Redoutistele fidele La Redoute France(148)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Miki, ba sa am pardon, dar nu merita .ro comparatia cu Pepsi sau Coca Cola. Macar sa aiba ei 1% din vanzarile oricareia dintre cele 2 companii. Mai degraba cu Adria Cola de la European Drinks.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)
"Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu in mijlocul drumului".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

daca cheapsmells are romania in lista tarilor dar nu livreaza? Alt motiv pt care nu mi-a acceptat nici macar cardul de salarii nu vad...ca bani sunt pe el. Si ambele carduri sunt folosite la plati pe internet... Mi-ar parea rau sa nu livreze in ro.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

'neata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Neata!
Au bagat ttba pe .fr!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Citat:
citat din mesajul lui Graviduta

Miki, ba sa am pardon, dar nu merita .ro comparatia cu Pepsi sau Coca Cola. Macar sa aiba ei 1% din vanzarile oricareia dintre cele 2 companii. Mai degraba cu Adria Cola de la European Drinks.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)
"Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu in mijlocul drumului".


Si eu tot la asta ma gandeam...si astea 2 au preturi similare...dar si in conditiile astea tot numai Pepsi imi trebuie!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

http://www.laredoute.fr/vente-poupee-7-fonctions-lissi.aspx?productid=324148653&documentid=201208&single=false&categoryid=53675814
de cand o voiam.

Pe de alta parte pe mine nu m-a anuntat nimeni ca nu mai livreaza Daca fac pe nestiutoarea si comand? Sa ma risc... sa nu...

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pomicultoru spune:

si eu am incercat sa cumpar de pe cheapsmells.com, dar mi-a dat eroare la card. banii in cont tot i-a blocat pe comanda si cand am vorbit cu ei pe mail au zis sa contactez banca ca nu i-au blocat ei sa mai incerc o data sa cumpar. (anterior blocasem cardul la ei cu trei incercari nereusite)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicia74

http://www.laredoute.fr/vente-poupee-7-fonctions-lissi.aspx?productid=324148653&documentid=201208&single=false&categoryid=53675814
de cand o voiam.

Pe de alta parte pe mine nu m-a anuntat nimeni ca nu mai livreaza Daca fac pe nestiutoarea si comand? Sa ma risc... sa nu...

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Aceeiasi intrebare ma bantuie si pe mine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Felicia si eu mi-as lua costumul ala in carouri care l-a luat Diana...dar cred ca ma abtin..ca am de primit 3 colete.

Sa vedem cine o sa le mai lichideze soldul de poliesteri francezilor!

Am vazut ieri la HLN un paltonas alb de lana super fain la 2 mil si un pic...Asa imi face cu ochiul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Si totusi Ro nu apare in lista lor de filiale.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)
"Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu in mijlocul drumului".

Mergi la inceput