FIV 199

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

alexamary nu imi pot inchipui ce e in sufletul tau...of Doamne....sunt alaturi de tine!!!DD sa te ajute!

Valeria DD sa va ajute si pe voi!Deja sunt vesti bune ca au trecut cele 48 de ore cu bine!Totul va fi bine,sunt sigura!Rugati-va lui DD si Sfintei Fecioare!

Sherico te astept cu vesti despre superproductia ta!!!Tin pumnii pentru sotul tau!Spune-i sa se uite la mandretea de Alesia si sa nu mai fie fricos ca daca ati facut o printesa atat de frumoasa si sanatoasa cu siguranta va urma si un printisor!Bafta!

Eu ma cam plictisesc,la pat nu mai prea stau doar cand pun utrogestanele ,da' nici afara inca nu am iesit.Mananc tot felul de bunatati pe care mi le prepara mamica mea,sunt o alintata,ma uit la tv,mai citesc si inainte de toate ma rog mult,poate se indura DD de vietile micute din burtica mea...De simtit ma simt bine,nu prea simt mare lucru prin burtica,da' nici nu am ce sa simt inca, e doar zi 2 dupa ET....

Pupici multi si bafta tuturor!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Kora,ai PM

------------------
Flori 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Neata fetelor
Ioanap76 sa stii ca si eu inainte de fiv nu aveam nici cea mai mica durere la menstra dar dupa fiv am niste dureri la ciclu. Eu cred ca are legatura cu fivul.
Kora iti tin pumnii sa fie bine
Shery bafta mulat maine la punctie
Antosit bafta mulat la numaratoare.

Eu dupa 5 zile de stimulare nu ma simt prea bine. De azi noapte am niste dureri de ovare naspa rau. Sper sa nu fie hiperstimulare. Imi este frica rau.

Tin pumnii stransi fetelor care asteapta rezultate si celor care sunt in focuri.
Va pup


elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanademunck spune:

Io sunt depresiv fetelor va rog sa ma iertati, am ceva dureri in ovare de azi noapte, mi-e frica sa nu-mi vina, simt ca nu o sa fie nimic nici de data asta, nu vreau sa va depresez da tre sa zic cuiva pe limba mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia79 spune:

Oana te inteleg. eu am test negativ de urina facut dimineata asta ziua 10 post 3 day transfer. asa ca nu e de data asta. va multumesc si va urez mai mult succes voua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

oanademunck in a cata zi dupa ET esti?Hai sa ne incurajam reciproc!Eu pana nu imi vin durerile de cap prevestitoare de cm sraman optimista,daca isi vor face aparitia trec in cealalta extrema.Sa stii ca dureri de ovare si ceva senzatii pe acolo prin burtica am si eu,dar chiar si dupa punctie aveam,astea or fi de la tratament si urmare a punctiei probabil,dar pot fi si de la lupta micutilor care se straduiesc sa se adapteze in corpul nostru...numai DD stie...Pana nu vezi rosu nu te panica,te rog mult fii cumintica!Doamne ajuta-ne pe toate!

claudia79 pai bhcg nu faci?Eu stiu fete care aveau teste de urina negative si totuysi la bhcg erau gravide!Chiar Amzulica mi-a povestit ca ei abia in ziua 14 dupa ET i s-a pozitivat,dar f vag testul de urina...bhcg e sfant!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia79 spune:

Kora draga mea, multumesc de incurajari! maine merg la bhcg dar...nu stiu....am sa vad, speram sa am beta mai mare, sa se vada la testul asta de urina. am facut 2 pana acuma. Sa stai cuminte in pat si sa nu te stresezi pt nimic, nimic, e sfatul meu.
Oana tu cand faci beta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Alexamary: Imi pare tare rau.... Off, uneori e atat de greu !!!
Kora: Eu sunt cu pumnii stransi!!! Lasa, nu te mai gandi la durerea de cap....nu mai apare 9 luni!!! Si daca apare va fi de la bb!!!
Ioanatugs: Multumesc!! Doamne Ajuta sa fie cat mai multe reusite!!! Se pare ca dr. Dracea are mana buna!!
Claudia, Oana: Asa cum a spus si Kora, trebuie facut betahCg-ul, pana atunci sunt sperante indiferent de simptome!!
Sheri, Lavinutza: Mai , dar toata lumea renunta la dinti?! Si eu am fost aseara la stomatolog si bineinteles ca mi-a recomandat sa scot o masea de minte care ar putea sa-mi creeze probleme.
Va pup pe toate!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Claudia:si eu in Z10 am avut test de urina negativ,abia in Z11 s-a pozitivat vaaag.Asa ca,te rog nu dispera....Poate DD face o minune si e bb acolo in burtica.Tin pumnii sa fie bine.Doamne ajuta!

------------------
Flori 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Vin si eu la raport!
Ziua 9 de stimulare: OD=10 , cel mai mare 14; OS=7, cel mai mare 11.Estradiolul azi era 1498pg/ml, mie mi se pare cam mic si sunt un pic dar merg mai departe si DD sa hotarasca ce vrea cu noi!
Merg sa citesc din urma si revin!


Anto
"Cea mai mare iluzie este ca oamenii au limite!"

www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput