Miresele anului 2006 (102)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Gio, ziceai ca pe 7 mergi la dr, nu?
Sa aduci vesti bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

La multi ani Gio, Oana! Sa ne traiti!

Ralu eu nu consider ca mi-as fi facut prea mult de cap, dar no, daca spui tu... oricum nu aveam de ales, trebuia sa ma intorc pe baricade. Totusi e bine ca anul asta pot sa-mi organizez concediul mai de Doamne-ajuta, ca am toate zilele, anul trecut am avut doar 15 zile de concediu cu mutarea de alta firma pe restul le-am pierdut.

Gio cred ca indiferent cati ani vor trece, ziua lui Marco tot speciala va ramane. Si ziua viitoarei bebeline . Te asteptam cu vesti bune de la eco.

Va las, a sosit si sefu mare si eu sunt peste cap cu treburi.
si o zi frumoasa!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio, Oana, la multi ani cu sanatate, sa fiti fericite si sa dea Domnul sa aveti o viata cat mai frumoasa si mai implinita!


Ralule nu ti-o trimit pe Diana nici in ruptul capului fa-ti si tu una
Nici eu n-o visez noaptea si o visezi tu???? Tare faza! Da ma bucur ca te binedispune

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Multumim pt. urarile de iaeri si de azi!!!
Aseara am sarbatorit cu 2 perechi de adulti, marco a fost incantat de cadouri (sper sa reusesc sa pun poze). la gradi l-au felicitat si cantat, poze, suculet...el statea ca bolferul si manca din tort.
S-a culcat la 1 azi noapte, de abia s-a trezit pt. gradi. a si adormit in masina, mi-a zis clau.

Am fost si noi la eco, bb e ok, mai maricel putin, are tot ce-i trebuie (voi pune filmuletele si pozele), se misca la greu, si-a dus mana la cap, statea la plaja...ne-am distrat teribil cand l-am vazut.
DR. nu se pronunta 100%, dar se pare ca tot va fii. ...asta e...sanatos sa fie.
Cica la varsta asta a sarcinii se pot confunda labiile cu outele....dar parca erau prea mari totusi...eu inca mai sper....poate in februarie vin cu alte vesti...daca nu....voi avea o iubire tripla de la toti baietii mei.
Analizele mele sunt ok, toxo, hep.B si C, HIV negative, doar ca am o anemie mare si m-a prescris si fier.

OANA!!!!
tuturor celor care poarta numele de Ioan, Ioana si derivate ale acestora!!!

Ralu l-as trimite eu pe marco, dar nu prea se desparte de noi. nicicu bunicii nu prea mai vrea sa stea, mai ales cand e vorba de culcare.
oana tot e bine ca au marit indemnizatia, chiar daca e plafonata la 4000. oricum e o suma buna si asta, putini sunt cei care depasesc un asemenea salar.
aly spor la treaba.
Kitzy pupicei dianei.

incerc sa incarc filmuletele de la eco, dar sunt enorme si nu prea merg in drops.
sper sa reusesc sa pun si poze de la sarbatori si de ieri.


_
Gio11+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

am incarcat toate pozele de la craciun, rev si ziua piticului:
http://www.dropshots.com/giova#

aici sunt pozele de la eco:
http://www.dropshots.com/ioanaP#

Fete va , sper sa ne auzim cu bine pe sambata-duminica.
Noi plecam maine dim. la Viena. imediat trebuie sa soseasca mama, sta cu marco. sper sa nu faca nazuri si sa planga tare dupa noi.
weekend fain sa aveti.

_
Gio11+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:

Ralule nu ti-o trimit pe Diana nici in ruptul capului fa-ti si tu una
Nici eu n-o visez noaptea si o visezi tu???? Tare faza! Da ma bucur ca te binedispune

Reao, reao, reao!!!!!!!
Nu-mi amintesc sa mi se mai fi intamplat, dar acum probabil ca ma uitasem la poze si de asta, nu stiu. Oricum, era o scumpete si vesela, vesela.


Aly, niciodata nu vom considera ca ne-am facut de cap indeajuns Asa ca te inteleg.
Las' ca acusi zicem iar de concedii pe-aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

...si de la mine LA MULTI ANI!!!...pentru toti cei care azi si-au serbat ziua de nume!
...dar in special pentru Ioana, sa ne traiesti mami si sa ai parte de o sarcina usoara!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

hello!
toate bune? liniste si pace

eu mai postasem acum 2 zile un mesaj lung pt Gio. Unde o fi disparut????

Sa aveti un week-end placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Hello!
Toate bune pe la Cluj.

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de [copilas] Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

E friiiiggggggg!!!!!

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de [copilas] Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput