tricouri cu mesaje haioase

tricouri cu mesaje haioase | Autor: axxxa

Link direct la acest mesaj

Buna
Aveti idee de un magazin in Bucuresti unde pot gasi tricouri (pt barbati in special) cu mesaje/imprimeuri haioase?
Multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Sunt multe magazine unde poti sa imprimi ce mesaje sau imprimeuri vrei tu pe tricou.

Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia / Bazar pentru Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

Da, dar eu n-am imaginatie Si vad cateodata la persoanele de pe strada unele atat de reusite!
Andreea Raicu stiu ca si-a lansat o colectie de asa ceva, dar habar n-am prin ce magazine le vinde...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Octavia75 spune:

http://www.cadouri.ro/imprimeu-tricouri-5.html

Octavia 39 cu

Octavia75 & bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Cele ale Andreei Raicu stiu ca se vand si in magazinele Irinei Schrotter


Concurs "Mirese cu stil si farmec" ... s-a dat startul !!! Nasa la nunta surioarei: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=7" target="_blank">el1.jpg & www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=10" target="_blank">ha2.jpg


Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carrye spune:

Buna!
Andreea Raicu isi vinde tricourile in magazinele Irina Schrotter, insa sunt de o calitate indoielnica. Nu mi-a placut deloc materialul, parca ar fi din plastic. Ca atare, nu mi-am cumparat.
Cat despre tricouri pentru barbati,in City Mall, este un stand cu asa ceva. Chiar au tricouri cu mesaje inspirate. Mai stiam ca erau si in Unirii insa nu am mai fost atenta in ultima vreme. Erau la parter si au tot facut modificari in zona.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecxa spune:

Buna
In Carrefour Orhideea e un magazin unde poti imprima tricouri. Au ei tricourile de bumbac (dar poti merge si tu cu un altul) si au si niste cataloage de unde iti poti alege mesajul. Sau poti compune tu. Eu am dat prin iu1ie parca 50-55 lei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

axxxa dupa zvonul cu LR.ro eu am cautat site-uri si mi-am salvat asta http://www.kukuxumusu.com/catalog2/goportunidades.php?cartid=48ee03c484b6b&nolog=1 care se pare livreaza in toata lumea ...sunt super haioase imprimeurile,iar calitatea tricourilor cred ca e mult mai buna decat a celor din RO

Iulia mami de Claudia (12dec.2001) si Razvan (8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

kokiy iti mutumesc mult, m-ai salvat ! site-ul este super, acum ramane de probat daca livreaza si la noi.

Mergi la inceput