Redoutistele fidele La Redoute France (151)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

In primul rand caracterele mari din mesajul tau insemana in limbaj internet ca tipi la celalalt. Apoi...ce rost mai are...cine se mai risca la o comanda acum cand au spus ca au oprit livrarile? Parerea mea e sa cauti in magazine...pe probate si pipaite.

de comentat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

ce preturi de preturi pe excedence asta, pacat ca nu livreaza la noi , au o categorie" tot sub 5 euro" asa cum eram noi invatate si nici macar nu e perioada de solduri
edit: sa spun ca au deja si prix ronds? vreau si eu
Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Uite si aici reduceriwww.3suisses.fr/FrontOfficePortail/pageStatiqueSbg/maxi-reductions?xtor=AL-4930" target="_blank">3suisses ... eu daca maine as deschide lr.ro si as vedea asa ceva sigur mi-as baga toata alocatia intr-o comanda

crislunca eu de pe LR nu am luat pantaloni captusiti,oricum vorba lui Clau, ce rost mai are ...vezi ca e Baby Expo la Polivalenta si sigur gasesti ceva acolo ... eu iti recomand Dirkje ...

Bazar SONIA
www.petitiononline.com/laredout/petition-sign.html?" target="_blank">Semneaza petitia LA REDOUTE
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pap.elena spune:

Buna fetelor !
Si eu am comandat de cateva ori de pe Redoute ,mai mult pentru baietelul meu .Am semnat petitia si in numele meu dar si a sotului.

Vorbea cineva aici de hainutele de la Dirjke ,vreau sa va spun ca sunt super ,eu anul trecut cand am nascut am cumparat aceste hainute de la Mini Prix la niste preturi super mici .I-am cumparat haine pentru un an intreg ,dupa un timp nu le-am mai gasit acolo.Am gasit recent intr-un magazin din Unirea toata gama Dirjke dar preturile sunt de 3-4 ori mai mari .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pap.elena spune:

Eu am gasit acest site si ma oftic rau ca nu livreaza in Ro ca au preturi super bune .Eu sant innebunita dupa hainele de la Mango .

http://www.mangooutlet.com/home1.jsp?idioma=AL&cid

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crislunca spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

In primul rand caracterele mari din mesajul tau insemana in limbaj internet ca tipi la celalalt. Apoi...ce rost mai are...cine se mai risca la o comanda acum cand au spus ca au oprit livrarile? Parerea mea e sa cauti in magazine...pe probate si pipaite.

de comentat

Nu tipam la nimeni....nu am stiut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui april16


Citesc acum sa ma dumiresc exact care-s pasii sa imi fac o resedinta "virtuala " in FR

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">


Lamuriti-ma si pe mine?Cum este, ca nu inteleg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzulici spune:

Multumesc Laura Ioana pt indrumare facut cont. fr, dar se pare ca nu o sa reusesc sa comand.
Cele care locuiesc in apropierea granitei,gen Giurgiu, care au prieteni peste granita ne pot ajuta cu comenzile.
Ce ziceti ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:



Am propus si eu sa gasim in Bulgaria o adresa, mai demult.... mi se pare mai avantajoasa, ca si cea din Ungaria pt fetele care stau aproape de zona respectiva, dacat o adresa din Franta. Problema este putin mai complicata pt fetele din Iasi, dar se gaseste o posibilitate sa li sa transmita si lor coletele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unique spune:

Nu am avut timp sa studiez cu atentie, dar ce ziceti de linkul asta? http://www.courrier-du-voyageur.com/offre_colis_express.php
sau asta:http://www.courrier-du-voyageur.com/offre_colis_box.php

Mergi la inceput