Redoutistele fidele Laredoute.fr (142)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Dari, multumesc mult pentru raspuns! Gata, o las in cos!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dari_Scumpi spune:

Citat:
citat din mesajul lui camelia_daniela

Dari, multumesc mult pentru raspuns! Gata, o las in cos!



ur welcome!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crislunca spune:

Ma poate ajuta cineva?...vreau sa dau c-da si nu pot vedea cosul...in rest intru peste tot in site....de saptamana ....nu stiu nici franceza ca le trimite-am un mail...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crislunca

Ma poate ajuta cineva?...vreau sa dau c-da si nu pot vedea cosul...in rest intru peste tot in site....de saptamana ....nu stiu nici franceza ca le trimite-am un mail...



Intra prin suivi in contul tau, nu pe unde scrie indentifia...

Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crislunca spune:

multumesc...am incercat si prin suivi....dar cosul tot nu-l deschide....imi da aceslasi mesaj "desole...Nos techniciens font en sorte que tout rentre rapidement dans l'ordre. Nous vous invitons á réessayer dans quelques instants".

Alta solutie stiti?...va rog multttt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Redoutistele spune:

Citat:
citat din mesajul lui crislunca

multumesc...am incercat si prin suivi....dar cosul tot nu-l deschide....imi da aceslasi mesaj "desole...Nos techniciens font en sorte que tout rentre rapidement dans l'ordre. Nous vous invitons á réessayer dans quelques instants".

Alta solutie stiti?...va rog multttt




poti incerca de pe un alt computer... sau... sa astepti pana se deblocheaza singur... chiar nu stiu, personal nu s-a blocat mai mult de 1-2 zile cand era super aglomerat. si atunci imi mergea dimineata la 6 si noaptea la 1-2...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


scuze, uitasem sa ma deloghez, eu am postat cu redoutistele

am lucrat un pic la prima pagina cu link-urile de la april


Marc 2- si Ianis 4


Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

'Neata

Am intrat acum pe LR.fr si, pe langa faptul ca ceva nu le merge si s-a facut site-ul varza, n-am reusit sa gasesc tarile unde livreaza Cine ma ajuta si pe mine cu un link, pliz ?

Tot pe LR.fr am fost invitata la un chestionar , in care le-am scris, cum m-am priceput eu, ofurile noastre legate le lr.ro. Copiez o parte din raspunsuri, poate va inspirati si voi si le scrieti la fel :

Du mon point de vue, le site Internet laredoute.fr est le meilleur des sites de e-commerce sur lesquels j'ai surfé. Et je ne veux pas rennoncer d'y surfer. Mais j’ai découvert avec stupéfaction que la version Roumaine du site La Redoute a été lancée hier, sans aucune annonce préalable - au moins pour les clientes fidèles.
Je dois vous signaler aussi que les prix pratiqués par le commerçant Roumain sont de deux à quatre fois plus élevés que les prix affichés sur le site Français, chose qui fait atteinte aux réglementations de l’Union Européenne (la DIRECTIVE 2005/29/EC du Parlement Européen et du Conseil, du 11 Mai 2005), mais aussi au bon sens des consommateurs Roumains – auxquels n'en reste aucune possibilité d’acheter des habits de la marque La Redoute !!

Si la alta intrebare : Daca avem alt site preferat, in afara de LR (mi-e ciuda ca nu m-am prins mai din timp, sa copiez intrebarile):

Je n'ai pas d'autre site préféré, car pour la Roumanie il n'existe pas d'alternative. Maintenant, je crains perdre aussi laredoute.fr, avec le lancement du site laredoute.ro, qui est géré par des amateurs, qui veulent faire fortune rapidement. Mais j'espère que laredoute.fr n'interdira pas l'accès des internautes Roumains, car s’il serait le cas, nous ferons appel aux Autorités Françaises et Européennes chargées de la protection des consommateurs de l’UE..

Una din intrebarile din chestionar era : "Le site Internet laredoute.fr vous manquerait-il s'il venait à disparaître ?"

In fine, sper ca nu le-am dat idei.

Cam atat pentru acum, ma pun pe treaba la serviciu ... si o sa mai intru dupa-amiaza. Spor la colete !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Crislunca, ori ne incerci, ori ne citesti pe sarite. Si eu am scris ca am aceeasi problema si mi-a raspuns Jasmine. Cosurile mele si acum sunt blocate, cred ca e deja o saptamana. Asta e. Incearca de pe contul altcuiva. Eu le-am scris de foarte multe ori si nu mi-au dat nicio solutie.

Christina, am completat si eu chestionarul ala si le-am zis ofurile mele cu cosurile si LR. ro.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Neatza,

bag inca o , e aproape prinzul si dorm pe mine.In plus m-am trezit cu senzatia ca e vineri. Foarte nasol.

Mie faza cu chestionarul nu mi-a aparut , desi m-am logat acum. Abia astept sa ma "descarc"



Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput