LMA!!! Bucurii de sept-oct 2006 (147)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimi!
Monica, saru`mana pentru cafea. Sa stii ca am mai tras si eu cu ochiul pe la odisee.
Tanima, iei ceva pentru contractiile tale? Eu m-am luptat cu ele aproape pana la finalul sarcinii, cand ma luau nu puteam sta pe scaun. Incearca sa nu-l mai legeni pe Rares pe picioare, e prea mare efortul pentru tine.
Cristina Mult spor la treaba!
Roxana, ma bucur ca ai vorbit cu Itzyshor.


Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eloise spune:

Mathias, Luca, David-Stefan, Vlad si Vladimir, la multi ani sanatosi!

Va multumim din suflet pentru urarile de ziua lui V! Eu intr-adevar nu-mi mai gasesc timp de net zilele astea, dar revin eu in curind....


"Today is the tomorrow I was so worried about yesterday".

Andra si Vladut (14.10.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Mathias

Vlad

Luca

Vladimir

David

Sa cresteti mari si sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:

Mathias, Vlad, Luca, Vladimir, David
Sa cresteti mari , sanatosi si sa aveti o viata plina de bucurie alaturi de cei dragi!



Nu am apucat sa citesc decat mesajul Roxanei .

Nu esti tu devina pt comportamentul Dariei. Azi dimineatza am plecat cu Victor in pijama la cresa pt ca nu voia sa-si ia alte haine, fara geaca si era sa merg si eu desculta pt ca nu mi-a dat voie sa ma incalt si in plus si-a mai facut si un cucui zdravan in frunte pt ca s-a trantit cu capu de parchet . Asa ca dupa ce l-am lasat sa face ce vrea el s-a potolit instantaneu.



Cristina si Dragos (31.01.2004)+Victor(19.09.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/victornemes" target="_blank">Album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

La multi ani Mathias, Vladut, Luca, David si Vladimir! Sa aveti parte de multa sanatate, fericire si noroc in toate!
Eu am nervi, sunt suparata fleasca asa ca mai bine va urmaresc din umbra azi, ca sa nu va transmit starea.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

LA MULTI ANI!

MATHIAS

LUCA

DAVID

VLAD

VLADIMIR

Sa cresteti mari, frumosi si sanatosi!



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Maria are de 2 zile mucisori, fara febra, asa ca azi n-am mai dus-o la cresa.
Se pare ca alterneaza zilele de cresa cu cele de stat acasa cu mine sau bunicii.

Noi cu imbracatul nu avem probleme, nu prea sta, mai da din picioare, iar pe strada cand mergem se mai lasa de fund in jos.
Lexi, mai mai fac si eu ca plec si o las acolo jos, dar nu se misca, parca "simte" ca ma intorc dupa ea si sta acolo pana vin sa o iau.



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Lexi,

Roxana, bine ca ai rezolvat problema cu alaptatul.



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana01 spune:

Cristina, hai ca m-a amuzat faza cu pijamalele! bine ca te-ai incaltat in final!

acum ca va aud si pe voi ca va confruntati cu astfel de probl imi va fi mai usor sa o inteleg pe daria, sper. trebuie sa am randare.

Tanima, eu ii dau dulcele intotdeauna dupa ce o iau de la cresa. ii spun cand o duc ca daca se joaca cu copiii si nu plange va primi ceva dulce. si, chiar daca la inceput doamnele imi spuneau ca plange, eu o laudam ca a avut si perioade cand nu a plans si pt asta merita ceva dulce. plus ca ii promit ca mergem in parc la uta uta daca se joaca cu copiii la cresa, lucru care oricum intra in program, dar ea nu stie asta.

www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?UV=570270057734_14229559713&collid=19502908113.42874477613.1222433395146&page=1&sort_order=0&navfolderid=0&folderid=0&ownerid=0" target="_blank">Daria&Victoras, ingerii mei
Roxana, mamica fericita de Victor Andrei (23.06.2008) si Daria Elena (06.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Ziua buna

Mai aparem si noi asa, doar cat sa nu ne uitati de tot...

sarbatoritilor zilei de azi, sa fiti sanatosi, sa cresteti mari si sa aveti parte de noroc in viata

va pun aici cateva pozici, o sa revin pe seara cu mai multeeeee

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si 32+ Theodora
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput