Redoutistele fidele Laredoute.fr (135)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

eu am pus in cos numai chestii nereduse din colectia AH si tot imi spune ca nu exista codul,pe ambele conturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

dati-mi si mie o idee ce sa ma mai fac cu cosul ala la care nu am acces.V-am mai spus ca pe un cont (pe care platesc cu cardul pe care am bani acum) nu ma mai lasa sa vad cosul.De fiecare data imi apare Desole,pagina pe care o vrei nu e accesibila momentan.Chestia asta dureaza de o saptamana.In disperare de cauza am scris pe site la Aide si mi-a raspuns Sabine (dupa 3 zile) asa :

Hi,

Sincerly sorry, I cannot do anytrhing. Thank you to retry next.

Best regards.

Eu incerc sa intru sa vad cosul ala cam de 10 ori pe zi,de o saptamana incoace.Nu stiu ce sa mai cred.Oare mi s-a blocat contul?De ce?
Oare e ceva ce pot face?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dari_Scumpi spune:



Axxxa, te rog spune-mi si mie cum sunt rotitele de la role, sunt din cauciuc din ala siliconat ca la rolele de firma sau sunt plasticoase? Tie iti par bune calitativ? Ca le am si eu in cos pt. pitica si mi se pareau cam ieftinute... pt. o pereche de role...plasticul roz de la inchideri cum e, pare rezistent?

Mersici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dierna3 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

dati-mi si mie o idee ce sa ma mai fac cu cosul ala la care nu am acces.V-am mai spus ca pe un cont (pe care platesc cu cardul pe care am bani acum) nu ma mai lasa sa vad cosul.De fiecare data imi apare Desole,pagina pe care o vrei nu e accesibila momentan.Chestia asta dureaza de o saptamana.In disperare de cauza am scris pe site la Aide si mi-a raspuns Sabine (dupa 3 zile) asa :

Hi,

Sincerly sorry, I cannot do anytrhing. Thank you to retry next.

Best regards.

Eu incerc sa intru sa vad cosul ala cam de 10 ori pe zi,de o saptamana incoace.Nu stiu ce sa mai cred.Oare mi s-a blocat contul?De ce?
Oare e ceva ce pot face?


Cauta la "Aide" chestia cu parola uitata. Nu stiu cum functioneaza sistemul in cazul LR, insa daca ti-o reseteaza sau iti trimit vreun link de confirmare ai avea sanse sa intri din nou in cont.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


primit de pe mail-ul unei prietene acelasi tip de cod ca si missdeutza, dar mie nu-mi merge... deci:
Code offre spéciale
taille 38/40 28576
taille 42/44 28584
taille 46/48 28592
Et en plus de ce cadeau, nous vous avons réservé 2 offres découverte :
un chèque-achat de 15€*
+ la livraison de votre colis à 0€***!
in josul mail-ului e poza unui cec de 15euro, pe care scrie valabil la textile din AH08-09, pana in 05.11.08

poate va foloseste




Marc 2- si Ianis 4


Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

acelasi mail, dar alte coduri, l-am primit acum :

Code offre spéciale
taille 38/40 28738
taille 42/44 28541
taille 46/48 28568


un chèque-achat de 15 €*
+ la livraison de votre colis à prix réduit : 2 € seulement** !

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

dati-mi si mie o idee ce sa ma mai fac cu cosul ala la care nu am acces.


poti incerca de pe un alt calculator? nu stiu daca e vreo legatura intre IP si accesarea contului, dar alta idee nu am sa-ti dau, sorry...


Marc 2- si Ianis 4

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Codurile mele sunt:

taille 38/40 26646
taille 42/44 26654
taille 46/48 26662



cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Citat:
citat din mesajul lui missdeutza

Fetelor eu nici macar nu-l incercasem...abia acuma, insa am un cos numai cu haine reduse, imi da numai trench-ul. Am mai pus o rochita la pret intreg: 20 euro si imi reduce 15euro si imi da si 2 euro la transport. Deci functioneaza!!!Insa ceea ce vroiam eu nu mai au disponibil marimea mea http://www.laredoute.fr/vente-robe-seventies-la-redoute-creation.aspx?productid=324144550&documentid=2


de asta zici? http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8037558&SizeCode=00038&Quantity=1&PersText=&ItemId=3&Mode=Update&Single=true&ksource=-1
sau e alta rochie?

In asteptarea ultimei comenzi LR.fr...
Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

http://www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=trench&omniturecode=001RP8704

trench, livrare, reducere. pana in 25.10.
testat, mie nu-mi merge. primit pe un cont pe care nu am comandat niciodata nimic.


Marc 2- si Ianis 4


Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mergi la inceput