Redoutistele fidele Laredoute.fr (142)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ama1357 spune:

Citat:
citat din mesajul lui april16

Ama, draga mea, daca ai sti cat pe-am pomenit pe aici!!!!


stiam sigur ca tu ne-ai povestit ce s-a intamplat cand au lansat site-ul italian, chiar pe la reducerile din vara.

Pai si eu ce naiba sa fac cu contul?

As putea de ex sa comand pe o adresa din Olanda/

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">


eventual pe adresa altcuiva (prieten) care sa va trimita marfa in romania

eu tocmai imi pun o vorba buna cu o prietena din germania

azi am primit o comanda facuta pe site-ul italian, dar am facut-o doar pt ca am avut un cod cu reducere de 30€ la cos de 90€... tare dezamagit a fost sotul cand a vazut ca lui nu i-am luat nimic, dar si-a revenit cand a vazut ca erau toate pentru prichindei si nici eu nu mi-am luat nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

si numai adresa se poate schimba?
sau si cardul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama1357 spune:

cardul nu conteaza de unde este... asta vara am platit cu cardul meu italian si marfa a ajuns in romania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

Fetelor am obtinut in sfarsit numarul bonului ala afurisit, am dat comanda, am scapat. Huh!
Acum ar fi culmea sa nu vina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Axxa, in final ce ti-a dat?
Eu am in Ramboursment bon d'achat, dar fara numar...
Pe mail mi-a zis ca imi da voucher...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Ama,
pai asa ma gandeam, sa o pun pe nasi-mea la inaintare sa ridice ea coletul din NL, bine, nu toata ziua buna ziua cum dadeam io comenzi in ultimul timp, ci doar in perioada reducerilor.

Oricum tari italienii ca dau cupoane de reducere, 30 din 90 inseamna totusi mai mult de 25%. Ceea ce n-o sa pupam in RO.

Caz in care tre sa ma gandesc la o optiune de a ajunge coletul apoi in RO. Tu asta vara le trimiteai cu posta?



Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Fetele sunteti super...faza cu pantofii e faina...sapt viitoare ma duc la Bata dupa Alpina!

Cat ptr comenzile ptr LR...punem mana de la mana si ne inchiriem un ap in Fr unde sa primim colete ...evetual la Nice...si mergem din cand in cand sa le aducem in Ro...cu randul! Ce nu ne place vindem...ca sa le facem concurenta loiala redutilor de Romanica.

Fac si io haz de necaz! macar de Craciunu` asta daca ne-ar fi iertat....eu tot speram ca lansarea asta din noiembrie sa fie in ianuarie...ca la romani...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Aici a comandat cineva?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaser

Aici a comandat cineva?

Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!




Livreaza numa in UK

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

April super mesaj a trimis mama ta d-nului cu lr.ro. sunt curioasa ce raspunde.
Diotima mersi de pont cu crema de la bata. Maine chiar am treaba in mall si trec si pe la magazin sa iau o crema dintr-aia.

sa sper si eu ca pe luni/marti sa-mi vina comanda din 23 octombrie

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput