Mamici de pepenasi de iulie-august 2009

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Didi81 spune:

Woaaa, deja odiseea de iulie-august 2009, ce repede a trecut timpul! Si eu sunt o mamica de iulie-august 2008 si am venit repede sa va felicit si va urez sarcini usoare si duse cu bine la termen si bebei sanatosi!
Ce frumooos, mai ieri intram si eu pentru prima data la odisee

Didi de Aida Maria (03.07.2008)

Cura de slabire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

wow ce de mesaje, multumim la toate fetele care ne-au felicitat



Adriana mamica de Cezarica (23 aprilie 2005)


"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte."
Michael Levine

"A muri inseamna de fapt a te muta intr-o stea." Octavian Paler

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:

Felicitari!

Si la cat mai multe gravidute sanatoase in noua odisee!

Nasterea lu' Andrei

www.dropshots.com/andruskandu" target="_blank">PozeAndrei

Andreea lui Andreiut Puiut 11.06.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Felicitari gravidutelor si celor care vor urma, sa aveti o odisee frumoasa, bebelusi sanatosi si cuminti!

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Minunea din burtica 34+
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobitamica spune:

MCRISSA.....FELICITARI!!! SA FII SANATOASA PENTRU CA FERICITA ESTI CU SIGURANTA ACUM CA AI IN BURTICA O MINUNE.
EU TE STIU DE LA ASPIRANTE. ANUL TRECUT PE VREMEA ACEASTA SI EU SPERAM SA FIU INSARCINATA IAR DUMNEZEU MI-A ASCULTAT RUGAMINTEA.
AM O MINUNE DE FETITA...am nascut pe 16 iulie 2008si sunt cea mai fericita mamica din lume.


VA FELICIT PE TOATE!!!

Bobitamica- mami de IRINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

Crissa: draguta mea, ce mult ma bucur pentru tine!!! Felicitari!! Sa ai o sarcina lipsita de evenimente neplacute, sa te bucuri de perioada asta si in iulie anul viitor sa-ti tii puiul sanatos in brate!! Te pup cu mult drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oaana spune:

Sunt mamica de iulie -august 2007.Ma bucur ca se "naste"o noua odisee.
Felicitari mamici cu burtici.Sarcini usoare si sa fiti cat mai multe.


Oana,mami celor doi nazdravani: Iosua si Aaron.

www.flickr.com/photos/14066329@N04" target="_blank">poze noi


"fiecare rasarit de soare e o noua speranta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Fetelor sunteti extraordinare.mi-au dat lacrimile de emotie cand am citit mesajele voastre.
bobitamica cred ca noi ne cunoastem de la subiectul cu stimulare cu clostylbegit.Felicitari pentru fetita!Si eu cred ca tot Dumnezeu mi-a daruit aceasta sarcina(obtinuta cu clostilbegyt).
bubu drag speram sa fim colege anul trecut la odiseea de piersicute, dar se pare ca la mine bebe a vrut sa vina la piersicute de 2009.pupici puiului Luca
otiliav,andruskandu,didi81,kamelia,rontzy,yashy,mamii,violeta29,monalac,carlav,, simo78,ramonella,marynik(intr-adevar astept de asa mult timp ca nici nu mai speram)va multumesc din suflet pentru urari!
adrianafeddorca bun venit la odisee!deocamdata suntem doar noi doua.o sa incerc sa fac o listuta in deschiderea subiectului.
am pus poze cu testul de ieri si cel de azi.cel de azi e mai pozitiv ca cel de ieri.

Bulina mea

Cristina, graviduta fericita 4+
Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobitamica spune:

DA ,Criss...asa e . Eu am facut o singura stimulare dar cu ova-mit. Si nu mai aveam nici o speranta pentru ca am avut niste sangerari oribile atunci. Si pe langa asta aveam un chist care isi dublase dimensiunile de la ova-mit. Dar medicul meu,sa-i dea Dumnezeu sanatate!! m-a ajutat si mi-a spus sa gandesc pozitiv ca va fi bine pana la urma. Si am luat utogestan iar in nov. la fel ca si tine, cand am facut un test de sarcina si am vazut 2 liniute am inceput sa plang de fericire. Acum ca te-am citit,imi aduc aminte si traiesc amintirile cele mai frumoase din viata mea. DUMNEZEU exista si noi am simtit acest lucru pe pielea noastra. Ma bucur enorm pentru tine deoarece stiu cat de mult ai asteptat. Sa ai o sarcina frumoasa si sa te bucuri de fiecare moment pentru ca trece atat de repede....

Bobitamica - mami de Irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Felicitari fetelor! Va doresc o odisee frumoasa,la sfarsitul careia sa va tineti puiutii in brate.

==========
Corina 34+ Arianna Maria
My baby
Albumul meu

Mergi la inceput