Nou stil de viata (233)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Marilena, cu ce ma servesti ca eu mi-am terminat trvurile, i-am dat si sotului sa manance si acum stau putin pe net.Nu prea mult ca maine ma trezesc devreme si vreau sa ma duc devreme la nani.


Azi am fost o harnicuta(deh trebuie sa ma laude cineva), am calcat vreo 2 ore, mi-am picatat unghiile si acum lenevesc.

Nu stiu ce am, desi banuiesc, ca de cateva ore am o durere ca o intepatura/arsura pe piciorul stang, de la pulpa in jos pana in talpa si furnicaturi.E o senzatie tare naspa.

Astept sa vina Marilena sa ma serveasca cu ceva ,sper sa nu se dea lovita

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

multumesc mult ptr urari si felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


Buna dimineata! M-am trezit cu noaptea in cap, n-am mai putut dormi asa ca va servesc eu azi cu cafea, ceai, suc si o feliuta micaaa, minuscula chiar de placinta cu branza. Am vazut pe prima pagina ca azi avem o sarbatorita, asa ca..

La multi ani, Noe! Sa fii sanatoasa si fericitaPetrecere frumoasa! Te asteptam mai des pe la noi

Revin, ma striga Dany...





Crys si Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:

Delia, multumim ptr. subiect nou
CarmenE, ma bucur sa vad ca esti activa, dar imi pare rau ca esti bolnavioara si Edi la fel. Sanatate multa, sa scape de injectii mai repede Cum este la servici?
Khristin, felicitari, sarcina usoara si un bb sanatos
Cami, Puskin, am vazut pozele, sunteti niste frumoase
Happy, Lorim, bine ati venit
Tumpi, ieri nu am apucat sa ma odihnesc, dimineata am fost plecata la cumparaturi, ne-am cumparat cate ceva de imbracat. Apoi am gatit, am facut curat...azi vreau sa ma odihnesc, sper
Liris, am vazut un dovlecel tare scump..ultima poza e superba
Daniela, sport mai fac, nu vreau sa renunt...nu mai pot face zilnic, dar de 3 ori pe saptamana tot fac.
Cuscra, ce vise ai avut Pupici tie si Marei
Carmen , ce fac baietii?
Claudia, baietii tai ce fac? La Dansez ptr. tine te uiti? Mie imi place la nebunie, sa ma vezi ce dansez prin casa cu Dany. Mi-a zis vineri seara ca vrea si el sa danseze asa frumos si sa-l las mult timp sa se duca la dansuri
Anda,imi este dor de postarile tale Ce ai mai facut cu afacerea? Asteptam sa ne povestesti...Carina ce face?
Vik, am vazut pozele si m-ai bagat in boala Esti frumoasa foc, arati tare bine

M-am intins cam mult, dar trebuia sa recuperez Va doresc o duminica placuta



Crys si Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

La multi ani Noe.

Copilul nu stie ca azi e duminica si se doarme mai mult asa ca de la 6:30 ii tin companie ca papi a venit tarziu si acuma doarme.

Tumpi aseara am plecat asa ca nu te-am mai servit cu nimic imi iau azi revansa.

Cuscra multumesc de cafea.

Ma duc ca striga domnisoara ca are nevoie de ceva.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Noe, o zi minunata iti doresc!


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

'Neata!
Noe, la multi ani, sa fii fericita si santaoasa!
Liris tare dragut dovlecelul, si a crecut!
Crys sa va fie de bine cumparaturile!!! nu ma uit la dansez pt tine!Dany parca merge la dansuri, nu? ar trebui poate sa ma uit si eu ca si alor mei le place sa danseze, cante!!!
uf, ca iar trebuie sa merg sa-i potolesc ca imi intorc casa pe dos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna dimineata! (este inca dimineata pana la ora 12.00)
Azi eu m-am trezit mai tarziu (gusta asta este daca nu am copii, dar si cand oi avea, daca o da Dumnezeu)
La Multi Ani, Noe! sanatate si fericire!
Happy_in_TO si Lorym bine ati venit si spor la slabit.
Delia si Tumpi va multumesc pentru parerile voastre. Binenteles ca m-am uitat la cele doua marci si am facut comparatie intre clase identice (capacitate 5-6 kg, 1000-1200 rpm). Delia si la mine problema este ca as vrea una mai ingusta sa o pot baga intr-o debara. Tot la Indesit am vazut una (la Flanco). O sa vedem. Dar ce parere aveti despre masinile de spalat cu deschidere pe deasupra. Astea ar fi mai inguste?

Yubi sanatate multa fetitei tale.
Liris ai o fetita superba, sa-ti traiasca.
Fetelor va doresc o duminica frumoasa (afara este superb) si o saptamana usoara.
Pup toate fetele: Tzuni, Zuzi, Mephala, Criscosty, ZisaCami, Vikinga, EftimieC, Rolo, Roxa, Danielaq, Mihaera, Anky, Tlaura-pe unde esti?, An_k, Sabina, Puskin, Nastad, Liris,Hopes, Gabrielama, Mamicadulce, si daca am uitat pe cineva, mea culpa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Noe

Delia, te rog sa ma treci la "pauza". Momentan nu-mi sta capul la slabit.
Socrul meu e internat in spital, destul de grav...

revin cand vom depasi situatia...sper eu, cu bine.

Va imbratisez pe toate, aveti grija de voi.


Carmen cu Iustin si Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Salutare dragelor. Chiar de m-am trezit de dimi sa merg la sala, mi-am baut cafelutza pe site-uri cu hainite, recunosc, sunt un ou stricat, nu am venit aici sa va dau si voua .

Azi am avut chef mare de gatit si de la sala am venit rapid acasa,sa nu cumva sa-mi treaca si le-am facut baietilor 3 feluri: spua de morcovi cu conopida, friptura de pui la tava cu cativa cartofei si broccoli si legume la cuptor (vinete, dovlecei, rosii cu putina branza gratinate asa putin). Eu am mancat supa si acum beau cafea cu 3 biscuiti si cateva bombonele M&M...M-a lovit iar cheful de miscare am avut pauza de 4 zile si am crezut ca innebunesc. Azi merg si la alergat, peste vreo 2 ore...sa se aseze supa .

Yubi tks de aprecieri

Delia multumesc de suport, nu sti ice deprimata am fost zilele astea, caci am pus pe mine 2 kg...sper ca totusi marti dimi sa reusesc sa fiu la stagnare...

Vikingo, abia astept sa pui pozne dupa petrecere, ia zi, cum a fost? Vai, ce dor mi-e de un party adevarat ... btw, mi-ai citit postul anterior ?

Carmen (meph) mult curaj si ma gandesc la tine. Sa vii sa ne citesti, chiar daca nu ne scrii

Ruxi, m-am delectat cu albumul tau...

Gusta, asa e, cateodata unele femei pot fi foarte rele,ma intreb cum de le lasa inima...dar si eu si tu ne intrebam la fel, asta pentru ca noi n-am putea sa facem una ca asta...macar sa putem sa le ignoram...

Dragelor, va las aici si revin deseara putin...


Roxa

Mergi la inceput