Gravidute & Mamici de IASI (68)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo78

Kriss deci fata ta va fi doctor, se va marita cu un popa si-si va scoate autobiografia

Simo mami de Matei
Poze noi

Pentru vot ma gasiti aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21" target="_blank">si1 si si2
Multumesc


Hai ca ai fost tare cu asta!



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea

Cristina si Alessia Stefana

De vanzare 1
De vanzare 2



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kriss79

Hai ca ai fost tare cu asta!


Eu mereu sunt tare

Simo mami de Matei
Poze noi

Pentru vot ma gasiti aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21" target="_blank">si1 si si2
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamiciiasi spune:

Gasiti Sondaj pe prima pagina!
Sper ca intruneste chestiunile ce trebuiau aflate de la participanti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nonna76 spune:


Eu nu prea mai am spor sa ajung la calculator. Daca nu-l inchide Andrei sigur vrea Vlad sa se joace.Problema e ca am de lucru.Joi am o inspectie pentru grad si trebuie sa fac proiecte de lectii, fise de lucru, fise de activitate experimentala., tot tacimul.Si ziua nu prea pot.

Noi suntem bine, inca nu suntem nici raciti si nici gripati si chiar asta mi-ar lipsi acum.

De oana ce mai stiti?

Am vazut poze de copii frumosi.
Mai ,dar Diana chiar nu vrea sa mai intre pe la noi?Tare mi-e dor de ea si de fete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

am intrat in posesia catorva poze de la petrecerea de sambata
Poze taiere motz



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea

Cristina si Alessia Stefana

De vanzare 1
De vanzare 2



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

buna dimi

ce-i cu amorteala asta???

kriss mereu dulce fata ta!

Simo mami de Matei
Poze noi

Pentru vot ma gasiti aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21" target="_blank">si1 si si2
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:

buna dimineata... e gata... e cam liniste pe aici
Darius e treaz de la 7 asa ca la mine e a doua cafea, il si cred ca are chef de vb si nu de somn aseara a dormit de la 11 si pina la 7 ii ajunge, asteptam sa se fac 11 sa papam si poate sa dormim un pic
Aseara am petrecut in familie implinirea unui anisor, si am dezbatut realizarile noastre: casa, si in primul rand pe Darius si sotul meu mi-a zis pai dac tot e vb de Darius nu ar fi bine sa vina si surioara(sa facem a doua luna de miere)... am creut ca lesin... si iam zis ca peste 3 ani poate

Alina mamica lui Darius Gabriel (29/07/2008)
http://community.webshots.com/user/Anilansa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Cristina,am vazut pozele. Alessia e o frumusica...tu te-ai facut domnisoara... Te prinde tunsoarea. Am inteles ca nasii au lasat fata cu haine de capatat dar nici colac nu i-au luat?
Am raspuns sondajului.

Monica,bafta si spor la invatat.

Ce linistite sunteti... Pregatiti ceva?




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo78
ce-i cu amorteala asta???






Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

'neatza!

Buuna cafeaua, multumim

Eu chiar sunt amortita, ma doare spatele, dar maine am masaj , asa ca sper sa imi treaca
Pe la 4 dimineata copilul meu s-a trezit si avea chef de joaca, nu mai vroia sa doarma, m-am suparat f tare pe el eu nu mai puteam de

Ieri m-am intalnit cu Byu si Casian, sunt si ei interesati de petrecerea cu

Kriss - ce serioasa era Ale cand ii taia motul, frumoasa rochita. Si tu arati f bine.

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput