Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (229)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Devylla, imi pare asa rau ca pleci! As vrea sa colind in fiecare sapt Bucurestiul cu Sabinele mele dragi. Felicitari pentru concursul de mirese!
Si Nanai, de asemenea, felicitari!

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Mada28, eu recunosc deschis ca nu fac fata ritmului de scris al fetelor si raspund pe sarite. Si de obicei raspund la postarile care se intampla sa fie cele mai recente in momentul in care am terminat de citit. Pt ca nu-s asa de organizata ca Rox sa deschid nu stiu cate ferestre deodata, iar memoria nu prea ma ajuta cand mai am de supravegheat si o zgatie mica. As vrea sa fiu mai eficienta si sa raspund la mai multe postari, dar nu reusesc.
Multi pupici lui Luca
Poate reusesti sa ne mai arati niste poze recente cu el, nu ma indoiesc ca este tare frumos, ultimele pe care le-am vazut ( cele din invitatie ) intareau faptul ca ai acolo un papanash care o sa franga multe inimi.
Poate reusim sa ne vedem cand vom ajunge noi in Constanta, mi-ar face placere sa ne luam revansa din vara.

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Gata, fug la nani !
bernix, iti predau stafeta . Pacat ca nu ai putut ajunge si tu la restaurant. Data viitoare vii, da ?
Asteptam cu nerabdare sa ne arati pozele de azi !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Bernix a fost rece ca ghiata pt 3 ore in conditiile in care l-am trezit a plans l-am imbracat mai gros tinut in brate si alb la fata si peste tot

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Rox, cred ca daca hercule al tau se intalneste ci Xena mea, demoleaza lejer blocul cu 9 etaje in care stam. Ce crezi ca a facut in seara asta fi-mea? A tras dupa ea, in acelesi timp, din hol pana in sufragerie, 2 butoaie de 5 litri pline cu apa.

Annisia, la curatenie ma ajuta si Degetica. Ieri a carat dintr-o camera in alta peria de la aspirator in culmea fericirii si apoi am sters praful cot la cot.

betty, azi la biserica L-am rugat pe D-zeu sa ajute toate femeile care-si doresc sa devina mame. Sper ca tu sa fi prima despre care sa aflu vestea buna.


Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Am reusit sa fac programare la un pediatru privat marti dimineata.Doamne ajuta pana atunci

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Citat:
citat din mesajul lui moldoveanca

Bernix a fost rece ca ghiata pt 3 ore in conditiile in care l-am trezit a plans l-am imbracat mai gros tinut in brate si alb la fata si peste tot

teo


Iti dai seama ca am incercat si io sa te incurajez. Ce s-a intamplat tu stii cel mai bine. Uff, e greu rau cu mititeii astia cad nu pot spune ce-i doare!
De ce nu ai fugit cu el la camera de garda a unui spital?

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Am vazut poze frumoase cu copilasii care au socializat azi in Herastrau. Ce m-am ofticat ca n-am venit!!!
Bine, am ajuuns acasa cu juma de ora intarziere si din cauza asta BObo a lasat un client sa astepte. Nu mai zic de copil, care de ceva vreme ii tot aducea telefonul, il punea la ureche si o chema plangacioasa pe mama. Vroia, biata de ea, macar sa vorbeasca cu mine, daca tot nu ajungeam acasa. Of, si io m-am simtit asa bine cu fetele! Si ce-as mai fi prelungit distractia cu inca o inalnire la pizza! Abia astept intalnirea viitoare!

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Pai amsunat la linia de urgenta si am vb cu ei 45 de minute ne-au intrebat de toate si ne-au spus ca l-am tinut in caldura prea mare si asa a reactionat organismul .Sper sa fie asta sau o reactie urata de la vaccin.

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Ma retrag si io in vastele apartamente..

Noapte buna tuturor, mai ales tie, moldoveanca!



Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput