FIV 195

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Kora ce cantitate are penul de puregon?

elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arina21 spune:

Fetelor, iar dau buzna la voi Stiti cumva nr de telefon de la Farmacia maternitatii din Giulesti? Sau stiti cumva la ce farmacie am sanse sa gasesc Gonal??
Multumesc.

Bafta la toata lumea!
Arina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_lolutza spune:

DEAR BAMBIE, pentru inceput trebuie sa-ti faci programare la clinica, apoi te vor chema sa-ti faca o echo endo-vaginala si iti vor da de facut setul de analize, iar daca este nevoie iti va face HSG sau histeroscopie. Cind ai toate analizele gata, te vei prezenta cu rezultatele. In functie de stare ovarelor, vei incepe inhibarea si apoi stimularea. Mult noroc iti doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Arina o cutie pt puregon pen are 400 UI ( desi pe cutie scrie mare ca aceasta contine 300 UI,mi-a explicat Cocei ca de fapt contine vreo 450 UI;eu de exemplu dintr-o cutie o sa fac doua zile,cate 200 UI pe zi).).Nr farmacia Giulesti:021 2201086.

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arina21 spune:

KoraPop, merci mult. Am dat telefon dar parca n-ar fi auzit in viata lor de Gonal. Deci n-au Asta e, gasesc eu pe undeva.

Vad ca ai intrat in linie dreapta, Doamne Ajuta! O sa vezi ca o sa fie bine de data asta.

Arina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valeria72 spune:

Arina inceaerca ............. www.farmaciiledona.ro/produse/gonal-f-75-ui-pulb-solv-x1-serono-I8795" target="_blank">Aici


22+

Cat de mari suntem

Asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadejda73 spune:

stie cineva daca la giulesti se poate plati cu cardul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dear_bambie spune:

Mari_lolutza, multumesc mult ptr informatii!Mult noroc iti doresc si tie!

aniversare casatorie; asteptand o minune;

"Nu rupe firul unei prietenii, caci chiar daca il legi din nou, nodul ramane..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impatience spune:

Kora, ma bucur nespus ca ai intrat in linie dreapta, sa de Dumnezeu sa fie cu reusita de data asta, pana la capat!
Sheri-idem

Toate fetele sa aiba bafta!

Kora- PM, daca poti, plsssss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

nadejda chiar azi am auzit o doamna intreband acelasi lucru la Giulesti si i s-a raspuns ca da,se poate plati si cu cardul.
impatience multumesc pentru urari!Am primit PM-ul tau si ti-am raspuns.

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput