Miresele anului 2006 (102)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Gio, am vazut bine???? 11+?????
Wow!!!!!!! Ce ma bucur! Nici nu-ti poti inchipui.
La cat sunt eu de suparata acum, asta chiar e o veste buna si ma bucur enorm pentru tine. Ai grija de tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Eu va doresc din inima sa aveti un 2009 cu fericire, bucurii multe, sanatate, impliniri si mult noroc! La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio !!!!!!!!!!!!
Nu-mi vine sa cred!!!!!!
Sa dea DD sa creasca puiul mic si sa fie sanatos!
Da sincer, mie tot nu-mi vine sa cred

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Lasa, Ralule, ca nici eu inca nu ma dezmeticesc.
Si Gio, draga de Gio, tace malc si nu ne zice nimic. Frumos asa???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

va distrati bine?
adevarat este, va arat si poza de la eco daca vreti, sau burta care iasa din pantaloni.
sau sa va zic de cate ori am stat cu capul in buda?
mai multe detalii la anul, haideti sa ne distram acum si sa intram cum trebuie in Noul An.
2009

_
Gio11+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Si ai tacut?
Si nici acum nu ne dai detalii?
Aoleu... norocul tau ca e Revelionul si te lasam in pace.
Da' la inceput de an sa aduci detaliile. Toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Bun gasit, am intrat si eu rapid sa va urez un an nou bun de tot, cu muuulte impliniri pe toate planurile, liniste si dragoste!Si ce-mi vad ochii?? Gio are burtica cu bebe? Pai FELICITARI!!!! Eu una chiar nu ma asteptam, mai ales ca am discutat recent pe aceasta tema si spuneai ca nu indraznesti la al doilea bebe decat daca stii sigur ca e fetita! Sau ai pus in practica metoda pe care ne-o spuneai noua?Hai, asteptam detalii, Marco ce zice??Ana-Maria 23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

tuturor!!!!

ce sa va spun...noi am pus in practica regula...o singura data si uite ca au aparut cele 2 liniute rosii.
sa speram ca totul va fii ok, caci eu am luat pastile de slabit in primele 2 sapt. de sarcina, nu aveam de unde sa stiu.
nu am vrut sa zic nimic, pana nu au trecut cele 6 sapt., pe urma am zis ca mai astept sa vedem cum e controlul din 7 ian., dar am uitat de semnatura.
Noi am cochetat putin cu ideea de bb2, nu credeam ca iasa din prima, mai ales ca era in a 8 zi de CM. acum ne obisnuim cu ideea, nu ma gandesc la ce va fii la sf. lui iulie, cum voi rezista cu 2 bebei...toate la timpul lor.....

revin maine, nu ma mai lasa oamenii astia sa stau pe net.

o noapte frumoasa sa aveti in continuare.

_
Gio11+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

macar am animat putin subiectul...slaba activitate aici in ultimul timp. macar eu m-am simtit rau si stateam mai mult in pat, dar voi ce motive ati avut?
gata, am plecat, caci ma linseaza astia de nu.

_
Gio11+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio io inca nu mi-am revenit ce fain sa nimeresti din prima. Da...Marco stie?
Si eu intr-un fel as vrea bb 2 ca imi ticaie ceasul biologic si cand il mai fac si pe al treilea, ca noi 3 vrem poate ies gemeni
Noi nu ne protejam, da si-asa nu o sa iasa ca nu prea am chef de intimitisme cand seara pic de somn, so.... cand a fi!
Oricum ma bucur super mult pt tine, abia astept sa vad mogaldeata si ada si niste poze cu eco, test, burta,ceva, orice

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput