba Biancai, ca nu is cu toate tiglele pe casa
Aseara, pt ca ma durea rau in piept, am zis ia sa imi incalzesc eu sarea ce o am intr-un ciorap pt asa ceva. Si buuun. Da oare ce se intampla daca o pun la micro? Of cource cu ciorap cu tot. 1 min. se incalzeste putin. Mai zic, da tre sa fie fierbinte. Inca 2 min la putere maxima.
Sa va ma zic? Abia am apucat sa arunc ciorapul in curte ca luase foc.
Deci se duse dreac si incercarea mea de a sta cu sarea pe piept. Noi nimic, ca deseara incerc iar. Numai ca amu o incalzesc in oala ca oamenii normali. Sper sa nu fac iar o nebunie.




fato, iestem criza , cum pana mea iti pemiti sa arunci bunatate di ciorap?
trebuia sa-l stingi cu apa si sa-l cosi .uite asa il foloseai deseara.acu ce faci? strici alt ciorap?
ai grija sa nu te arzi pe chiept.

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...


www.helpsonia.com/" target="_blank">SONIA, are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Tu Bia, l-am stins aseara cu apa, sa nu ia foc oarice in curte, amu ma duc, il spal il cos, si ti-l dau tie sa iti tii banii economisiti din tigari Eu deja am sacrificat alt ciorap de al lui Vlad Nu de alta da is mai incapatori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvana_salajan

Tu Bia, l-am stins aseara cu apa, sa nu ia foc oarice in curte, amu ma duc, il spal il cos, si ti-l dau tie sa iti tii banii economisiti din tigari Eu deja am sacrificat alt ciorap de al lui Vlad Nu de alta da is mai incapatori




merci,esti o draguta.deci e mic ciorapu?pai reduc nitel din tigari , pana umplu ciorapelu si apoi trec la doza zilnica.

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...


www.helpsonia.com/" target="_blank">SONIA, are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

deci va rog sa sesizati activitatea mea, aci pe forum,da? uite ca cu pasi repezi va duc spre nr 69.
hai sa vad cum prestati si voi,da fara emoticonuri si aluzii indecente.

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...


www.helpsonia.com/" target="_blank">SONIA, are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

olim, te vad, te vad.
ce faci fata? retaresti clipelede anu trecut? ai dureri si alea, alea?

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...


www.helpsonia.com/" target="_blank">SONIA, are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

fetelor, "is in pana de idei, cand ma uit in ochii ei",in ochii oalei.ce puii mei sa gatesc azi?
care imi da o idee creata?

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...


www.helpsonia.com/" target="_blank">SONIA, are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare lume
oti multam de urari, si vecina o venit azi cu un cadou, si i-am zis ca maine o astept cu altu, ca si pe 29 luna trecuta i-o adus unu,a sac a nici o problema, suntem obisnuiti
ai grija sa nu te arzi, apoi ciorapi io am o gramada fara pereche, asa ca fac donatii daca vreti
ma duc sa pun ceva la foc sa papam, ca puiu doarme si profit de ocazie
maria felicitari pentru cael, faine poze cu burtica ioi ce dor mi si mie de burtica poate la vara prestam ceva casnicgiulia baga poze cu casuta ca ne-ai facut curioase
miha ce vesti ne dai?
adriana sa ai o zi scurta
elvira cum te simti azi, ai grija de tine
tuc gasca mai viu

Mami si www.flickr.com/photos/olimpiabota/" target="_blank">Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bimilit
deci va rog sa sesizati activitatea mea, aci pe forum,da? uite ca cu pasi repezi va duc spre nr 69.hai sa vad cum prestati si voi,da fara emoticonuri si aluzii indecente.Bimilit - soacra cu DOUA nurori!
Da, chiar ma gandeam cand am deschis capitol nou, ca musai sa il deschizi tu pe urmatorul Olimpia, deci Alex primeste si maine cadou de la vecina, da? Si azi nu ii dai nika vecinei, nici tort nici cafea, sa vina si maine. Ca doara nu a veni cu mana goala... Apropo, ce tort faci?Si io is in pana de idei, ca tre sa ii fac tort la colegu, am vrut sa fac oarice decoratii da amu ni stiu daca mai pot, ca s-o trezit puiul, si cat o dormit el am prestat si io. toata gasca!

Mergi la inceput