FIV in Ungaria 46

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

La multi ami Andreelor si Andreilor!

La multi ani andicu!!
daria bafta multa maine la punctie.va fi bine doar ai o productie buna..te pup si tin pumnii.

luptatorul meu

"Stelele care cad, nu pier Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!

Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu
...Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

Cu ocazia Sf. Andrei un sincer si calduros LA MULTI ANI ! celor ce azi isi serbeaza onomastica.


ANDICU LA MULTI ANI !
MIHA2004
CRISISde dor


Ade cea mai fericitasi DARIUS, CAIUS(15.09.2005) si RARES(13.12.2007)www.flickr.com/photos/14340770@N02" target="_blank">GAZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

LA MULTI ANI CELOR CE POARTA NUMELE DE ANDREI.FIE CA SF.ANDREI SA NE OCROTEASCA PE TOATE IN INCERCARILE NOASTRE DE A PUTEA DOBANDI SI NOI UN NUME SIMPLU:MAMA!
CRIS iti multumesc ptr.,inseamna mult pentru mine
KLUsi ESPE
mamibria eram la szeged cand ai fost la ultimul control dinaintea punctiei.Erai suparata si a mai aparut si problema cu masina.Iti doresc ca toate supararile sa se transforme in cea mai mare bucurie.De data asta D-zeu ii v-a da Brianei un fratior sau o surioara.te pup
Legat de concediul dr Zadori,eu nu cred ca are.Mie imi spunea ca daca imi vine ciclul pana in 5 dec. incep tratamentul ptr stimulare.A zis ca numai in cazul in care intarzie mai mult de 2-3 zile ramane sa incepem in ianuarie.In cazul meu a zis ca e de parere sa incercam prima data o inseminare.
Gyongy,liana si tuturor fetelor,va pupa dulce camy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KLU1973 spune:

La multi ani tuturor celor ce-si serbeaza ziua onomastica astazi !!!

Daria, bafta multa la punctie !!!
Olgutza, asteptam vesti bune !!!





Klu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Andicu La multi ani
La multi ani Andreelor si Andreilor
Adela am vazut pozele, sunt super. Ce face Raraes???
Liana
Criss
Miha am trecut azi pe la magazinul tau, am auzit ca acum esti bine.
Daria multa bafta
Va pupam pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KLU1973 spune:

Pamy, multumesc pentru gandurile bune !!!
Iar in ceea ce priveste faptul ca ti-a propus inseminare ... tipic Zadori :))) unele dintre noi stiu foarte bine ceea ce spun ...

Klu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olgutza0905 spune:

Hello fetele!!! Fsh si Lh sint mari(15 si 13). Mi-a prescris Gynex si n-am gasit niciunde in seghet( erau inchise farm. duminica). Aveti idee de unde pot cumpara asa ceva? V-a dat si voua? M-a dat putin peste cap....eu cred ca n-a vrut neaparat sa se apuce acum....pt ca daca era o problema serioasa imi dadea trat hormonal, nu trat homeopat, ac folic si vit c, nu? Voi ce ziceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

olguta io zic ca a facut ceea ce trebuie..cu un Fsh asa mare chiar nu incepea Zadori..ceea ce ti'a dat e ff bine..ai sa vezi ca stie el ce face..plus ca niciodata nu amana ca nu vrea el sa faca,.amana pt ca trebuie..sper sa intelegi..pe ine m;a vazut cu o zi inainte de Craciun..si daca era cazu ma vedea si in ziua Craciunului..apoi pe 1 si 2 ian a venit sa ma vada la echo..deci????
gynex gasesti si in Timis..sigur..probabil la farm naturiste..
klau .mihava pup
pamy te pup..asa cum zicea klau tipic lu Zadorida io zic ca stie el ce stie..ai incredere..fii optimista si va fi bineee..pumnii sunt stransi.
Tia te pup


luptatorul meu

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu
...Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela2 spune:

Dragelor, am fost ieri la Szeged; dr. Zadori era singur, el a consultat si a facut ET la toate pacientele, inclusiv ale dr. Krizsan; a zis ca un week-end este al lui, celalalt al dnei dr. Era o aglomeratie ..... Mi-a zis ca totul e ok in continuare, ca am 3 foliculi pe ovarul drept (cel sanatos), marti merg iarasi numai pentru eco (nu mai fac si hormonii ca a zis dr. ca sunt ok) si crede ca vineri va fi punctia. Am emotii groaznice. Va pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela2 spune:

GYONGYI, imi dai te rog frumos un PM cu adresa ta si eventual nr. de telefon ? Marti incerc sa vin pana la tine.

Mergi la inceput