Redoutistele fidele La Redoute France (151)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chiara.2005 spune:

Am primit si eu in 19 comanda din 31, un pachet mare ca avea si o trotineta in el.
Eu am avut contul blocat, in sensul ca nu puteam deschide cosul sa vad ce am pus in el si sa lansez in continuare comanda, le-am scris celor din Franta ca am aceasta problema tehnica, si asta dupa ce s-a lansat site-ul romanesc, fara a mentiona ca stiu de lansarea acestuia, fara a pune vreo intrebare referitoare la livrarile catre Romania. Mi-au raspuns ca cunosc problema si ca se lucreaza ka rezolvarea ei , sa mai incerc sa intru din cand in cand sa verific daca s-a rezolvat. Am mai intrat eu din cand in cand , fara prea mari sperante stiind care e de fapt situatia.... si surpriza in 19 mi s-a rezolvat "problema tehnica" .
Dat fiind faptul ca mi-au rezolvat problema, ca nu m-au anuntat ca se sisteaza livrarile....am riscat si am mai facut o comanda ca imi doream tare o bicicleta pentru baietelul meu. Eu sper sa o primesc, sa nu fie probleme.
Nu am avut timp sa citesc chiar tot ce ati scris, dar inafara de cineva care spunea ca avea un bon d'achat si ca i se spusese sa comande repede ca nu il va mai putea utiliza nu am vazut daca au trimis sau nu cei din Franta vreun e-mail in care sa ne anunte de sistarea livrarilor catre Romania. Petitia am semnat-o!
Eu sper tare mult sa imi ajunga comanda....va dau de stire imidiat ce o primesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxel spune:

Buna

azi am primit pachetele de la redoute. M-am linistit :)
Hainutele de copii sunt delicioase. Am comandat si pentru nepotelul meu un radio cu cars ,care este foarte, foarte haios.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

salut!
vad ca au inceput sa paara comenzile din 10, yupiii!!
azi e 24, deci mi-a expirat termenul zis de ei ptr comanda din octombrie, ma apuc sa scriu iar mail sa le spun ca vreau banii inapoi...credeti ca r fi vreo sansa sa-mi expedieze totusi produsele???

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

sunt tare curioasa daca vor veni comenzile date dupa data de 12 nov.Eu am una data pe 19 nov.

17 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Am ridicat azi de la posta coletul din 7.11. Toate sunt super, pt sotz vreo 10 tricouri Best, polo, cu maneci lungi, o curea, ceasul cu radio, tricouri ieftine pt copii, pt mine botinele pe negru, foarte dragutze, vin bine rau pe picior, nu stiu cat vor tine dar nu o sa le port pe ploaie si si pe zapada...cele 2 fuste super, groase, captusite, cu broderie la poale www.laredoute.fr/vente-jupe-effet-boule.aspx?productid=324116020&documentid=346108&single=false&categoryid=32406815" target="_blank">astea si camasi pt mine ca nu aveam destule...

Cutia cu creioane, carioci, crete etc pt copii si jocul cu rate si unditze.

Cam atat...repet, super multumita de toate, nici o teapa la masuri. Offfff!

de comentat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dierna3 spune:

Am ridicat ultima comanda, din 11 nov. Sunt si eu de azi mandra posesoare a celebrei lenjerii cu buline. Mi-e ciuda ca am mai luat doar doua pulovere si iata ca a mai mers. Cadou am avut geanta pentru bebe cu girafa, pe care am si dat-o. Maine probabil mai pun de-un shopping micut, asa, de test. Ni vu, ni connu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Helloooo!

Am primit comanda din 11 noiembrie, colet. Mi-am imbogatit garderoba de iarna cu vreo 11 plovere, de care sunt super incantata. Cum zice si Clau, nici o tzeapa, am prins experienta spre acu la sfarsit .

Cadou am avut un serviciu pt desert care arata f dragut.

Apropo de adresa "virtuala" in FR, eu le-am scris alora din link-ul pus de Croco la inceputul capitolului. Inca n-am un raspuns, va anunt cand primesc ceva.

O sa scriu si la Ubidoca.





Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dierna3

Am ridicat ultima comanda, din 11 nov. Sunt si eu de azi mandra posesoare a celebrei lenjerii cu buline. Mi-e ciuda ca am mai luat doar doua pulovere si iata ca a mai mers. Cadou am avut geanta pentru bebe cu girafa, pe care am si dat-o. Maine probabil mai pun de-un shopping micut, asa, de test. Ni vu, ni connu!


mai stii cumva codul pt geanta cu girafa?

18 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dierna3 spune:

Jasmine, codul e 39691.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice_is spune:

Buna. Nu stiu daca ati mai discutat despre site-ul urmator, insa vreau sa stiu ce parere aveti. Oare-i putem convinge sa comandam si de pe LR. Eu nu l-am studiat indeajuns insa am sa o fac cand voi avea putin timp liber(adica cand doarme gaza)

www.babystuff.nextvision.ro

Mergi la inceput