Redoutistele fidele La Redoute France(149)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine
n-am mai avut timp aseara sa intru si pe eva,am intrat si am combatut pe softpedia la ambele subiecte despre LR.Inteleg ca discutia de pe eva merita citita,o sa incerc sa intru si acolo.


Pe Softpedia sunt 2 subiecte despre LR ? Eu am citit doar unul... da-mi si mie link, please :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Bancul zilei

Reportaj pe strada:

- Fiti amabil! Unde ati petrecut ultimele concedii? In tara sau in strainatate...

- Acum doi ani am fost la Vama Veche...

- Si, ati fost multumit de conditii?

- Nu prea. Dupa doua zile, au intrat niste derbedei peste noi in cort. M-au batut, mi-au furat camera foto si au profitat si de nevasta-mea...

- Oh, ce tragedie!

- Da, si anul trecut am fost tot acolo si am patit la fel.

- Imi pare rau! Anul acesta, unde intentionati sa mergeti?

- Pai, tot la Vama Veche, ca acolo ii place nevestei mele...


cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Redoutistele, iarasi PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ChrisDun

Neata !
Sunteti mortale, fetelor ! Mi-am inceput bine ziua , cu topicele de pe forumurile romanesti... Recunosc, in afara de DC si punctual Softpedia si Culinar nu frecventez alte forumuri... insa am ramas socata sa vad la ce nivel este eva.ro Suburban e putin spus. Bleah !


Redoutistele, aveti PM !

Off-topic:
1. azi se deschide Targul de Carte Gaudeamus...
2. am dat saptamana trecuta o comanda la Quelle, setul de www.quelle.ro/ro/q4r/kinderweltspielwelt/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9zZWNvbmRpZD1xdWVsbGVfcm9fNjc5MDYmZmhfdmlldz1kZXRhaWwmZmhfbG9jYXRpb249Ly9xdWVsbGVfcm8vZGVfREUvX2FjdGl2ZT57MjAwNjEwMDV9L2NhdGVnb3JpZXM8e3F1ZWxsZV9yb18xNjcyX3F1ZWxsZV9yb30mZmhfcmVmdGhlbWU9cHJvbW9fNzUwMzQ1NDYsbG93ZXN0LWNhdGVnb3J5LC8vcXVlbGxlX3JvL2RlX0RFL19hY3RpdmU ezIwMDYxMDA1fS9jYXRlZ29yaWVzPHtxdWVsbGVfcm9fMTY3Ml9xdWVsbGVfcm99JmZoX3JlZnZpZXc9c3VtbWFyeQ==/?EMBPERL_UID=:9b208ea9880a7801b34d33f4f6a1c304" target="_blank">jacheta thermo + pantalon - l-am luat si acum 2 ani pentru fiica-mea, si a fost ok (cam subtire pentru iarna, car cu dres gros merge), de-abia anul trecut i-a fost bun (fix), si e foarte utila salopeta. Daca stiti unde as mai putea gasi salopete de fas in genul acesteia, poate imi spuneti si mie, va rog
Christina


ieri i-am luat Ilincai din Cora Lujerului salopeta de fas. A costat 59 roni

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pomicultoru spune:

april uite aici 3suisses:
http://www.3suisses.com.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ChrisDun

Redoutistele, iarasi PM

Christina

Trimiteti-mi-l si mie, ca am o conexiune Pana ma deloghez si ma loghez iar, uit ce-am vrut sa fac


Pies: si daca tot va logati cu redoutistele faceti si capitol nou
cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

ChrisDun,ai PM cu link-urile alea.

17 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura Ioana

Nushu si eu mor de ciuda! AM scris astora de pe LR ca, vorba Lorentzei, nu cred ca-i vina celor de la posta ca lipseste un produs (chiar daca-i ambalat separat). Le-am scir despre ce-i vorba si am intrebat cand voi intra in posesia tricletei sau a banilor? Dar eu, ca fraiera poate, tot mai sper!
Pupici bebelusului tau Mai are colici?
Edit: eu tot sper sa nu fie vina celor de la posta, ca asa mai am o sansa sa recuperez ceva.


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Totusi nu sunt lamurita,tot spui de ambalaj original.Toate coletele de la lr. vin in cutia binestiuta,alba cu floricele,ce-or fi alea, verzi.Jocul care ti-a venit a venit in cutia respectiva?Cutia era intacta?In functie de raspunsuri,iti spun eu unde a fost macelul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

ma apuc de cap nou, sper sa nu fac vreo boroboatza

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

e gata noul capitol!!!

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput