Redoutistele fidele La Redoute France (151)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Ca idee de afaceri si de sabotat lr.ro: facem un sit unde vindem produse LR, exact aceleasi ca pe laredoute.ro dar mai ieftin...Sa vedem de unde cumpara lumea: de la ei sau de la noi?!

de comentat


Pai cine va comanda in continuare de pe LR.FR tot aici isi va putea vinde articolele cu marimi "necorespunzatoare". Pastram nu numai titlul topicului, dar si sectiunea de Mica publicitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

luny, oricate figuri ar face...te tii tare pe pozitii. Este dreptul tau care nu e reglementat de banca ci de VISA sau MASTERCARD ce card ai....Eu asa am reusit cu ING-ul care s-au chinuit intr-un mod politicos sa-mi puna bete in roate. Dar am refuzat sa cedez. Sunt banii mei si i-am vrut in intregime inapoi. Am reusit sa-i recuperez pe card si m-am ales cu contul de laredoute blocat. dar acum, pt tine...ce mai conteaza...oricum locuim cu totii in Africa de Sud.

de comentat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

asa voi face, Clau, mersi inca o data..faza e ca am platit o parte din banii aia, dar astia ptr ultima comanda din noiembrie nu i-am pus pe card inca..deci ar trebui sa scada de acolo..a, cardul asta l-am folosit numai ptr redoute..si mereu puneam banii cand venea comanda sa fie intreg!..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=468635 sa vedem ce iese.

de comentat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Sara buna!
eu tocmai le-am scris un mail redutilor :
le-am spus ca tocmai doream sa mai dau o comanda si am observat ca au scos RO din lista de tari si cum este posibil acest lucru fara sa anunte oficial clienti ca nu mai pot da comenzi.I-am intrebat de comanda mea di 13 , in ce stare se afla , ca ii rog insistent sa o livreze , ca in caz contrar voi fi nevoita sa apelez la institutiile la care am apelat si anul trecut.
comanda era pe numele prietenei mele , asa ca m-am facut ca nu stiu despre LR.RO si despre sistarea livrarilor catre RO.
sunt tare curioasa ce imi vor raspunde.


------------------------

ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

eu tot n-am inteles de ce nu se mai fac livrari
cum e posibil sa nu mai poti cumpara , eu primesc zilnic mesaje de la Yves Rocher , de la e bay -unii au si magazine deschise in Romania , altii -au n site in n tari, cumpari de unde vrei , Quelle are in Germania in Miunchen un magazin cat Toomul chiar in centru dar fac livrari si la domiciliu
Mie asta mi se pare marlanie pe fata facuta in complicitate cu individul asta care a deschis site .ro
Nu prea cred sa aiba mare succes daca vrei sa dai 100,200 ,300 lei pe toale mergi in orice magazin si le iei.

Cred ca ar trebui sa incercam sa facem o adresa undeva la forruiel europene , sau sa le intrebeam pe fetele de la legislatie ce practica europeana este in astfel de cazuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Mai fac capitol nou?

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki68

Mai fac capitol nou?

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

mey, lorenza vino pe mess si zi-mi si mie de ce razi

de comentat

Mergi la inceput