Redoutistele fidele La Redoute France(146)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro
Daca intr-adevar LR ii vinde lui la pret de catalog, ceea ce nu cred...inseamna ca a luat din start o mare teapa cu afacerea


Asa e.


Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Haideti sa facem ceva sapaturi si sa incercam sa evoluam un pic de la stadiul de "discutii si pareri pe forum". Ca asta nu ne rezolva problema in totalitate. Asadar, sa incercam sa ne facem un plan de atac, cu cine trebuie sa vorbim, ce costuri implica o anumita procedura in acest sens, sa vedem ce e de facut. Al meu sot a spus ca ma sustine daca e nevoie, si financiar..numai sa stim in ce ne bagam.

Ella tu ai putea pune cateva intrebari pe la tine pe la munca, apropo de ce putem face, pe cale legala ma refer?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Off topic: daca ne citesti d.soara de la nr.56 din petitia LR,cred c-am fost colege de serviciu ...asta daca ai lucrat la o companie franceza,apoi la una ungureasca... te o colega de suferinta

www.petitiononline.com/laredout/petition-sign.html?" target="_blank">Petitie LA REDOUTE
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Primit aviz pt colet din 26.10.

Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca_u spune:

ati vazut ultimul anunt de la mica publicitate?


poate ne citeste...

Raluca cu www.totsites.com/tot/adinaungureanu" target="_blank">Adina Andreea (12 nov 2006)

Copiii sunt cei care ne arata încotro merge lumea, fiindca pentru asta au venit aici, ca sa faca lumea sa mearga mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dierna3 spune:

Bravo, fetelor! Se pare ca treaba intra pe drumul cel bun, ma ingrijorasem ca sindromul Stockholm e molipsitor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Daca am contacta-o dinou pe doamana/domnisoara care la revolutia trecuta a facut reportajul , sa mai facem inca unul?

------------------------

ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iingrid spune:

Va salut si eu astazi, cam tarzior, ce-i drept. Am citit tot ce s-a scris intre timp, am facut si eu un comentariu la ultimul articol postat.
Sunt prin preajma, va urmaresc in continuare si stau cu sufletul la gura..........si astept.....poate nu vine......vestea ca ni s-a taiat accesul......
Sunt curioasa, celebrul sacou galben de 1 euro, pe care il are toata lumea (inclusiv eu) cat ar valora pe siteul dlui Diaconu.

Mami de Rares 02.09.2004 si Ingrid 06.10.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

buna, tot zugravesc.

edit: pusesem un link dar era ..



www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 8 ani .... La multi ani!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

E o idee buna. Eu am vb atunci cu ea si aveam nr de telefon din pacate l-am sters ca am crezut ca nu va mai fi nevoie... Uite ca m-am inselat.

Mergi la inceput