LMA Bucurii de sept-oct 2006 (149)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Fetelor in primul rand sunt HOME ALONE deci imi fac de cap....adica imi fac treburile in liniste...nu va ganditi la prostii. Tati este de serviciu iar fimea este la buni.

Hai mai fetelor ce aveti, eu nu mai interpretez aiurea pe nimeni de mult. Fiecare spune ce are de spus fara nici o suparare. Sincer nici eu daca nu as fi la birou, de acasa nu as avea timp deloc sa intru.

Cat despre mess eu am vorbit serios ca va am pe putine dintr voi. Lexi dupa ce imi termin treburile intru pe mess si te adaug pe lista.Asta nu inseamna ca nu mai intru pe DC. Nu scapati de mine asa usor.

Andra am inteles cum functioneaza obiectul. Bine ca ai stiut sa te duci cu gargarita. E de retinut.

xan ce facusi. In ce concurs ai bagat-o pe Narci si noua nu ne-ai spus. Bataita. Treci la raport Offf am oroare de antibioticele astea dar cand trebuie trebuie ce sa facem. Narcisa



1 Anisor2 Anisori
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Buna seara, mamici!

Mie astia de la Fan Curier "au reusit" sa nu-mi trimita nici azi aparatul. Cica nu m-au gasit vineri acasa, desi a stat mama cu Maria non stop acasa, iar azi nu stiu ce-au mai facut, ca le-am lasat numere de telefon, am zis ca-i cineva acasa si tot n-au ajuns. Asa ca... sunt un munte de nervi.

Xandrutza, multa sanatate Narcisei.

Mie mi s-a explicat cam asa: cand e chestie virala si nu e nevoie de antibiotic, boala debuteaza cu febra, dar cu antitermice si Nurofen incepe sa scada treptat spre sfarsitul celei de-a treia zi.

La Maria, chiar si la sfarsitul zilei a patra, tot "ardea" ca o sobita. Asa am ajuns la antibiotic. Ca s-a prins si un microb de ea, mi s-a explicat. Sa nu cadem intr-o alta extrema, mai periculoasa.

Sandra, aparatelul respectiv cred ca se cheama "aspirator copii". Suna aiurea, dar avem si noi asa ceva in spital. Nu stiam cam ce face, eu am folosit aparatul cu aerosoli doar, care este plasat langa incubator.



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

MULTA SANATATE TUTUROR PUIUTILOR BOLNAVI! SA VA FACETI TOTI BINE, REPEDE, REPEDE!


Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Anca Cum mai e bunica ta?
Monica, e vorba de un concurs pe alt site, iti dau detalii pe privat, poate vrei s-o inscri pe Cosmi. M-a surprins Anca, eu nu am dat link-ul nimanui din lista mea, doar acum seara, am vorbit cu Lexi
Gety, chiar ma gandeam la voi, ce mai faceti, cum mai e Maria. Sper ca mai bine. Poate maine ajunge curierul la voi...


Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Monica, ti-am lasat un offline pe mess.

Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Neata e gata luta.

xan nu mi-ai lasat si site-ul unde sa votez dar am gasit si v-am votatNoroc ca mi-a spus Anca aseara.Acum am constatat ca avem si noi poze puse da o cautare dupa nume...Cosmina si o sa ne gasestiavem vre-o 6 poze incarcate. Am atatea conturi pe diferite site-uri ca nu mai stiu de ele.

GetyMariasa se faca bine repede.

1 Anisor2 Anisori
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Poze Noi la matinal . Cam asta am facut noi in weekend.

1 Anisor2 Anisori
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

Buna dimi,

Moni multumim de . Vreau si eu link-ul unde pot vota bucuriile. Trimit PM, cu id-ul meu
of Gety ce nesiorisi sunt astia de la fan curier.
scumpik, sper ca esti bine si ca totul e ok. Te asteptam azi, cu forte proaspete.
lilicoooo, unde esti madame? . Ia treci la apel
xandrutza, Narci bolnavioara. Nu a luat si Diana raceala? tin pumnii sa nu aveti probleme. Ma bucur ca ti-au placut pozele
lexi asteptam pozicile







***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna dimineata tuturor.
Asa cum v-am promis, am revenit cu poze din Vianden
Gety, sper ca astazi sa primesti aparatul!
Monique, xandrutza, eu vreau sa votez si azi. O sa caut linkul dar daca nu-l gasesc astept mesaje offline pls! Imediat merg sa vizionez si pozele lui Monique.
Lilinaaaaa, mey, tu chiar te-ai suparat pe noi? Hai, vino incoace si raporteaza despre Vladone!
Itzy vad ca ne-a abandonat complet!
Ramo, tu poze cu Patri cand ne mai arati?
ia sa trec eu la strigat catalogul, ca nu se mai poate asa. Deci, va rog frumos la apel in ordinea numerelor de pe tricou: Martha78, AlinaMoro, FlaviaRamona, Roxana01, Mephala, Susa, Mexxa, Lakioana, Cata14, Pufy, gonghy, princess, Mirabela, Tasia, Elenia, Itzy, usorlili, AdinaF, eloise, MamiLili, CristinaGoji!!!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Monique, am vizionat o parte din poze, urmeaza sa le vad si pe celelalte, dar vroiam sa te intreb pana nu uit: Cosmi stie sa pedaleze la tricicleta? Ca a mea ori nu intelege sistemul, desi i-am explicat de o gramada de ori, ori nu ajunge bine la pedale. Ea da mai mult in marsarier Ca de obicei, Cosmi e o frumoasa si o vesela! Un de la noi pentru ea!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput