LMA Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (129)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristi07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui adinag

Buna,

vazut cheliuta, tot frumoasa a ramas Stefania! Parca aduce cu Maria Alinei...

Am vazut si poze noi cu nazdravanul Eric, cu fotomodelul Andrei si cu Raducu cel frumos (ei, nu cred eu ca are dreptate Ramonella, eu cred ca numai Raducii pe care-i stim noi sunt asa frumusei )

Bianca, zic si eu ca Ramonella, daca nu vrea sa manance fata, chiar daca e greu, nu te stresa, ca nu ai de ce, da-i ce vrea si gata!
In rest, noi am avut inca o noapte de cosmar...


Adina, Jasmina (24 iulie 2003) & Floris (23 decembrie 2007)



Cristina si Radu 3.12.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

Citat:
citat din mesajul lui adinag

Buna,

In rest, noi am avut inca o noapte de cosmar...


Adina, Jasmina (24 iulie 2003) & Floris (23 decembrie 2007)




www.flickr.com/photos/23764698@N06/" target="_blank">POZE


COMOARA NOASTRA ANDREI!!!
14 Noiembrie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Si Bea s-a trezit destul de des in ultimele zile,si plange cam o ora saracuta...se trezeste plangand in hohote...gingia de sus ii e rosie si umflata,nici nu prea mai papa,mai mult lapte a baut zilele astea...cred ca-s dintii nu???Si adoarme la mine in brate,la televizor saracuta...

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka.san spune:

Adina sa stii ca si mie mi s-a parut ca Stefania seamana cu Maria. Chia voiam sa-i zic Cameliei

Eu zic ca va trebuie o vacanta undeva la mare, la soare..... ca sa va reveniti....

de la fotomodel

Citat:
citat din mesajul lui adinag

Buna,

vazut cheliuta, tot frumoasa a ramas Stefania! Parca aduce cu Maria Alinei...

Am vazut si poze noi cu nazdravanul Eric, cu fotomodelul Andrei si cu Raducu cel frumos (ei, nu cred eu ca are dreptate Ramonella, eu cred ca numai Raducii pe care-i stim noi sunt asa frumusei )

Bianca, zic si eu ca Ramonella, daca nu vrea sa manance fata, chiar daca e greu, nu te stresa, ca nu ai de ce, da-i ce vrea si gata!
In rest, noi am avut inca o noapte de cosmar...


Adina, Jasmina (24 iulie 2003) & Floris (23 decembrie 2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui alfa_anca
din cate am mai auzit si de la alte mamici care au probleme cu copiii care nu mananca problema in general este chiar tzitzi. Copilasii care sunt fff atasati de tzitzi in jurul varstei de 1 an incep sa nu mai manance bine tocmai de focul la tzitzi....si se poate pralungi aceasta problema pe o perioada f lunga.... dar pana la urma nu avem ce face si hranim copiii dupa programul pe care ei il doresc si cu ce le place lor...

E foarte posibil,dar nu este o regula.Pe Robert l-am intarcat la 1 an jumate si odata cu intarcarea au inceput si problemele cu mancarea.Pana atunci manca foarte bine absolut tot ce-i dadeam,plus tzitzi dupa bunul plac. Dupa intarcare n-a mai vrut sa manance...decat f putin si selectiv.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

eu am o prietena care a alaptat pana la 2 ani si 3 luni si acum aia mica nu mai vrea lapte deloc si mancare asa mai finut

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

BAZAR PENTRU SONIA

si eu in concursul de mirese cu www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">anc1 si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=2" target="_blank">anc2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka.san spune:

Am uitat sa zic La Multi Ani pentru tati lui Bea !!!!

Si acum sa va zic ce facea acum 5 minute spiridusul meu. A facut rost de telefonul fix si tot butona la el (e pasionat de tot ce are butoane ). Asaaaa si se tot aud comentarii in engleza la ce facea el. La un moment dat: Please dial the number (accesase agenda telefonului).
Si tati zice - Sa vezi ca smecherul memoreaza numarul prietenei lui

Cand ma duc sa vad ce era scris J LO



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:



.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami Lavi si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka.san

Am uitat sa zic La Multi Ani pentru tati lui Bea !!!!

Si acum sa va zic ce facea acum 5 minute spiridusul meu. A facut rost de telefonul fix si tot butona la el (e pasionat de tot ce are butoane ). Asaaaa si se tot aud comentarii in engleza la ce facea el. La un moment dat: Please dial the number (accesase agenda telefonului).
Si tati zice - Sa vezi ca smecherul memoreaza numarul prietenei lui

Cand ma duc sa vad ce era scris J LO



Anka si Andrei (17.12.2007)

poze Andrei


avem pozici si www.fotografulmeu.com/index.php?option=com_oziogallery&Itemid=3" target="_blank"> aici



bestiala faza

Ank Raul 17.10.2007
si de care creste asa
Poze Raulito
AMR ..maxim 6 saptamani pana vine Cecilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi





buhuhu

Ank Raul 17.10.2007
si de care creste asa
Poze Raulito
AMR ..maxim 6 saptamani pana vine Cecilia

Mergi la inceput