LMA Bucurii de sept-oct 2006 (149)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Monique, am cautat pozele Cosminei pe acel site dar nu le-am vazut. E drept ca m-am uitat doar la titlurile pozelor, nu la poze propriu-zis, dar am luat toate cele 38 de pagini la rand. Te rog, spune-mi unde o gasesc pe Cosmi ca e clar ca am sarit-o. Pe Narcisa am votat-o si azi!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

LEXI Cosmi doar sta cu picioarele pe pedale dar nu are forta ca sa spun asa sa si presteze. Miscarea in sine stie cum sa o faca....sper ca ai inteles ceva din ce am spus.

La concurs nu stiu pe la ce pg suntem dar daca dai cautare ....Cosmina exact asa cum am scris eu iti apar 6 poze in josul paginii. Poate gasesti la mine asa a mers pt ca sincer uitasem de ele.

1 Anisor2 Anisori
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Buna ziua!

Monica am vazut pozele, sunt foarte frumoase si ce vesela e Cosmi . xan pe alt site participa la conc, daca vrei iti dau eu link-ul

lexi am vazut si pozele tale, superbe...

In rest n-am apucat sa citesc nimic din urma, poate reusesc astazi. Dar tot nu inteleg ce e cu supararea asta din nou, ce s-a intamplat?

Multa sanatate Bucuriilor bolnavioare!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Noi nu am patit nimic, doar ca am ramas fara tati , a stat cu noi fix o luna, iar sapt trecuta joi a sunat tata sa-i spuna ca de luni trebuia sa inceapa munca. Si asa sambata dimi a plecat in germania, iar de acum ne vedem abia de sarbatori. E nasol ca ne-a luat pe neasteptate...si am avut un weekend suparat tare, mai ales ca e prima oara cand imi vad sotul ca plange. Nu m-am mai putut abtine si am plans si eu cu el ...asta e

Iar asta n-a fost de ajuns, pentru ca vineri i-am facut analizele lui Luca si am aflat ca are viermisori si o usoara anemie, iar acum facem tratament. Ce nu-mi place la el e ca nu mananca, cel putin sapt trecuta a baut numai apa si ceai si cate un iaurtel cu fructe manca, in rest nu vroia nimic, nici macar lapte. Acum de duminica a inceput sa mai ceara mancare sau lapte, iar cand i-am pregatit nu mai vrea sa manance nimic. Sper sa-si revina ca deja il simt ca a slabit.
Cam atat despre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

ramo ti-am trimis PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Anca eu am gasit-o pe Narcisa tot pe situl ala cu mami si am votat-o . Am gresit? Trebuia sa votez in alta parte?

1 Anisor2 Anisori
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimi!
Anca, imi pare rau ca sunteti suparati. Cat sta tati plecat? Sper sa treaca repede timpul, pentru voi. Sanatate lui Luca!
Monica, cred ca stiu pe care site Dar intai am facut si eu ca Lexi, am cautat prin poze, pana mi-am dat seama ca nu caut unde trebuie
Ramo, mercic! Diana nu a luat raceala, e doar putin fornaita. Pe Narcisa am invatat-o sa tuseasca cu mana la gura si incerc s-o feresc de bebe, cat pot. Dar ea a ramas doar cu o tuse urata, in rest e foarte activa, nu tin eu pasul.
Lexi, si Narcisa pedaleaza, a reusit dupa ce am pus-o sa coboare in vale cu tricicleta (panta lina). Acum ii iese si loc drept.
Lexi, Anca, Moni, multumim pentru voturi! Ramo, o sa-ti dau link pe mess.


Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monique_new

Anca eu am gasit-o pe Narcisa tot pe situl ala cu mami si am votat-o . Am gresit? Trebuia sa votez in alta parte?

1 Anisor2 Anisori
Cosmi bebe -13 septembrie 2006



Am poza si acolo. Dar am uitat de ea

Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Da, Monique, tu ai pozele pe un site iar Xandrutza pe altul. Am incercat sa votez si pe site-ul tau, dar nu mai am contul valabil si nelogata nu pot vota. Aveam si eu vreo 2 poze acolo, cred, cu Maria pe la 5 luni.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:


xan sotu vine in dec de sarbatori, iar daca i-a mers bine pleaca din nou si timp de 2-3 ani ne vom vedea de 2 ori pe ani,de Paste si de Craciun si Anul Nou

lexi nici Luca nu vrea sa pedaleze, ajunge bine cu picioarele, dar ori nu vrea sa pedaleze ori nu intelege cum sa faca

Mergi la inceput