Miresele anului 2006 (102)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Pozici de la craciun
http://picasaweb.google.com/Reven13/2008_12_24Ajun#


Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata...hai la o cafea ...cred ca si voi sunteti amortite ca si mine
of, si doar e inceput de an, ar trebui sa fim plini de energie!

Kitzy, frumoase poze
...cand ma uit la pozele tale si la ale Ioanei, parca mi-as dori si eu un bebe ...dar cand ma gandesc ca nici mama si nici soacra-mea nu sunt in oras, si nu as avea nici un ajutor aproape imi piere cheful


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Oana , da ii bine sa ai un ajutor, pe mine m-au ajutat mama si soacra cand aveam de mers undeva si o lasam pe Diana cu una din ele, da in rest singura singurica m-am ocupat de ea si zic eu ca m-am descurcat foarte bine, dar ii bine sa stii ca in caz de ceva, ai pe cineva alaturi.

Si ca vorbeai de energie de inceput de an, ce energie mai vrei si tu cand toata lumea ii cu burtile pline dupa atata chef de sarbatori

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Marco! Gio sa va traiasca feciorul, sa creasca mare, destept si frumos si sa aiba noroc in viata!

Krelia! Sa fii iubita mult!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

coana!!!! te asteptam pe la noi!!!
Noul an sa va aduca numai bucurii, sanatate si tot ce va doriti!!!


Ali si oana!!! ma bucur ca ati petrecut bine si ca v-ati reintors in sanul nostru!!!
Oana dar unde e mama ta? nu era cu voi in oras? hai ca si eu m-am descurcat singura, nu cred ca nu ai fii in stare. acum e si legea aprobata, cred ca ti-ar conveni, doar daca nu depasesti 4000 lei.
Kitzy super pozele. e o dulceata Diana!!! Tipa din poze e sora ta? parca seamana cu tine....
Aly multumim de urari. cu toate ca au trecut 3 ani, tot o zi speciala ramane, imi amintesc fiecare minut, am plans, am ras, l-am topit de pupicuri pe spiridus...ce mai...sper sa aiba o zi frumoasa iar petrecerea de sambata sa fie una reusita.
oricum soarele straluceste pe cer ceea ce ma bine dispune peste masura.
si cu astea...am plecat sa-mi spal parul, pana nu mai suna un telefon.
si o zi frumoasa sa aveti si voi.


_
Gio11+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

La Multi Ani !!!
pentru Krelia si Marco, sa aveti parte de fericire si multe bucurii!

Citat:
citat din mesajul lui kitzy
Oana , da ii bine sa ai un ajutor, pe mine m-au ajutat mama si soacra cand aveam de mers undeva si o lasam pe Diana cu una din ele...


vezi de asta imi e groaza, mai sunt probleme de rezolvat si nu as avea nici un ajutor prin preajma macar pentru cate ore
Citat:

Oana dar unde e mama ta? nu era cu voi in oras? hai ca si eu m-am descurcat singura, nu cred ca nu ai fii in stare. acum e si legea aprobata, cred ca ti-ar conveni, doar daca nu depasesti 4000 lei.


mama s-a mutat cu job-ul in Cluj, fratelo e la Bucuresti...asa ca am mai ramas doar noi si bunicii pe aici
...cu legea ce sa zic , niste nesimtiti...la cat cotizez fara nici un plafon maxim, bine ca au bagat ei plafon 4000 atunci cand o data sau de doua ori in viata mi-ar da si mie statul ceva.
Dar no, e mai bine decat inainte, trebuie sa vedem si partea pozitiva.


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Aly, Oana, bine ati revenit pe la noi
Sa va fie de bine sarbatorile si liberele si iesirile la munte si toate V-ati facut de cap, va ajunge, la munca de-acum cu voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Ralule, cu Gio am tot negociat sa-l impacheteze pe Marco si sa-l trimita si la mine cate o saptamana, da' pana la urma n-am ajuns la un acord.
Ce zici? Sa incerc si cu tine? Am sanse sa ajunga Diana la mine?
Hai sa-ti zic ceva. M-am uitat pe poze si azi-noapte am visat-o toata noaptea. Era un zambet, vesela, striga pe limba ei, radea... Asa bine-dispusa m-am trezit de la visul asta... mai vreau...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

La multi anisori, MARCO! Sa cresti mare, sa ai parte de multa sanatate, bucurii, o viata frumoasa si mult noroc!
Gio, sa va traiasca flacaul. Ce repede trec anii... La anul sarbatoriti in 4, ce frumos...



La multi ani, coano! Sanatate multa, fericire, bucurii, noroc si numai bine sa fie pentru tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

La multi ani, IOANA! Sa fii sanatoasa, fericita, iubita si sa ai mult noroc!

Oana... de tine nu-mi amintesc daca te sarbatoresti sau nu, scuze. Dar, preventiv, iti spun si tie la multi ani si toate cele bune

Mergi la inceput