Redoutistele fidele La Redoute France(146)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Citat:
citat din mesajul lui unboticutz

fetele, aveti mail.

sa nu-i uitam!






Am citit. Nimic nou...doar data nu o stim inca.

tania, multumesc! Banuiam ca e chestia cu livrarea in ro...am intrat si eu, sunt intr-adevar preturi bune dar ma incurca masurile. O sa le invat daca ma voi hotari sa comand. Nici cont paypal nu am dar voi invata sa-mi fac... O sa studiez posibilitatea asta, multumim ca ne ajuti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

eu mi-am facut cont paypal dar nu stiu cum sa-l alimentez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Am citit. Nimic nou...doar data nu o stim inca.



nou nu-i, da-i oficial.

sa nu-i uitam!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:



http://platesteonline.com/paypal-in-romania ai aici toate informatiile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iingrid spune:

La multi ani si din partea mea celor ce isi serbeaza onomastica astazi.
Am primit si eu codul care reduce 30 din 90- 32786, conditii: Offre valable du 08/11/08 au 29/11/08 pour un montant minimum de 90€ d'achats dans tous les secteurs du catalogue La Redoute Automne-Hiver 2008/09 et sur laredoute.fr, hors prix déjà démarqués, nouveautés, exclusivités web, prix mini, prix verts et prix rouges. Non valable sur les marques Repetto, Converse et Wellbox. Non cumulable avec une autre offre. Bon de réduction personnel non cessible à un tiers et limité à une seule commande. La réduction sera répartie sur chacun des articles, et éventuellement au fur et à mesure de leur facturation. Non valable en magasin, en Rendez-Vous Shopping, sur Minitel et sur Redoutel.

Mami de Rares 02.09.2004 si Ingrid 06.10.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tania-z

Eu am migrat tare de tot pe ebay.ie, cineva sugerase site-ul pe aici si ii sunt recunoascatoare! .

Tania & Anna Sofia (20.09.2007) & "Che" Stefan (17.12.2005)

www.pensiuneafortuna.ro" target="_blank">Cazare in Sibiu

ti-am zis ca-i fain!

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Aveti un convertor de marimi bun?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss27 spune:

La multi ani sarbatoritelor zilei! Va doresc sa petreceti minunat si sa primiti cadouri surprinzatoare!

pt cine itnereseaza, am vazut ca pana pe 10.12 este reducere de 30% pt persoane fizice (au separat si pt persoane juridice, gradinite) la www.edituracrisan.ro (carti pt copii foarte frumoase, merita pt Craciun)

super misto ebay.ie, multam fain de pont
eu am cumparat f multe chestii dupa ebay.at si .de (plasma cu 2000, la noi e 3000; leagan electronic la noi e 999, am dat 90E cu trans cu tot, carusel care la noi e 230, luat cu 40E, acum mai astept un tobogan, cadou pt pitica de mos craciun)
asa ca eu zic ca merita sa luam din afara, daca cu tot cu taxe sunt mult mai ieftine decat la noi
va dati seama ce specula fac "afaceristii" romani pe spatele si buzunarul nostru

ce ati aflat, de cand se suspenda livrarea in ro? va rog frumos sa imi spuneti

Iriss mami de
www.dropshots.com/iriss27" target="_blank">Yvonne-Maria (05.02.2007)

www.dropshots.com/iriss277" target="_blank">David-Alexandru (08.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Cautand cate ceva pe net am dat de asta : http://www.doilei.ro .Zice ca e un site cu informatii despre magazine on-line ce livreaza in Romania, dar sincer nu am apucat sa citesc mare lucru pe acolo da poate voi reusiti mai repede ca mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

Daaa MIKI, tu erai!
Acum pot sa-ti multumesc si personal.

Fetelor, eu mi-as deschide o actiune de pariuri...sa pariem fiecare in cat timp va inchide taraba Dl AD. . Ca altceva legat strict de site-ul dumnealui nu vad ce mai putem face (doar sa evitam sa-i facem reclama). Actiunile contra politicii de franciza a LR.fr ar trebui sustinute.

Ma intorc la chef si urez LMA Gabrielelor si Mihaelelor!

Mergi la inceput