Redoutistele fidele La Redoute France(149)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

am dat comanda la boohoo asta-seara... 2 veste de blana artificiala si o fusta... de verificat marimi .

Te reprofilezi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss27 spune:

Buna fetele,

Aveti idee daca pot folosi un cont pe care il am si unde am adresa de Romania si sa introduc adresa de livrare, ca fiind una din Germania?
Problema e ca am 2 carduri, pe care le-am folosit pe 2 conturi ... si am inteles de la voi ca pe al 3-lea nu ar mai merge ...

pt reducerile de pret actuale

Iriss mami de
www.dropshots.com/iriss27" target="_blank">Yvonne-Maria (05.02.2007)

www.dropshots.com/iriss277" target="_blank">David-Alexandru (08.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Clau, sa ne zici si noua cand primesti marfa.
Azi am ridicat o comanda din 3 nov pe care am dat-o in principal pt cuva asta:
http://www.laredoute.fr/vente-epilateur-double-cuve-de-braun.aspx?productid=324037160&documentid=201208&single=false&categoryid=22931826 - nu era redusa cand am comandat-o dar am folosit un cod si in final a fost cam 35E. Nu am testat-o inca dar pare OK, de altfel si review-rile sunt f. bune. Filtrul este permanent, eu ma temeam ca trebuie inlocuit si ca n-o sa gasesc unul de cumparat.
Am mai avut o piajama: http://www.laredoute.fr/vente-pyjama-manches-longues-la-redoute-creation.aspx?productid=324148999&documentid=344708&single=false&categoryid=51731176 - OK, nimic deosebit si o fusta: http://www.laredoute.fr/vente-jupe-a-godets-anne-weyburn.aspx?productid=324123153&documentid=381308&single=false&categoryid=31522160 - OK si asta, din bumbac satinat


Citat:
citat din mesajul lui claujro

am dat comanda la boohoo asta-seara... 2 veste de blana artificiala si o fusta... de verificat marimi .


Andrei
Vacanta 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Vai, Lorentza, sigur nu o sa pot dormi de nervi! Ce naiba mai pot face acum?
Oare le pot face refuz de plata LR.fr?


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura Ioana

Vai, Lorentza, sigur nu o sa pot dormi de nervi! Ce naiba mai pot face acum?
Oare le pot face refuz de plata LR.fr?


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Nu cred sa poti face refuz de plata.N-ai semnat ca ai primit coletul?Mai dai si-n alte alea. Nu mi-ai zis daca coletul era intact,ca sa-mi dau seama unde s-a produs avaria.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

[quote]citat din mesajul lui Laura Ioana

Lorentza, pai in suivri am vazut ca era impartit in 2 colete (2 numere de colete), dar unul era cu haine si unul cu 2 jucarii mari: masa de activitati si tricleta (fiecare in cutia ei). Nu mi-a venit decat masa de activitati, desi pe factura care insoteste pachetul e trecuta si tricleta AM gresit ca am semnat?
Merg cu sotzul la posta ca el e bun de scandal, dar ma tem ca imi iau gandul de la tricleta


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria

daca in suivi e impartita in 2 colete, atunci asa trebuie sa vina. Si nu neaparat la aceeasi data.
Eu am patit la fel cu comanda de pe 1 ianuarie: prima parte a sosit dupa 18 zile, a doua dupa o luna.

Dar daca pe factura scrie de trici, trebuia sa fie. Sa fi gresit Lr-ul?

PS: stai ca m-am mai gandit: daca era trici in colet, s-ar fi vazut, o mare parte din cutie era goala, e ditama hardughia. Ti-ai fi dat seama ca lipseste ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

Bine v-am regasit fetele, din pacate din lipsa de timp nu prea mai intru foarte des pe aici dar mai citind din actiunile voastre mi-a venit o idee.

"Ce pull-tunique en maille souple et bord côtes doré se porte aussi comme une robe-pull. Manches larges 3/4 à patte boutonnée. Lien coulissant sous poitrine. Long. 85 cm env. Pull 100 % viscose." - asta este descrierea unui produs pe site-ul romanesc si nu e singurul. Descrierea mai e disponibila si in engleza dar nu in romana. Nu sunt sigura dar cred ca se poate depune o reclamatie la OPC ca nu exista descrierea in romana a produsului, asta asa, daca aveti timp liber si chef de pus bete in roate.


www.tickercentral.com/view/76xc/1.png" target="_blank">Slabesc,slabesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

'neata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Neata!

Laura eu cand primesc produse de la Quelle sunt toate pe factura...dar nu toate in colet...cele care nu sunt mi se pare ca apar cu 0...Cele din colet parca au un semn cu pixul pe margine...Eu cred ca cel mai bine ar fi sa ii intrebi pe ei ce ti-au pus in colet...Poate e pe drum tricicleta.

Astept si eu coletul din 4 ca am acolo si pe matilde a voastra...am luat-o ptr Eli sa doarma cu ea!
Sper sa imi vina ca si mor! Rabdarea nu e punctul meu forte!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Nu pot sa ma loghez si pace
Imi vine sa urlu de nervi, aveam cumparate toate jucariile pt. Craciun

Am incercat in fiecare zi , numerge
Voi ati mai facut o comanda ieri sau azi ?

Mergi la inceput