Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (225)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Aoleuu Rox ce de cadouri o sa primeasca piticii tai?Oare o sa fie loc sub bradut
Ca tot veni vorba de Craciun ce faceti fetelor de sarbatori?

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

Noi stam la Cabana Plapumioara . VOi?

emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Noi o sa mergem langa Devon,am inchiriat o casuta pt 7 zile e langa o ferma cu animalute multe,cred ca o sa fie fericit Vladut

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Pai as sta si eu la cabana voastra acolo ca e tare frumos.Ferice de voi

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Roxana_G

Citat:
citat din mesajul lui Yaia

Eu ma minunez cum 50% dintre romani nu cred in criza financiara mondiala, cum ca i-ar putea afecta si pe ei. Si vad ca nu se dezmint si cheltuiesc in continuare ca nebunii, ba mai mult, o fac pe credite. Hmm…


Hmmmmm...Asta e aluzie la avionul inchiriat de mine?


L-ai inchiriat pe credit?

Serios acum, nu e nicio aluzie, am vazut doar un sondaj la stiri si un reportaj dintr-un supermarchet unde romanii cumparau ca nebunii si poza Erinei doar mi-a amintit nelamurirea!

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Yaia vroiam sa te intreb de mult.Cu procedati voi cand plecati de la piscina?Il mai tineti acolo sau il imbracati super bine?Eu de asta nu l-am dus ca mi-e teama sa nu raceasca dupa ce il scot.Si cum e apa acolo?Ca aici nu e prea calda e putin mai calda ca la adulti

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Off, eu am avut conferinta telefonica cu seful olandez. Ne-am ales cu perdaf ca azi nu era niciuna la prima ora la birou si ca se intreba daca poate conta pe noi in orele de program. M-a calcat pe nervi, nici nu voia sa ne zica nimic de fapt, si nici nu intelege sa sune pe mobil daca e urgent desi i-am zis de 100 de ori pana acum (am zis si azi a101 oara).

Moldoveanca, nu vor primi atat de multe cadouri sper, oricum eu mai limitez. Dar vor mai lua si bunicii si alti musafiri si iti dai seama ce va fi.

Yaia, avionul l-am platit cash, marfurile erau pe credit.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Am vazut-o si eu pe printesa de pe Sena, ce eleganta si cate toalete frumoase are, pupici multi de la noi Mami Alina, asa gandesc si eu de obicei, ma bucura energia lui Ghighi dar azi am avut asa un sentiment naspa, parca nu-mi mai regasesc locul aici. Adevarul este ca eu multi ani m-am mutat peste tot prin Bucuresti ( cu chirie) asa ca eram obisnuita sa schimb casa cam la 3 ani.

Si pe Stefan cel haios l-am vazut, e o scumpete de baiatel. V-ati relaxat ? Nu ne dai detalii despre locatie ?

Erina,ce-ati facut la control, la ce medicati fost ?

Luy, ce mai face okioasa simpatica ?Tu mai ai migrene ?Ca la mine au revenit .

Sabina, nu te bagi la o compozitie ? Imnul DC ?

Devylla, care mai e programul vostru, ce mai faceti ?

Teo, voi ce mai faceti ?

Gabriela, asta-i sezonul virozelor,uite ca nu prea ocoleste nici un copilas, cu sau fara vaccin tot sunt probleme.

Roxali, la voi cum mai e, au mai trecut mucii ?

Danuta,printesa ta ce mai face ?

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Votati-ne www.flickr.com/photos/23756759@N04/3022433007/" target="_blank"> foto pe site Pampers, suntem finalisti ai campaniei Pampers-Unicef. Multumim !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Rox, eu nu te invidiez cu shoppingul asta, nu e vorba de criza financiara mondiala-care la noi n-a ajuns inca . Nu mi-a placut niciodata sa colind magazinele sau sa merg sa probez toale. Prefer hipermarketul fiindca gasesc mai de toate iar cand e vorba de imbracaminte , in afara de faptul ca le mai iau neprobate, merg numai cand e absolut urgent necesar. Si cand te gandesti ca-s tot balanta .



.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Votati-ne www.flickr.com/photos/23756759@N04/3022433007/" target="_blank"> foto pe site Pampers, suntem finalisti ai campaniei Pampers-Unicef. Multumim !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Papanash, nu cred ca tine de zodie. De fapt balantele ar trebui sa adore bijuteriile, eu am cateva doar si le schimb foarte rar. Nu prea inteleg nici eu cum e cu hainele neprobate, risti sa ai surprize neplacute acasa si sa fii dat banii degeaba. Adica daca tot ii dai in criza mondiala, macar sa fie cu folos.

Gata, va pup, ma duc dupa fata si apoi la sport sa consum caloriile bagate la greu (din pricina sefului enervant am bagat juma de cutie de bomboane in ciuda dietei pe care mi-o propusesem de azi) si mai ales energiile negative. Pe diseara!

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput