Redoutistele fidele Laredoute.fr (142)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristicross

Anne, toate trei te-au costat 8 eur sau fiecare in parte?

cris


8.79 euro bucata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adeea_ro spune:

APRIL si restul fetelor bataioase: FELICITARI!!!!
Sunteti foarte tari!
Recunosc ca nu am scris prea des pe aici, insa va urmaresc de un an de zile si mi-ati fost de mare folos: de la voi am aflat cum sa fac cont pe la lr, cum sa dau comenzi, cum sa iau cadouri....
Va felicit pt tot ceea ce faceti pe acest forum si ma alatur voua, va sustin cu tot ceea ce pot in demersul vostru!

acum sa trecem la comenzi... ultima comanda primita a sosit luni si a fost din 13.10. mai am pe drum o comanda din 23 de sosit si ma "mananca" rau sa mai dau una pe la sfarsitul saptamanii.

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Salutare
Mi-a venit pachetzoiul de pe 16 oct si sunt f incantata de tot ce am primit (numai produse pt gaza mea):
http://www.laredoute.fr/vente-arche-de-poussette-taftoys.aspx?productid=324147921&documentid=201208&single=false&categoryid=49061678 (faina, dar mi-am dat seama ca fata mea e cam mare pt jucarica asta si o tzin s-o dau cadou - canta si se aprind stelutele)
http://www.laredoute.fr/vente-lot-de-2-jeux-de-bain.aspx?productid=324148034&documentid=201208&single=false&categoryid=49061678 (le-am asteptat sa se reduca si le-am luat tot la 16 E le pandesc de cateva luni si abia acu' le-au redus!!! Nu am desfacut cutiuta, ca i le dau mai incolo)
http://www.laredoute.fr/vente-boite-a-formes-bao.aspx?productid=324147979&documentid=201208&single=false&categoryid=49061678 (la fel, nu am desfacut-o, o tzin pt Craciun)
http://www.laredoute.fr/vente-jeu-pour-le-bain-lexibook.aspx?productid=324148009&documentid=201208&single=false&categoryid=49061678 (asta e asa de fain, nu ma asteptam: e maare si face balonase)
http://www.laredoute.fr/vente-trotteur-parlant-2-en-1-vtech.aspx?productid=324154100&documentid=419508&single=false&categoryid=49061678 (asta e asa de frumoooos, dar Thea l-a calarit un picutz si gata, tot dupa fundul meu...Copiii astia nu apreciaza jucariile deloc, mai mult ne bucuram noi de ele).

Sa va mai spun ca i-am luat mai demult http://www.laredoute.fr/vente-doudou-tout-doux-solutions-maison.aspx?productid=324083168&documentid=455908&single=false&categoryid=49061678 si doarme seara cu ea, ii place tare ca-i suge motzu'
A mai primit de la cineva din America (deci e in limba engleza) si e f fain :
http://www.laredoute.fr/vente-veilleuse-meli-melodies-vtech.aspx?productid=324148068&documentid=201208&single=false&categoryid=49061678
Cadou am avut sacul de dormit snoopy, care nu-i cine stie ce!


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Am primit codul 60844 care scade 20 din 60 de euro.

Conditii:
Offre valable 3 semaines à compter de la date d'envoi de cet e-mail pour 60€ d’achat sur les pages et boutiques FEMME, LINGERIE, BEAUTE/BIEN ETRE, ENFANT, HOMME, SPORT, LINGE DE MAISON, LITERIE et MOBILIER de la collection Printemps-Eté 2008 de La Redoute, y compris prix verts, hors prix déjà démarqués, nouveautés, exclusivités, prix minis, prix rouges, collections Christian Lacroix et Sonia Rykiel et marque Repetto et sur la collection Automne-Hiver 2008/2009 y compris prix verts, hors articles Repetto et Converse, prix déjà démarqués, nouveautés, exclusivités, prix minis, prix rouges. Non cumulable avec une autre offre. Bon de réduction strictement personnel non cessible à un tiers et limité à une seule commande. La réduction sera répartie sur chacun des articles, et éventuellement au fur et à mesure de leur facturation. Non valable en rendez-vous Shopping, sur minitel et sur Redoutel.




Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

'neata!

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

neata

In asteptarea ultimei comenzi LR.fr...
Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Neata!

Laurici ce jucarele frumoase ai luat tu ptr printesa! Masinuta aia e faina...o avem si noi de la Vtech, dar am dat pest 1 mil pe ea...la 13 euroi merita!

Pupici Mariei!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dierna3

Citat:
citat din mesajul lui camelia_daniela

Ce parere aveti ... mai ma risc cu o comanda azi ???? Ma mananca degetele ...

Ce parere aveti de raiatii www.laredoute.fr/vente-default.aspx?categoryid=22905057&productid=324141153&documentid=201208" target="_blank">astia??? Parca i-as lua ...
Ce ziceti ???



Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.



Ii am, dar nu stiu cum se comporta la purtat/spalat, stau in dulap de cand i-am probat. Marimea e buna, materialul ok, foarte catifelat, insa talia e mai inalta decat in fotografia de prezentare.


Dierna, iti multumesc pentru raspuns !


Ati vazut ca au schimbat "look"-ul site-lui???


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

A luat vreuna dintre voi douduna www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4381602&SizeCode=00162&Quantity=1&PersText=&ItemId=11&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">asta marimea 162???? Eu parca as lua-o , da mi-e sa nu fie mica !
Eu am cca. 1.63 m inaltime , circumferinta bust 89-90cm, talie ~ 75 cm, si solduri ~94 cm ... ce ziceti?


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dari_Scumpi spune:

Citat:
citat din mesajul lui camelia_daniela

A luat vreuna dintre voi douduna www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4381602&SizeCode=00162&Quantity=1&PersText=&ItemId=11&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">asta marimea 162???? Eu parca as lua-o , da mi-e sa nu fie mica !
Eu am cca. 1.63 m inaltime , circumferinta bust 89-90cm, talie ~ 75 cm, si solduri ~94 cm ... ce ziceti?



Neatza!

O am eu, sosita in ultima comanda. Eu am 1.63 si 52 kg: bust 88cm, talie 68 cm si solduri 90 si vine ca turnata! Eu nu cred ca iti va fi mica! Nu e mare diferenta intre masurile tale si ale mele, nu?

Mergi la inceput