Puiuti de Randunici 2008!! (126)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralucaspm spune:

Clau, Ursuleata are dreptate , .
O sa ne aducem baietii in fata monitoarelor.
Sa stii ca pe Razvanel am pus eu ochii mai demult pt Ioanna

Raluca si ce piptanat e Dl sexy . Nici aici nu am vazut asa ceva ca sigur ii luam mai ales pt vara cand iesim afara si ne vede mai multa lume. E aici un magazin care iti scrie ce vrei pe haine, dar nu stiu vopseaua lor o fi buna pe bebe ?!

Raluca cu Ioanna (5.07.2006) si Georgios (13.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucaspm spune:

Tuchita, pana la urma cu botezul am lasat de la mine si am pus pe cine vroia sotul. Sper sa fie bine pana la urma.

Gecko , eu sunt in poza cu calutul, in cealalta e bona.

Raluca cu Ioanna (5.07.2006) si Georgios (13.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Bai Tuchima lasi????? dar ce nene e contagioasa Bubu? Si la mine cum de nu se ia? Aaaa, uitasem, au si virusii mandria lor Dar cine mananca ciorba, tu? Ca omu' parca ti-era plecat Aaaa, Seb mananca , stai ca m-am lamurit Spor la treaba doamna
Raluca2107am vazut si eu copiii Sa-ti traiasca, sa fie sanatosi ca de frumosi s-a rezolvat vad !Mafiotul cred ca isi face iluzii ca-l primeste fi'sa la camin Rusinicaa! Iar bodyul e genial!Claucred ca putem face si noi la aia care inscriptioneaza tricouri Nu? Raspunsul la intrebarea cu prapaditul : NU Niciodata DELOC punct
Rebecoasa o motzeaza mami in fel si chip...imi imaginez eu ce-o sa fie pe mami cu agrafutze si moatze si bentite...are mami jucarica noua Are niste gene superbe si la talpi seamana cu baiatul meu
Lunyspune drept, ii pui ceva in mancare?
Raluca grecoaicace pui mic de grecotei , cu privirea intunecata si misterioasa ai tu acolo? si ce surioara dragutza
Arielsper ca ti-ai mai revenit la aer, la soare ...hai, incarca bateriile si de la cap...pe ei, pe mama lor
Am uitat sa va spun urmatoarele:
1.la reteta de branza, NU INCERCATI ASA CEVA ACASA
2. azi m-am imbracat f frumos, mi-am pus pantaloni 3/4 si sosetele scumpe , un tricou mulat sexos cu vedere la si un plovar lung si larg sa acopere burtile...Concluzie: sosetele tot cadeau si eu le tot ridicam, de cate ori ma aplecam mi se ridica tricoul mulat pe burta, trageam de el in jos si imi ieseau si tot asa pana cand am bagat un deget cu totul in ciorap si am facut o mare gaura care s-a brodit perfect pe glezna fina Nu va mai spun ca am murit de cald cu plovarul si nu puteam sa-l dau jos ca mi se vedeau burtile ca deh, tricoul era mulat...a, era sa uit a inceput sa-mi cada si parul, asa ca ...mai un ciorap, mai culegeam un fir de par, mai zambeam fumos in jur sa ma placa lumea HALAL! Iar baiatul nu mai vrea decat in picioare ..in carut, pe banca, langa carut..oriunde dar in picioare...si linge tot tot tot

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:



Mimo, nu te las draga, mai ales ca suntem surori intru sosete!
Ciorba prestez mai ales pentru Ilincoasa, ca in weekend nu ii dau mancare de la gradi, si asta e mancacioasa!
omului oricum nu-i place ciorba mea moldoveneasca acrita cu bors, mananca doar de nevoie...
si poate o veni si el pe duminica sa-l astept si eu ca o sotie iubitoare....

bai, Sebaceul doarme, eu tre' sa plec la gradi...si cica tre' sa platesc si internetul, ca e ultima zi! M-a sunat randunoiul sa ma anunte, ca eu nu le am cu facturile!

Aseara am citit pentru prima data apometrele, nu va zic ce mare chestie, am avut emotii ca la examen!
deci am si eu defectele mele!





Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian (30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Mimo, esti dementiala, am ras cu lacrimi.

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
http://community.webshots.com/user/raluca2107

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucaspm spune:

Mimo, te dadeam de exemplu sotului aseara, pt chestia cu concertul si spuneam cat de mucegaita ma simt eu pe langa tine. Maine e ziua de nastere a sotului si sper sa reusesc sa-i iau astazi un cadou inainte sa vina acasa ( e dus la o manastire unde e invitat de un prieten care se calugareste). Si maine cica am iesi si noi intr-o excursie. Poate mai cade mucegaiul de pe noi macar un pic.

Raluca cu Ioanna (5.07.2006) si Georgios (13.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Si stii vorba aia , o duamna ramane o duamna si in gol

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
http://community.webshots.com/user/raluca2107

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:


Ma mai primiti?



Raluca mamica de Sanziana mititica



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

iaca am aflat si pentru cina fac ciorba- m-a sunat omul ca e pe drum spre casa!
baiat civilizat, a sunat cu 4 ore inainte, sa am timp sa ascund tigarile si sa goonesc amantul...

Sebacul doarme de la ora 3...n-am cum sa plec ca nu cred ca va mai dormi pana ma intorc! stai ca pe ghimpi! Teoretic pe Ilinca pot sa o iau pana la 5 jumate, fac 10 minute pana la gradi pe jos.....dar drumul inapoi e de durata nepredictibila, in functie de cate masini aveam in cale ca sa le citim numarul si sa numaram stelutele de la steagul UE!
baga-mi-as ceva undeva ca ma enerveaza situatia asta!
si nu, n-am nici o vecina pe care sa o pot ruga sa stea la mine in casa!



Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian (30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Kya, ce faci? esti vie?

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian (30.01.2008)

Mergi la inceput