FIV 200

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanademunck spune:

ok, am primit rezultatul, din pacate negativ mai multe amanunte nu s tiu, mi-au zis sa astept sa-mi vina si in ziua 3 sa mai fac un test de sange si miercuri programare pt o noua incercare!
Asta ete, un capitol s-a incheiat ne dam timp sa ne revenim si incepem un nou capitol!
Bafta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

hello dragutele mele

Shery felicitari pt cei 3 embrionasi si sa dea Dumnezeu sa se lase cu un Bhcg mare.
Anto stai linistita. cele 3 ovocite se vor trnsforma in 3 embrionasi super care vor sat la tine in burtica 9 luni.
Ioanatugs bafta la injectat
Kora te astept cu un bhcg mare

Sa va zic si de mine acum sa va zic si despre mine. Azi la punctie au rezultat 10 ovocite sanatoase si frumoase. Eu eram tare trista dimineata pt ca vroiam mai multe ca sa imi ramana si mie ceva de congelat dar cred ca eram trista de la anestezie.
Acum mi-a trecut si abia astept sa vad cum evolueaza. maine sunam la clinica sa vedem ce embrionasi avem.
Sper sa fie mai multi tura asta mai ales ca si spermograma a iesit mai bine decat de obicei.
Asa ca mai revin cu noutati maine
Bafta multa fetelor in focuri si sa auzim numai vesti bune in acest capitol.

Pup dulce

elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hera01 spune:

Oana , ami pare asa de rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Antosit nu fi trista iubita, important e sa iasa embrioniasi frumosi! Multumesc de urari!
Elenada felicitari pentru ovocite!
Oanademunk i-mi pare rau iubita!
Maria08 multumesc iubita!
Iana_mari te-ai hotarat???
Sheri stii urarea mea, sa iasa cu gemenasi, un baietel si o fetita!!
Moniland felicitari pentru embrioni, sa fie lipiciosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

good luck every body!
i am Ioana husbend.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Hello,Ioana's husband! Good luck you too! Your wife is very beautiful and a good person, I appreciate her very much!

Oana: imi pare rau...daca poti,ia-o de la capat si vei reusi pana la urma!

Estrelita: daca vrei sa ajungi la Marinescu,parerea mea e sa incerci s-o faci prin Cocei,la cabinetul privat unde lucreaza ea,Nordmedica. Cred ca e calea cea mai scurta.

Kora: mai ai putin...tin pumnii in continuare!

Iana: ce mai face tatal tau? Sper ca e mai bine,multa sanatate! Tu incepi pana la urma?

Elenada: felicitari si aici pentru productie! La fel sa fie si la embrioni!



Nusy 6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

He-he-he, multumim Tusin pt urari, si voua la fel un FIV norocos si plin de !
Antosit nu fi trista, important e sa iasa embrioniasi buni si rezistenti, nu conteaza numarul doar stii, unul si bun! Erai cumva in patul de langa mine? Mai-mai sa nu spui tu nimic !
Elenada felicitari pentru ovocite, 10 sunt un numar frumos si mare, lasa nu te supara ca n-ai pt congelat prea mult, sa stii ca-s tare mici sansele la congelati!
Oanademunk i-mi pare rau pt rezultat, f bine ca te programezi pt urmatorul, trece timpul si supararea mai usor!
Kora, ce mai faci, nu te mai necajeste nimic, o intepatura ceva, ca imi lipseste buletinul meteo al starii gravideniei tale! Sa vezi ce dai tu de baut la Ioana si stai cu palma intinsa la ecograful Kittei sa stii ce ai in burtic! Iti zice si colul cat e daca esti cuminte ! Vine de la nemti cu chestii noi in traista, poate gineste si cat e placenta !

Eu n-am nimic, nici un semn, nu mi-e somn, nu mi-e foame, nu mi-e sete, nu mi-e dor de codru verde, as merge intr-un club, da sa nu-mi invat plozii de pe acum cu destrabalarea !

Shery si inimioara Alesia (30.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Antositnu am inteles cum a fost azi la punctie?De ce zici ca ai cazut de sus? Sa nu zici ca si pe tine te-a dezamagit numarul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns estrelita spune:

nusy,
Multumesc pentru sfat!
Din cate am inteles dintr-un articol de pe net, dr. Vultur ar fi fost medicul fetitei Andreei Marin.
Am inteles ca lucreeaza tot cu dr Cocei.
Nu stiu ce sa mai zic, am obosit tot incercand sa ma programez, asa ca raman aici, chiar daca e un medic foarte tanar, poate am noroc.
Va pup si mult succes tuturor fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Cand mi-a spus sotul ca a intrat si el pe "forumul meu", sa le ureze noroc la fete am crezut ca a glumit si acum ce vad, chiar a facut-o! Acum mi-am amintit ca eu dupa ce-am trimis un mesaj am lasat forumul deschis, iar el a avut acces la ID-ul meu. Cred ca e tare curios ce vorbim noi toata ziua, de a intrat si a citit pe aici, cu toate ca eu toata ziua vorbesc despre voi.
Nusy tauras drag, sa stii ca l-am lasat sa citeasca mesajul tau si a fost impresionat. Ce mai faci, au inceput greturile??
Sheri club zici ai???!!! Nu ai deloc pretentii mari, esti chiar modesta!!

Mergi la inceput