Redoutistele fidele Laredoute.fr (135)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

codul ala de mai sus l-am folosit si eu si trenchul e super!

am primit si au codurile minune de care vb voi mai sus, verific acum pe ce merge si de ce nu, mai dau o comanda Mergeeeee.... cadoul, reducerea de 15 euro si FDP 0 Mda, sa vedem ce mai comandaaaaam...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

Dari Scumpi nu stiu ce sa zic cu rolele, nu ma pricep, noi n-am avut pana acum, suntem inca mici, acestea le-am luat pt cadou, pt ca arata f bine. M-am uitat la roti, deci roata e din plastic dur, dar e invelita intr-o fasie transparenta de ceva care pare un pic mai moale, nu e cauciuc, s-ar putea sa fie silicon. Inchizatorile sunt din plastic dur.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dierna3

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

dati-mi si mie o idee ce sa ma mai fac cu cosul ala la care nu am acces.V-am mai spus ca pe un cont (pe care platesc cu cardul pe care am bani acum) nu ma mai lasa sa vad cosul.De fiecare data imi apare Desole,pagina pe care o vrei nu e accesibila momentan.Chestia asta dureaza de o saptamana.In disperare de cauza am scris pe site la Aide si mi-a raspuns Sabine (dupa 3 zile) asa :

Hi,

Sincerly sorry, I cannot do anytrhing. Thank you to retry next.

Best regards.

Eu incerc sa intru sa vad cosul ala cam de 10 ori pe zi,de o saptamana incoace.Nu stiu ce sa mai cred.Oare mi s-a blocat contul?De ce?
Oare e ceva ce pot face?


Cauta la "Aide" chestia cu parola uitata. Nu stiu cum functioneaza sistemul in cazul LR, insa daca ti-o reseteaza sau iti trimit vreun link de confirmare ai avea sanse sa intri din nou in cont.


Da,e o idee.Mersi.O sa incerc asta.

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

A luat cineva www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6066895&SizeCode=00040&Quantity=1&PersText=&ItemId=6&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">puloverul asta? Parca l-as lua cu 5 euro cat iese la final

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui dianarus78

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

dati-mi si mie o idee ce sa ma mai fac cu cosul ala la care nu am acces.


poti incerca de pe un alt calculator? nu stiu daca e vreo legatura intre IP si accesarea contului, dar alta idee nu am sa-ti dau, sorry...


Marc 2- si Ianis 4

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc



toata saptamana am incercat si de acasa si de la birou.Alt PC n-am.

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

mi-a venit si mie codul cu 2e si trench. ziceti ca trench-ul merita? ca altfel nu-mi reudce nimic de prin cos (ma rog, am doar 2 produse )

In asteptarea ultimei comenzi LR.fr...
Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamari spune:

Si eu am primit codul.
Am primit si comanda din 1 oct, e in masina deocamdata. Plecata din Franta pe 7 oct.

Anca si Andrei Cristian (28 mai 2007)
poze sept-oct ; poze nov-dec ; poze ian-febr ; poze martie ; poze iun-iul ; poze mai-iun ; poze intalnire 11 mai ; poze vacanta corfu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Bai ce ma intarata astia cu trench-ul lor...cand am avut coduri de la voi nu mi-a mers ...acu' dupa 2 comenzi cu peste 100e imi vine sa iau decat un produs,da oare il primesc ??? ...daca pun in cos un produs de 20e, ca la miki si il reduce 15e pot da comanda doar cu atat sau trebuie musai sa depaseasca comanda 10 euroi ???

Iulia mami de Claudia (12dec.2001) si Razvan (8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missdeutza spune:

Diotima aia e rochitaimi place de mor.pana ieri au avut marimea mea da azi nu mai era......a luat-o vreo careva?am vazut ca are comentarii de bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

am primit si eu codul pentru -15 euro si 2 euro aici


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput