Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (223)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui moldoveanca
Fetele din diaspora cat va costa pe voi pe luna ca sunt atre curioasa si cate educatoare sunt la cati copii?


Cost 233€ pe luna, o educatoare la 4 copii. Probabil ai vazut deja ceva poze de la gradinita, eu zic ca arata ok.

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Buna dimineata,
unde-l vad si eu pe Tudor de Yaia?

o zi buna!

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Votati-ne www.flickr.com/photos/23756759@N04/3022433007/" target="_blank"> foto pe site Pampers, suntem finalisti ai campaniei Pampers-Unicef. Multumim !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crishtina spune:

Yaia mie mi se pare ca Tudor incepe sa semene cu tine. E tare frumusel. Iti vine sa il pupi :) F frumoase fotografiile. Eu astept si alea de la piscina

Crishtina & Robert
09.09.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Citat:
citat din mesajul lui prisi

yupiiii m-am maturizat

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)


Zici tu?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui crishtina

Yaia mie mi se pare ca Tudor incepe sa semene cu tine. E tare frumusel. Iti vine sa il pupi :) F frumoase fotografiile. Eu astept si alea de la piscina


Uau, un dublu compliment. Ma faci sa rosesc, multumesc!
Si eu le astept si pe alea de la piscina, sa vedem maine daca sunt gata, daca nu, probabil saptamana viitoare.

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

Buna dimineata,
unde-l vad si eu pe Tudor de Yaia?


Am postat un mesaj cu link la poze pe prima pagina, dar cred ca le vezi si din linkul de la semnatura.
Presupun ca nici madame Rox nu a vazut linkul...dupa ce m-a innebunit cu pozele, acum nu le baga in seama!

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Eu sunt in emotii cu concursul asta. nu prea-mi mai arde de nimic.
si nu se anuleaza nimic, s-a respectat regulamentul.


.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Votati-ne www.flickr.com/photos/23756759@N04/3022433007/" target="_blank"> foto pe site Pampers, suntem finalisti ai campaniei Pampers-Unicef. Multumim !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

Buna dimineata ,ce vorbarete sunteti si vad ca nu v-a dat nimeni nici o cafeluta ,asa ca trebuie sa iau masuri -avem ccafeluta pentru toata lumea ,cine mai doreste cine mai pofteste ,am si ness pt Papanash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Roxano, cum te sacrifici tu pt. mine cu pretzelul ala! Sper ca ai aretizat cu bine si ca o sa bagi si o bere langa pretzelul ala...daca tot te sacrifici, macar sa o faci pana la capat!

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Papanasho, esti inca in fata, ai concurenta din Brasov si Timisoara. Tot verific si eu...

Maria, mersi. Dar nu mai bag cafea, iau o pauza de la ea, ca era cam multa. Ia zi-mi, a luat Alex zecele la engleza pt. dovleac?

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput