Redoutistele fidele La Redoute France(149)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Deeeeci... in comanda din 4.11 am avut:
www.laredoute.fr/vente-pull-fantaisie-anne-weyburn.aspx?productid=324103978&documentid=346108&single=false&categoryid=23110571" target="_blank">pulover AW pt. ca e f.frumos, l-am luat si pentru mama
www.laredoute.fr/vente-pull-taillissime.aspx?productid=324105506&documentid=346108&single=true&categoryid=23110571" target="_blank">pulover tot pt. mama, insa nu stiu daca o sa-l poarte pt. ca decolteul e cam mare. Oricum e frumusel
www.laredoute.fr/vente-chemise-sans-manches-femme-la-redoute-essentiels.aspx?productid=324131523&documentid=321409&single=false&categoryid=23109815" target="_blank">camasa f.frumoasa
www.laredoute.fr/vente-t-shirt.aspx?productid=324130406&documentid=482608&single=false&categoryid=23110696" target="_blank">tricou roz ca-n poza mica. Nu-mi place! are un decolteu ciudat si e scurt, asa ca arat de parc-as fi gravida. Macar de-as fi
www.laredoute.fr/vente-radio-reveil-double-alarme-hisawa.aspx?productid=224140143&documentid=359508&single=false&categoryid=48250970" target="_blank">radio cu ceas bun. Functioneaza, asa ca... e ok
Cadou am avut o poseta mordore, adica e un fel de bronze. Imi place in mare, cu exceptia faptului ca nu se inchide decat cu o capsa.
Si cu asta, adieu lr.fr!

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Miki,sa le purtati cu placere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Inca nu mi-a venit comanda din 4....Mai astept!
Ma duc si maine la posta!

Va pup!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hakimela spune:

Buna! Am primit mail cu mari reduceri bla-bla si am bagat un ochi la colectia de ado filles. Wow! Sunt acolo niste pantaloni foaaaaaaaaarte interesanti si vreo doua rochii simpatice foc. A, da... si IEFTINE! Sa risc, sa nu risc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Eu tocmai m-am dezabonat la newslettere la lr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorenza

Eu tocmai m-am dezabonat la newslettere la lr.

Si eu

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki68

Citat:
citat din mesajul lui Lorenza

Eu tocmai m-am dezabonat la newslettere la lr.

Si eu

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei


si eu

primit comanda din 4nov adik aviz ca de ridicat abia maine se duce sotul,maine seara pun linkuri





Mamica de bobocel David-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Lorentza, pai in suivri am vazut ca era impartit in 2 colete (2 numere de colete), dar unul era cu haine si unul cu 2 jucarii mari: masa de activitati si tricleta (fiecare in cutia ei). Nu mi-a venit decat masa de activitati, desi pe factura care insoteste pachetul e trecuta si tricleta AM gresit ca am semnat?
Merg cu sotzul la posta ca el e bun de scandal, dar ma tem ca imi iau gandul de la tricleta


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura Ioana

Lorentza, pai in suivri am vazut ca era impartit in 2 colete (2 numere de colete), dar unul era cu haine si unul cu 2 jucarii mari: masa de activitati si tricleta (fiecare in cutia ei). Nu mi-a venit decat masa de activitati, desi pe factura care insoteste pachetul e trecuta si tricleta AM gresit ca am semnat?
Merg cu sotzul la posta ca el e bun de scandal, dar ma tem ca imi iau gandul de la tricleta


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Da.Daca era trecuta pe factura,acolo trebuia sa fie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

am dat comanda la boohoo asta-seara... 2 veste de blana artificiala si o fusta... de verificat marimi .

Mergi la inceput