Gravidute & Mamici de IASI (68)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

neatza!

frumos mod de a-mi incepe ziua....l-am admirat pe Domi si pe puii de simiuc

Miha....asta ma asteapta? sine de tren prin intreaga casa????

Simo mami de Matei
Poze noi

Pentru vot ma gasiti aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21" target="_blank">si1 si si2
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Buna dimineata!
Ne aratam si noi pe aici dupa petrecere..
voi pune poze zilele acestea.eu am fost ocupata cu invitatii si cu fata si nu prea am avut cum sa fac poze..sotul a filmat, iar sora mea si cumetrii au facut poze, asa ca astept sa le primesc de la ei..
oricum a fost f frumos,desi obositor fata s-a comportat ok.
A ales seringa, iconita si pixul. A incercat initial sa ia stampila, dar pusesem una mare, cu contul, lata si nu putea sa o apuce..A mai ales dupa pix papiota de ata si banii, intr-un final!!
De la nasi a primit cercelusii care sunt f frumosi, adusi de ei din Germania, o pereche de papuci de toamna dar mari inca marim 21, un iepuras de plus mare si niste sosete cu anti derapare.. Ma asteptam sa o imbrace ei de mot, dar am aflat cu 1 h inainte de a veni invitatii ca nu e obiceiul la ei?!in fine, daca stiam luam eu o rochita frumoasa pt. aniversare..dar ma bazam ca iau ei ceva..nici nu imi puneam problema..nu am crezut ca e un obicei regional... Noroc ca aveam o costumatie adusa de niste prieteni ai sotului din germania, dar de 18 luni..am imbracat-o si i-a venit ok.Arata onorabil si am iesit din impasul vestimentar
In rest, a primit hainute multe, chiar si mai mari pt. 2-3 ani, jucarii cateva si bani. Maica-mea i-a adus din China tot felul de hainute cu motive specifice, traditionale chinezesti..
Eu am primit flori multe, ghivece si o sticla de whisky

Cris, ce a ales fata ta?



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea

Cristina si Alessia Stefana

De vanzare 1
De vanzare 2



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Miha, multumim de foto, ai niste copii superbi, sa va traiasca.Dar cine o suparase pe cochetica Amira?

Michelle, de Domi ce sa mai zic.... Ce vesel e el in compania copiilor.

Danyelle, multumesc . Eu tot zic sa ne vedem pe acolo , inainte de Mos , caci se vor acomoda si ei mai bine stiind locul , atunci vor fi emotiile cu Mosul pentru ce-i ce inteleg.

Cristina , ma bucur ca a iesit petrecerea reusita si ca Alessia a fost ok , ca ai reusit sa iesi din impas.Felicitari pentru alegerile facute de Alessia . Nu stiu ce obiceiuri regionale or fi dar din partea unor nasi de botez la taiat motul mi se pare asa firesc sa -i ia copilului hainute... Asta e , de-acum a trecut. Abia astept sa o vad pe Alessia in acele tinute specifice si traditionale , cred ca sunt superbe.

Crissintibun , asteptam foto de la petrecerea Amaliei si sa ne spui ce a ales.

Monica, Oana, Lacramioara, Irina, ce mai ziceti?

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Kriss deci fata ta va fi doctor, se va marita cu un popa si-si va scoate autobiografia

Simo mami de Matei
Poze noi

Pentru vot ma gasiti aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21" target="_blank">si1 si si2
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo78

Kriss deci fata ta va fi doctor, se va marita cu un popa si-si va scoate autobiografia

Simo mami de Matei
Poze noi

Pentru vot ma gasiti aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21" target="_blank">si1 si si2
Multumesc




daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
http://community.webshots.com/user/danyelle005?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

KRISS imi pare bine ca ati petrecut frumos.

CELIA sunt de acord cu tine.
Deci, pe cand o noua intainire mamici?

daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
http://community.webshots.com/user/danyelle005?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anilansa

buna dimineata .... multumesc de .
pt sala inceara la : unirea- sala mare, la popasul pacurari,linga tribunal( nu siu cum se cheama),la Moldova,in Bucium( la hotel si mai e inca doua pe acolo)... daca imi mai amintesc eu ceva iti scriu... eu pe acolo am caut,

Alina mamica lui Darius Gabriel (29/07/2008)
http://community.webshots.com/user/Anilansa

Multumesc pt propuneri, am sa le transmit si finilor.

daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
http://community.webshots.com/user/danyelle005?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:


O asteptam pe Kriss sa faca un sondaj referitor la o noua intalnire ?

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Celia


O asteptam pe Kriss sa faca un sondaj referitor la o noua intalnire ?

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni


Kriss[red] ce zici?

daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
http://community.webshots.com/user/danyelle005?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Cine a dat cafea azi?Daniela?Multumesc...

Multumim de complimente.Prind bine asa de la prima ora de forum.

Cristina,sa va fie de bine petrecerea.Bine ca ai avut cu ce imbraca fata.

Cristina de Amalia,treci la povesti ca de nu ma apuc eu de povestit.

Deci cand vreti intalnirea?In timpul saptamanii sau in week-end? La mine de acum incep week-end-urile pline,nu stiu daca pot. Dar intr-o vineri ar fi ok.






Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput